Magazín Elita

Pytel

Primárně musíme mít na mysli, že jde o sen potenční. Prázdný je odříkání a nedostatkem, plný je zase příslibem zisku a úspěchu, ale nemusí jít o čestné získání. Ztracený je ztroskotání určitého  projektu, který se stejně jeví jako pochybný. Taháme-li něco z pytle, aniž bychom věděli, co v něm  je, zažijeme zklamání.

Puška

Marně věříme  v zisk, ve výhru. Nosíme-li pušku, máme nečisté úmysly. Střílet z pušky  má více výkladů, budeme okradeni či cítíme vnitřní zlobu, obrovský vztek vůči někomu konkrétnímu. Jdeme-li s ní na lov, budeme pravděpodobně nevěrní nevěrnost. Mluvíme-li s někým, kdo má pušku, je to o tom, že se nás bude pokoušet někdo ovlivnit.

Pupek

Jsme velice neklidní a nemůžeme odhalit jeho příčinu, která je však svázána pouze s naším tajemstvím či zakrývaným zlozvykem.

Punčocha

Sexuální sen odrážející naše přání a touha po milostných chvílích. Trpíme předsudky. Hedvábné jsou ztráta na majetku. Roztrhané upozorňuje na naše špatné hospodářství

Pumpa

Čeká nás příjemné překvapení. Nefunkční vyjadřuje marnou snahu v lásce i práci. Pumpujeme-li my budeme požádáni o pomoc.

Pudřenka

Někdo nás přelstí. Zlatá vyjadřuje, že se přiblížíme k bohatství.

Pudr

Snažíme se přikrášlovat sebe a ohyzdit druhé. Pudrujeme-li se, snažíme se jinak vypodobnit situaci než jaká je. Rozsypaný je znakem našich pochybení, která bychom měli napravit, i když se nám vůbec nechce.

Ptáci

Druh ptactva vyjadřuje v jakém nebezpečí se snící ocitne. Krásní zpívající značí jen pomluvy a falešné rady. Ptáci v letu, obdržíme důležité zprávy.  Střiháme-li jim křídla nechytneme štěstí za pačesy. Papoušci jsou pochlebovači a „slibotechny“. Dravci vyjadřují skutečné dravci, jsou nebezpeční, které stoupá v kombinaci znaků (+) krev či mršina. Hnízdo dravce, budeme čelit agresivitě druhých a podvodům. Ptačí vejce a hnízdo je požehnáním, čeká nás velká radost. Ptačí běhy jsou  dobří přátelé. Máme-li je v kleci, někoho přelstíme. Ptáci s pěkným peřím vyjadřují naši vzpurnost. Zabijeme-li ho, čeká nás ztráta. Krmíme-li je, čeká nás příjemná společnost. Všechny druhy pohromadě značím, že se blíží válečný konflikt.  


Pštros

Značí nepříjemné poruchy. Pštrosí peří je vyjádřením naší ješitnosti.

Pšenice

Ve všech podobách je ziskem a rozšíření majetku. Ulámané klasy upozorňují, že má někdo zálusk na náš majetek či se pokusí nám vzít něco, co patří nám, platí také pro zcizení myšlenky.

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ