Magazín Elita

Len

Vyjadřuje vyrovnané vztahy a prosperitu dalších dnů.

Lékař

Je  považován za rádce a pomocníka. Hovoříme-li s ním je podpora našeho současného žití. Lékař, který léčí a ošetřuje oznamuje, že někdo z našich  blízkých  vstoupí do stavu manželského. Staneme-li se úspěšným lékařem, mohou se naplnit naše naděje, vše bude korunováno úspěchem.  Proběhne-li okolo nás pospíchající lékař, čekají nás nevolnosti a nevážné nemoci, které se však budou dlouho odstraňovat.

Lékárna

Díváme-li se na vstupní dveře, značí to sňatek z rozumu. Vstoupíme-li do ní, čekají nás podnikatelské nesnáze či problémy na pracovišti.

Lék

Nemoci a ztráta je na blízku. Hořký lék hovoří o tom, že se vypořádáme s těmi, kteří nás neférově pokořují, podáváme-li ho my někomu, neumí dotyčná osoba přijmout naši radu, ale neumí se vypořádat ani sama se sebou. Podáváme-li někomu lék, jsme mu na blízku a chceme mu jakkoli pomoci. Musíme-li brát léky vyrovnáme veškeré své dluhy a ztráty.

Lehátko

Klidné období, doba rekonvalescence, zotavení se, třeba i v nemocnici. Jsme-li bezděční na lehátku, je to znak přepracovanosti, nemocí psychosomatických poruch. Povalujeme-li se na lehátku a nudíme se, jsme lenošiví a naprosto pasivní, také nevyhledáváme práci navíc, jsme-li nezaměstnaní, nechce se nám nikam nastoupit, děláme vše proto, abychom nemuseli nikam nastoupit.

Lednice

Nejasně specifikovaná přání a bojujeme se slabou vůlí.  Neumíme si říci o pomoc či podporu.

Led, ledovec

Varuje nás před blížícím s e nebezpečím.  Bruslíme-li na ledě, ztratím e lásku, zklame nás náš protějšek.  Uklouzneme-li na ledě, čeká nás nehoda s e zraněním. Prolomí-li se led a my se potopíme pod led, přátelé nás zklamou a podvedou. Led v létě, méně často také zmrzlina, jsou znaky vyčerpání.  Hrajeme-li hry na ledě, chceme se bavit, chceme zažít dobrodružství a naprosto zapomínáme na sliby a pevnou vůli. Žena na ledovci či na kře je oznámení o ukončení vztahu. Chodí-li manželé po kře, brzy se rozvedou.   

Lebka

Šťastná realizace plánů. Objevená archeologem či v muzeu je znakem získaného dědictví nebo jinak výhodně získaného majetku.

Lavina

Nešťastné události s ničivými následky.

Lavice, lavička

Lavička  je symbol lásky a dostaveníčka, ale je také možné tento znak hodnotit jako milostné dobrodružství. Je to také symbol všeho, co je svázané s minulostí  a vytěžíme z něj  jen když se poučíme z minulosti.

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT