Magazín Elita

Klas

Znak  uspokojení, materiálního majetku, požehnané období. Vyzrálý klas je také synonymem lidské moudrosti a pozoruje  na to, že jsou před námi velké věci, které můžeme vykonat: splnění náročných úkolů, nové objevy, velké dílo. Jsou-li klasy poškozené např. krupobitím či  jsou klasy plesnivé, dá se předpokládat ztráta na majetku.

Kladivo

Symbol  síly, který pozoruje  na to, že se vše zbytečně prodlužuje, protahuje. Objevuje-li se často kladivo ve snu, je vhodné prověřit své pojistky a přídně je aktualizovat a vyměnit je za výhodnější či je rozšířit na tituly, které smlouva neobsahuje. Snící se potýká s problémy, ale cíle jistě dosáhne.

Kočka

STÉVIE SLADKÁ

STÉVIE SLADKÁ

Stévie sladká, neboli Stevia rebaudiana, je sladivá rostlina obsahující látku steviosid. Ve své původní domovině, kterou jsou Paraguay, Brazílie a Amanbayská hornatina, jí domorodci přisuzovali léčivé účinky, a to už v době, kdy Španělé, Portugalci a jiní dobyvatelé ještě zdaleka nevstoupili na jejich území. Američtí indiáni používali lístky stévie nejen k oslazení nápojů a pokrmů, ale dobře znali i jejich léčebné účinky.

Výklad mariášových karet

Zdá se to být prosté, pro někoho možná i jednoduché, ale pokud hledáte skutečné možné propojení intuice, emocí, barev a náhodných vjemů, dostanete se do vlastní pasti, ze které se dostanete pouze propojením logického, divertigentního a laterálního myšlení, které dává hypotézám nový obzor v podobě slov a formulací.

Tajný účet

Tak jako každá správná, žena, manželka a matka jsem  zjistila, že je velice potřebné si založit tajný účet, který by kryl rodinný definic a některé libůstky své majitelky, která si občas koupí hezké spodní prádlo či svetřík za více než je zdrávo a s klidem může manželovi sdělit, že  to byla výhodná koupě, která absolutně neohrozila rodinný rozpočet. A dařilo se pár let takto držet vyrovnaný rodinný rozpočet až jednoho dne…

Kino

Získáme nějakou výhodu a čekají nás nové objevy. Stojíme-li před kinem, pronásleduje nás nutkavá myšlenka něco objevit. Jsme-li v kině, jsme nerozhodní a naše kroky a počínání jsou velice nejistá či neobratná.  Odejdeme.-li z kina při produkci, padneme do léčky, podvod na nás je již delší čas připravován.

Keř

Vidíme-li keře, nechceme, aby nás někdo viděl, spíše se schováváme - vadí nám pohledy druhých. Ukrývá-li se v něm  někdo jiný, odhalíme tajemství a zbavíme s e neklidu. Hořící keř upozorňuje na perné chvíle, které nám mohou změnit život.  Vidíme-li keře černého bezu, oznamuje, že se nemocný vyléčí nebo se jeho stav zlepší.  Kvetoucí černý bez vyjadřuje lásku, zázemí a hezký život, dobrou budoucnost.

Kazatel

Vidíme-li jej, chceme  pracovat v lepších  podmínkách, ale nechceme slyšet kritiku. Nesmíme  podléhat chmurám! Je-li snící kazatelem, cítí se povýšen  a lepší než opravdu je – sen  dogmatiků. Prázdná kazatelna nebo odcházející kazatel, má snící  za bdělého stavu dobrý vliv na druhé, dokáže je také snadno ovlivnit.

Káva

Vždy má povzbudivý charakter. Pražená káva či pražení symbolizuje zábavu. Černá káva je rozruch. Bílá či s mlékem je pozvánkou někam… Pijeme-li studenou bílou kávu, čeká nás neúspěch. Kávová sedlina prozrazuje nemoc a finanční újmu. Kávomlýnek a mletá káva je domácí štěstí. Mytí kávové konvice je sice vyjádřením těžké práce, ale která je úspěšná a přináší spokojenost. Kavárna je ostrovem klidu, která nabádá k nutnému  odpočinku, protože  budeme potřebovat hodně sil, čeká nás náročný úkol a bez odpočinku ho nesplníme.  Jsme-li s někým  v kavárně, čekají nás četné diskuse a dohadování, které nikam nepovede. Pracujeme-li v kavárně, musíme komunikovat a pracovat s nespolehlivými  lidmi.  V některých případech jsme na ně přímo odkázáni. Být majitelem kavárny – kavárníkem, získáme tolik  peněz, kolik jich potřebujeme.

Vánoční Holešovická tržnice