Magazín Elita

Slepice

Snášející vejce značí přírůstek v rodině, ale třeba také zisk. Zabít slepici je negativním znakem, který vyjadřuje, že si můžeme ublížit vlastní ukvapeností či díky roztržitosti. S kuřaty  je vždy pozitivním ziskem pro rodinu a dům.

Slavík

Slyšíme-li slavíka.  Můžeme si být jisti, že nás někdo doopravdy miluje, ale nemusí to vždy být osoba, kterou milujeme my. Vsadíme-li slavíka do klece, nemáme čestné úmysly. Pozorujeme-li slavíka v kleci  a my ho tam nedali, chce nás někdo poškodit.

 

Sláma

Vymlácená  sláma s klasy je naše ztráta.  Krásná žlutá sláma určená k podestýlání, máme dobré zázemí.

Skvrny

Ušpiníme-li se, nejdeme správnou cestou.  Vypereme-li prádlo a zůstanou na něm skvrny, děláme mnoho chyb a odmítáme se poučit. Mastné  skvrny jsou dobrým vztahem pro budoucnost.

Skříň

Symbolizuje   úschovnu rad a nápadů, tzv. nápady v šuplíku, ale chceme-li je použít, musíme to ještě jednou uvážit, neboť každý není dobrý.

Sklo

Rozbité (pavouk ve skle) je znakem  osobní destrukce. Rozbité (střepy) vyjadřuje štěstí. Pokud sklo kupujeme, rozhodně nejsme šetrní. Brousíme-li sklo či pozorujeme brusiče skla při práci, chceme se zapojit do spekulativního obchodu.

Sklep

Souvisí s tělem, přesněji dolními končetinami  a nejvíce se dotýká kotníků a plosek nohou.  Temný sklep je vyjádřením nepříjemností.

Skála

Lezeme-li na skálu, budeme mít potíže s dokončením  nějakého projektu. Zřítíme-li se ze skály, bude nás pronásledovat smůla a vážné potíže. Nepodaří-li se nám skálu zdolat, může se nám z nenadání přestat dařit či  prohrajeme důležitou sázku.

Síť

Nechceme být sami, toužíme po něčí blízkosti.

Sirotek

Osiříme-li ve snu, dočkáme se pomoci od našich blízkých, ale nemůžeme se trvale na tuto pomoc spoléhat.