Magazín Elita

Neštěstí

Pokud jsme   skutečnou obětí, můžeme očekávat úspěšné a plodné období. Neštěstí jiných osob je varovným signálem, a bychom nevstupovali do evidentních rizik a záležitostí předem prohraných.

Nepřátelé

Je nutné více dbát instinktů, dát na první dojem, protože nepřátelé ve snu jsou vždy varováním. Měli bychom být více zdrženliví a vyplatí se nám to. Dostaneme-li s, čeká nás ostrá diskuse do války s nepřáteli   a bude možné mluvit o válečném stavu, který s sebou  ponese škody.

Nemocnice, léčebna

Dají se očekávat změny významného charakteru a pravděpodobně za dramatických okolností, avšak pro vzdálenější budoucnost slibuje lepší časy. Jako pacient v nemocnici, vyjadřuje , že jsou ohroženy naše vize a cíle. Pracovat v nemocnici, vyjadřuje trpělivé snášení duševních výkyvů jiných. Odchod z nemocnice (jako pacient) naznačuje blízké osamostatnění. Jdeme-li do léčebny, musíme někoho navštívit, protože je opravdu nemocný.

Nehoda

Vždy patří mezi varovné sny. Varuje před zbytečnou důvěřivostí a před naivností. Jsme-li přímými účastníky nehody, čeká nás obecně období ztrát.

Nehet

Máme  něco na dosah, ale nedokážeme to udržet. Dlouhé pěstěné, také lakované, avšak upravené, vyjadřují, že se hodláme pustit do nejistých kroků a odmítáme připustit, že jsme se spojili se spekulantem. Lámající se nehty ve snu vyjadřují podložené strachy a obavy. Zatržený nehet či zalomený, vyjadřují finanční ztrátu a stejně tak, pokud stříháme dlouhé nehty. Pilování nehtů je synonymem pro nudu.

Nebe

Je velice pozitivním prvkem, pokud je modré a klidné. Hvězdné nebe plní přání a i ta náročná. Rudá obloha upozorňuje na spory a války. Temná a zatažená je znakem pro křik a hádky. Zatahující se vyjadřuje nestálost.

Návštěva

Nehlášená většinou signalizuje návštěvu mužů zákona či snícího čeká správní soudní jednání. I příjemná návštěva může vyjadřovat blížící se vážné hádky a dohady s lidmi z blízkého okolí. Jdeme-li na návštěvu, kde se cítíme dobře, čeká nás domácí oslava.

Náušnice

Velký pozitivní vliv (celkově) na život má pouze cenná náušnice. Jinak náušnice  v páru  oznamují nové známosti. Kupujeme.li si náušnice či nosíme velice cenné, je to varování před zbytečným utrápením. Darované jsou výzvou k dobrodružství i milostného charakteru.

Natírat

Natíráme-li černou barvou (cokoli) je nemoc, bílou barvou nás má upozornit na to, že nás někdo sleduje za určitým účelem. Všechny jasné barvy vyjadřují příjemné pocity, avšak barvy, které oslepují a blikají, mohou značit hormonální poruchy, především onemocnění štítné žlázy.

Náramek

Dá se vyložit naprosto identicky jako náhrdelník, změnou je vše okolo lásky, láska je tajená, ba dokonce přísně tajná.

Vánoční Holešovická tržnice