Magazín Elita

Náplast

Nalepená přes ústa má jasný význam – bylo by lépe, kdybychom se ke všemu nevyjadřovali. Nalepí-li někdo nám náplast, znamená to, že nám někdo ublíží nebo nás urazí. Náplast nebo páska přes oko oznamují, že jsme někomu odpustili. Ten, komu přiložíme náplast (mimo ústa), toho nám je líto, protože jsme mu ublížili.

Námořník

Jakýkoli kontakt s ním napovídá, že zažijeme něco mimořádného, neobvyklého. Hádka s ním a jakýkoli jiný spor vyjadřuje, že přijdou velice náročné a nebezpečné momenty.

Nakupovat

Užitek a naplněnost. Děláme-li nákup pro někoho jiného, budeme muset něco, někde vysvětlovat.

Nájem, pronájem

Vyjadřuje vlastní neschopnost. Pronajmeme-li si ve snu místnost na přespání, pokusí se nás někdo zneužít (na majetku), pronajmeme-li si však velký byt k bydlení, skutečně někdo zneužije našeho majetku či bude náš majetek vykazovat za svůj či si bez dovolení bude půjčovat naše věci např. vozový park.

Náhrdelník

Je-li na krku bez přívěšku vyjadřuje období neutrality. Přívěšek, který není negativní tvarem, a barvou, vyjadřuje štěstí a lásku. Přetržený je jednoznačně rozdělením, které není jen dočasným odloučením. Je-li náhrdelník vykládaný drahými kameny, čeká nás dědictví po příbuzných, které ani neznáme či se nimi léty nestýkáme.

Nahota

Duševní rozkol, nepochopení sama sebe. Jednáme vcelku primitivně. Velice často symbolizuje spíše sexuální sen, který je v mnoha případech je navozený - zpracováváme své vjemy a také sexuální přání. Obnažený člověk o aktuální tísni Lehneme-li si na nahého člověka, čekají nás zlé zážitky. Vidíme-li nahého člověka opačného  pohlaví, ukojíme své touhy. Ošklivé nahé tělo, znamená, že nás čeká ostuda, protože se prozradí naše tajné milostné pletky. Chodíme-li nazí, jsme v tísni. Nahé dítě je velké štěstí a čisté úmysly.

Nádraží

Vždy musíme počítat se změnou práce či zaměřením své práce, i když to nemáme v plánu, o nás rozhodne někdo jiný. Čeká nás nové životní rozhodnutí. Prochází-li se snící po  nádraží, někdo nám zprostředkuje něco nového – činnost, zaměstnání, zábavu. Odejdeme-li z nádraží, je něco, co musíme ihned začít řešit.

Nádobí

Tvoříme si problémy chybnou komunikací - chyba je na naší straně. Kupujeme-li si ve snu nové, rozroste se naše rodina. Rozbijeme-li nádobí, potká nás štěstí, ale nejedná se o štěstí v loterii. Hrnec ve snu upozorňuje na zásnuby či oficiální oznámení soužití blízkých přátel. Špinavé nádobí jsou vždy potíže v domě v kruhu rodinném i se sousedy. Myjeme-li nádobí, čeká nás harmonické období, noví přátelé či upevněné přátelství a pro nezadané to je láska na obzoru.

Nádeník

Blíží se problémy a potíže, kterým se nedá vyhnout.

Nábřeží

Naplní se naše očekávání dříve než očekáváme díky nezištnému zásahu někoho z našeho okolí nebo jsme skutečně tak dobří či náš plán.

Vánoční Holešovická tržnice