Magazín Elita

Jeskyně

Bydlet v ní má význam jen pro cestovatele – cestování nabere na zajímavosti. Nečekaně se do ní dostat či do ní vstoupit prozrazuje na naše přátele, že jsou falešní. Zahyneme-li v ní, jsme trvale smutní a podléháme melancholii. Vyjdeme-li z temné jeskyně ven, dá se předpokládat, že nás čeká dobrý obchod a zajistíme si výhodnou dlouhodobou smlouvu.

Jeřabiny

Nezralé prozrazují, že nás čeká zisk.

Jeptiška

Jsme slepí – nevidíme, jak si s námi někdo pohrává. Pomáhá-li nám, můžeme očekávat mnoho změn a hlavně pracovní.

Jelito

Symbol zdraví. Jí-li jelito někdo jiný a snící má hlad, je jistě unavený, nazlobený, nekomunikativní s tendencemi se uzavírat do sebe – je nutné se nějak rozptýlit.

Jelen

Ve snu muže prozrazuje jeho trápení se. Ve snu ženy je znakem odreagování a zábavy a čím jsou košatější, tím lepší  bude zábava. Vidět jelena, kdekoliv, především v krajině pozoruje na pýchu a hrdost snícího či někoho v blízkém okolí. Nepodaří-li se nám ulovit či jinak lapit běžícího  jelena, jsme  zcela jistě  ve spárách iluzí, ale všechny ostatní podoby jsou pozitivní – čest, moc, podpora, zdar, dědictví, dobré zprávy a úspěšné obchody.

Jehla

Vždy je něco špatně, nedaří se přátelům a ani nepřátelům.

Jed (také chemikálie)

Jsme ve velké psychické nepohodě a jsme schopni si ublížit a v afektu i jiné osobě. Podáme-li ho někomu či sobě, přemáhá nás stres, cítíme se v sevření, jsme v tísni a hrozí nám nebezpečí. Jedovaté rostliny – máme v patách nebezpečí.

Jazyk

Vždy je to sexuální symbol. Má nabádat k sebekontrole (autocenzuře). Opaříme-li si jazyk, jsme zbytečně upovídaní a naše okolí to nebaví.

Játra

Pokud nás ve snu bolí naše vlastní játra, máme okolo sebe nepořádek a skutečně bychom měli provést generální úklid. Velice často nás symbol upozorňuje na naši hádavost a cholerické sklony, i ty potlačované, ovšem je nutné poznamenat, že trpí náš krevní oběh. Kupujeme-li je či opracováváme, je to informace, že někdo blízký, kdo je nemocný se uzdravuje. Zkažená  a páchnoucí či zalitá žlučí jsou znakem chabého imunitního systému, ale projevit se může i jakákoli jiná vážná nemoc.

 

Jatka

Vždy varují před obchody, které kazí dobré jméno.