Magazín Elita

Chodba

Čím delší chodba, tím větší spory. Čím temnější, tím je situace nebezpečnější.

Chobot

Vyjadřuje pudy a sexuálnost. Není-li slon nebezpečný, čeká nás příznivé období, je-li však nebezpečný, naše milostné chvíle dostatečně neprožíváme, nedochází k sexuálnímu  uspokojení.

 

Chmel

Bez šištiček vyjadřuje ztráty malého významu.  Zpracovávání chmelu jsou velké ztráty, ke kterým nemuselo dojít kdyby se snící za bdělého stavu méně vychloubal.

Chléb (také houska)

Kupujeme-li pečivo, máme dobré přátele.Drobky vždy vyjadřují peníze: kolik drobků, tolik peněz. Chléb peče ten, koho čeká štěstí. Máme-li ve snu hlad a jíme tedy chléb, někdo z našeho okolí nám ukradne náš dobrý nápad a dosáhne tak úspěchu. Ztvrdlé pečivo je nezdar a  překážky, které budeme muset překonat.

Chemik

Odhaluje záhady a tajemství v životě.

Chata

I to málo, co získáváme, je skutečně  možné maximum. Stěhujeme-li s e do chyty slušného vybavení, hledáme prostředí, kde se budeme cítit lépe a v bezpečí. Stěhujeme-i se do chaty, kde je špína a nepořádek, čeká nás těžká a málo výdělečná práce. Chatrč s děravou  střechou, bude možnost změnit své bydliště do jakého žádáme (vycházíme z možností  reality).

Hypotéka

Vyjednávat  hypotéku může člověk, který má nejisté příjmy. Ten, kdo splácí hypotéku, má před sebou lepší vyhlídky. Nedorozumění se vyjasní.

Hypnotický stav

Snící  nemá v bdělém  stavu nad sebou dostatečnou kontrolu. Podstupovat hypnózu ve spánku vyjadřuje nestabilnost jedince, čímž dává šanci širokému okolí, aby jím bylo manipulováno.

Hyena

Vyjadřuje drancování a zoufalost, pouze pokud se jí ve snu podaří zabít, zachráníme se. Smečka hyen vyjadřuje neblahou politickou situaci, špatná rozhodnutí a prosazení nesmyslných zákonů.

Hyacint

Symbol darů a dárků, pokud je čerstvý a rozkvetlý. Vadnoucí je symbolem zrušených schůzek a vrácených slibů.

Gympl