Magazín Elita

Žalmy

Naslouchat jim, přijmeme dobrou radu, čteme-li je i my, zbavíme s starostí.

Žák

Pozor na kanadské žertíky, mohou mít tragické konce.

Žába

Možnost nového postavení, ale jen pokud jsme dostatečně usilovní a  houževnatí. Vidíme-li ji náhodně, je příslibem zisku, držíme-li ji v dlaních, přijdou nové a nové zisky. Kvákající žába, čeká nás pochvala. Zabijeme-li žábu či tomu přihlížíme, způsobíme si škodu, která může spojena i s újmou na zdraví. Jíme-li žábu, jsme oslabení a přijde nemoc, jíme-li žabí stehýnka v luxusní restauraci, je vhodná lázeňská léčba či doléčení.

 

Železnice

Vždy musíme počítat s odloučením. Jedeme-li vlakem, přibližujeme se k cíli, který jsme si vytyčili, vystupujeme-li, jsme těsně před cílem. Zmeškáme-li vlak, asi promarníme svoji velkou šanci. Vyjíždí-li vlak z tunelu, bude prozrazeno naše tajemství či se o sobě dozvíme něco zajímavého. Železniční neštěstí, jsou jen špatné zprávy.

Ropa

Vnitřní energie, která se váže k emocím, která náhle vzplane a bude těžké ji korigovat, což však bude nezbytné.

Rolník

Chceme žít lepším životem v přímém  spojení s přírodou. Pracujeme-li na statku, staneme-li se rolníkem, čeká nás naplnění, radostná budoucnost.  Vše budujeme na poctivých základech.

Rolnička

Pocity štěstí a radosti. Má vytrhnout z letargie a donutit změnit pohled či se dívat netradičním a nezávislým pohledem.

Rohy

Strach  muže, zda je dostatečně potentní. Máme-li je na  hlavě cítíme své zvířecí pudy, personifikovanou zvířecí podstatu člověka.

Rohlík

Symbol pohlavního spojení.

Rodina

Vždy je to symbol štěstí, ale nevlastní sourozenci vnáší rozruch na domácí půdu. Rodinná fotografie u nezadaných často symbolizuje touhu po rodině.