Magazín Elita

Výklad mariášových karet

Zdá se to být prosté, pro někoho možná i jednoduché, ale pokud hledáte skutečné možné propojení intuice, emocí, barev a náhodných vjemů, dostanete se do vlastní pasti, ze které se dostanete pouze propojením logického, divertigentního a laterálního myšlení, které dává hypotézám nový obzor v podobě slov a formulací.

Tajný účet

Tak jako každá správná, žena, manželka a matka jsem  zjistila, že je velice potřebné si založit tajný účet, který by kryl rodinný definic a některé libůstky své majitelky, která si občas koupí hezké spodní prádlo či svetřík za více než je zdrávo a s klidem může manželovi sdělit, že  to byla výhodná koupě, která absolutně neohrozila rodinný rozpočet. A dařilo se pár let takto držet vyrovnaný rodinný rozpočet až jednoho dne…

Kino

Získáme nějakou výhodu a čekají nás nové objevy. Stojíme-li před kinem, pronásleduje nás nutkavá myšlenka něco objevit. Jsme-li v kině, jsme nerozhodní a naše kroky a počínání jsou velice nejistá či neobratná.  Odejdeme.-li z kina při produkci, padneme do léčky, podvod na nás je již delší čas připravován.

Keř

Vidíme-li keře, nechceme, aby nás někdo viděl, spíše se schováváme - vadí nám pohledy druhých. Ukrývá-li se v něm  někdo jiný, odhalíme tajemství a zbavíme s e neklidu. Hořící keř upozorňuje na perné chvíle, které nám mohou změnit život.  Vidíme-li keře černého bezu, oznamuje, že se nemocný vyléčí nebo se jeho stav zlepší.  Kvetoucí černý bez vyjadřuje lásku, zázemí a hezký život, dobrou budoucnost.

Kazatel

Vidíme-li jej, chceme  pracovat v lepších  podmínkách, ale nechceme slyšet kritiku. Nesmíme  podléhat chmurám! Je-li snící kazatelem, cítí se povýšen  a lepší než opravdu je – sen  dogmatiků. Prázdná kazatelna nebo odcházející kazatel, má snící  za bdělého stavu dobrý vliv na druhé, dokáže je také snadno ovlivnit.

Káva

Vždy má povzbudivý charakter. Pražená káva či pražení symbolizuje zábavu. Černá káva je rozruch. Bílá či s mlékem je pozvánkou někam… Pijeme-li studenou bílou kávu, čeká nás neúspěch. Kávová sedlina prozrazuje nemoc a finanční újmu. Kávomlýnek a mletá káva je domácí štěstí. Mytí kávové konvice je sice vyjádřením těžké práce, ale která je úspěšná a přináší spokojenost. Kavárna je ostrovem klidu, která nabádá k nutnému  odpočinku, protože  budeme potřebovat hodně sil, čeká nás náročný úkol a bez odpočinku ho nesplníme.  Jsme-li s někým  v kavárně, čekají nás četné diskuse a dohadování, které nikam nepovede. Pracujeme-li v kavárně, musíme komunikovat a pracovat s nespolehlivými  lidmi.  V některých případech jsme na ně přímo odkázáni. Být majitelem kavárny – kavárníkem, získáme tolik  peněz, kolik jich potřebujeme.

Kat

Vždy nás varuje! Vlastní chyby nás vedou do nebezpečí.  Budeme dlouhodobě pod palbou kritiky. Z nepříjemností a nebezpečí se dostaneme za minutu dvanáct.

Kaštany

Všeobecně symbolizují strach o to, co je čisté a poctivé. Často  je spojován se sexuální spokojeností, štěstím a ziskem. Odpočíváme-li ve stínu kaštanu, přicházejí časy míru a štěstí a značí i odpoutání se od zklamání. Jedinou výjimkou jsou divoké kaštany, které nás varují, abychom se zbytečně neangažovali v něčem, co nemá budoucnost.

Kašel

Opouští nás optimizmus a pohlcuje nás strach z toho, co přijde – čeká  nás období negace z okolí.

Kastrace

Symbol má význam pro muže i ženy a je řazen do oblasti kastračních snů, kdy snící podvědomě tuší nebezpečně narůstající sexuální sílu a bojí se, že ji nedokážou  kontrolovat. Vždy musíme přemýšlet nad tím, jak se v nás  pere muž a žena, kteří se nemohou dohodnout - „hormonální a psychický chaos“

NÁŠ TIP