Magazín Elita

Oblek

Skutečně šaty dělají člověka. Vlastníme-li kvalitní šaty či je kupujeme, je to znak naší prosperity a zisku. Černý oblek oznamuje nemoc, je-li v černých šatech více osob, zažijeme velké zklamání. Ten, kdo se obléká, bude brzy odhalen, že se vždy nechoval seriózně. Oblékají-li se naši známí, požádají nás o pomoc a my jim pomoc neodepřeme. Vybíráme-li si oblek či se stále převlékáme (z obleku do obleku), někdo nás pozoruje a snaží se náš život mapovat, jde o skutečné sledování, za kterým stojí náš životní či obchodní partner, ale není ani vyloučeno, že jde o nařízené sledování policejními složkami.

Obilí

Je znakem hojnosti a možná i přebytku, je-li hustě rostoucí obilí na poli. Řídce rostoucí obilí na poli, stejně jako drobné klásky oznamují, že se sníží naše příjmy a navíc budou velice nepravidelné. Žně jsou obecně znakem pozitivním, velká úroda nese hojnost a přízeň ve všech našich krocích a úroda s malými výnosy nás sice zbaví starostí, ale jen krátkodobě. Prodáváme-li obilí, vyjdou naše obchody či naše nové myšlenky můžeme považovat za schůdné. Nakupujeme-li obilí, něco nám chybí a navíc ještě máme starosti.

Obchodník, obchodování

Být obchodníkem ve snu značí osamostatnění. Obdržíme-li od obchodníka nějakou písemnost, bude nutné splatit dluhy. Samotné obchodování prozrazuje, že obdržíme nečekané peníze, ale i náhodný zisk, třeba i v loterii.

Obchod

Je-li snící vlastník obchodu, přináší starosti a hodně útrpné práce, obzvlášť když je prázdný. Je-li obchod plný kvalitního zboží, dá se předpokládat, že osobní podnikání bude úspěšné, hmotné výhody. Opouštíme-li obchod plný zboží, čekají nás výdaje a ztráty. Opustíme-li prázdný obchod, měli bychom si rozmyslet do čeho se pustíme, abychom se nevrhli do předem prohraných sporů. Procházíme-li okolo prázdného obchodu, neminou nás ztráty, nečekané výdaje a možná i okradení v obchodování.

Oběšenec

Ukončuje napjaté období, ale také přináší neštěstí. Sebevražda oběšením upozorňuje, že se situace změní k lepšímu. Je-li snící již oběšen, čeká ho štěstí, které ho rozhodně nemine.

Objetí

Týká-li se objetí  přímo snícího, je to varovný znak, který upozorňuje na to, že nás někdo zneužívá.

Oběd, obědvat

Nastanou  lepší časy. Čím chutnější, tím důmyslnější musí být cesty k lepším časům. Čím „luxusnější“, tím obezřetnější musíme být a čím příjemnější atmosféra, tím jednodušší cesta k lepším časům vede.

Oáza

Pobývat, vidět či se blížit k oáze, je znakem, že je nutné pracovat intenzivněji, aby mohl přijít čas zaslouženého odpočinku spojený s e zábavou. Opouští-li snící oázu, je velice pravděpodobné, že nás čekají zlé časy.

Nůžky

Výklad symbolu je obdobný jako u nože, jen více upozorňuje na náš strach a naše nepodložené obavy, že přijdeme o to, co máme a nezískáme to, oč usilujeme.  Případný rozchod je zaviněný ženou, při zavinění mužem by s e muselo stříhat něco atypického nebo b y byly nůžky na plech nebo živý plot.

Nůž

Je  jednoznačným znakem potlačené agresivity, která může kdykoli vytrysknout na povrh, vyjadřuje to tedy o naší nebezpečnosti v momentě  stresu či překvapení. V některých  případech, kdy nevyjadřuje potlačenou agresivitu dává jednoznačně na srozuměnou, že budeme od někoho odděleni, možná až  násilně rozdělení. Výroba a úprava nožů varuje před nebezpečnými hádkami a vážnými spory.  Čím větší (širší) břit, tím větší nebezpečí se nás může dotknout. Tupý nůž ukazuje na slabiny našich projektů. Chceme-li si ublížit nožem, který je tupý, prohrajeme spor či nám něco nevyjde. Malý nožík, také kapesní značí nepříjemnosti.

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM