Magazín Elita

Lov, hon, honitba

Jsme-li účastni na lovu, jedná se především o lov na nás, někdo  nám chce ztrpčit život. Nemáme-li přesnou mušku, nejsme úspěšní podnikatelé, naplníme své úkoly důsledně. Jsme-li na lovu úspěšní, nečeká nás úspěch, ale závist a škodolibost. Pozvání na lov je znakem štěstí ve hře. Lovecký nůž ukazuje na namyšlené lidi v našem  okolí.  Lovecký pes (i více) pustíme se do boje s lidmi, kteří jsou  skutečně vzdělaní a bláhově si myslíme, že budeme lepší - nepomohou ani dobré kontakty. Lovecká brašna  udržíme veškerý majetek pohromadě. Troubení na lesní roh je zahájení skvělé zábavy.

Louže

Nabádá  k opatrnosti. Je-li zakalená, učiníme nešťastné kroky, jejichž následky dlouhodobě budeme napravovat a řešit.

Loutky

Někdo nás oddaně poslouchá a nás to naplňuje.  Máme-li podřízené, máme loajální tým.

Louskáček

Darovaný  louskáček je výzva. Daří-li se nám snadno rozlouskávat ořechy, jsme připraveni na jakékoli úkoly, které plníme velice dobře, také vypovídá o naší spolehlivosti. Nedaří-li se nám ořechy dobře rozlouskávat, nemáme pevnou vůli a jsme netrpěliví.

Loupež

Zdá-li se nám o tom, že jsme byli okradeni, jsme náchylní k otřesům. Okrade-li nás někdo při cestování, můžeme se zranit při chůzi nebo při sportu. V některých případech nás má upozornit na to, abychom si začali lépe organizovat své dny.

Louka

Okolo nás je samé napětí, které nás vyčerpává a je nezbytný odpočinek či relaxace, jinak nás čeká zhroucení a dlouhodobí výpadek z každodenního dění. Ležíme-li na louce, budeme si všímat více detailů, které jindy opomíjíme a zjistíme, že je život možná o něčem jiném než jen o práci a každodenním „honění se“. Je vhodné období pro změnu životního stylu.

Los (také loterie)

Vidíme-li čísla na losu, jsou to čísla, která bychom mohli vsadit. Kupujeme-li si los, příliš hazardujeme, také to naznačuje sklony ke gemblu. Losy nabízené, které však nekoupíme, čeká nás reálné štěstí. Jsme-li u tahu loterie nebo losů, budeme zklamaní.

Lopuch

Máme nesolidní partnery. Házíme-li po někom lopuchové kuličky, toužíme po něčem neobyčejném, prahneme po nových zážitcích.

Lopata

Čeká nás jen příkoří a ponižování.

Lokomotiva

Cesty velkého významu. Parní lokomotiva jsou důležité úkoly, které jsou náročné, na zdravém základu, avšak nad naše síly. Lokomotiva ve špatném stavu upozorňuje na špatné vyhlídky nečekané problémy. Naleštěná lokomotiva potvrzuje, že se nám podaří splnit i náročné úkoly a budeme po zásluze odměněni.

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM