Magazín Elita

Jehla

Vždy je něco špatně, nedaří se přátelům a ani nepřátelům.

Jed (také chemikálie)

Jsme ve velké psychické nepohodě a jsme schopni si ublížit a v afektu i jiné osobě. Podáme-li ho někomu či sobě, přemáhá nás stres, cítíme se v sevření, jsme v tísni a hrozí nám nebezpečí. Jedovaté rostliny – máme v patách nebezpečí.

Jazyk

Vždy je to sexuální symbol. Má nabádat k sebekontrole (autocenzuře). Opaříme-li si jazyk, jsme zbytečně upovídaní a naše okolí to nebaví.

Játra

Pokud nás ve snu bolí naše vlastní játra, máme okolo sebe nepořádek a skutečně bychom měli provést generální úklid. Velice často nás symbol upozorňuje na naši hádavost a cholerické sklony, i ty potlačované, ovšem je nutné poznamenat, že trpí náš krevní oběh. Kupujeme-li je či opracováváme, je to informace, že někdo blízký, kdo je nemocný se uzdravuje. Zkažená  a páchnoucí či zalitá žlučí jsou znakem chabého imunitního systému, ale projevit se může i jakákoli jiná vážná nemoc.

 

Jatka

Vždy varují před obchody, které kazí dobré jméno.

Jaro

Je to specifický symbol, který musíme odečítat jen po ztotožnění věku, protože má význam jako „pubescentní“ znak i jako  znak „druhé mízy“ a vyjadřuje dostatek – hodně  sil a u chlapců a mužů především potenci a touhu uplatnit ji.

Jantar

Dostaneme drobné dárky, ale větší dary.

Jalovec

Něco nám chybí či se nám něčeho nedostává, jednoduše řečeno, postrádáme šmrnc. Jalovcové bobule upozorňují, že se konečně ukončí naše trápení.

Jahody

Jsou předzvěstí sladkého očekávání, které se nemusí naplnit. Červené „pravé“ lesní nesou milostné dobrodružství, ovšem zahradní jsou jen dřina a pěkné lopotění, pokud je jíme je na obzoru vážný vytanči oslovení, jemuž bude následovat příjemný vývoj vztahu, ale také značí políbení od někoho od koho to nečekáme. Nezralé a usychající  symbolizují spory. Rozsypané upozorňují na nevěrného partnera  či podvody okolo nás. Ten, kdo prodává jahody, má finanční potíže.

Jak posílit první dojem aneb zařazujeme se do společenské skupiny

Vždy  musíme  působit elegantně, upraveně a především čistota oděvu a obuvi o  nás  prozrazují  nejvíce. Opomenout  bychom  nikdy neměli, jakou máme  postavu. Halenky a košile  mohou  být  různobarevné, ale  měla  by  být  dodržována  zásada harmonie s naší barevnou  typopologií a doplňky. Zajisté  se držíme zásady, že se oblékáme,  dle konkrétní pracovní či  společenské příležitosti a významu zúčastněných  osob.

Gympl