Magazín Elita

Chroust

Vždy je to potížista, který nám po delší čas bude ztrpčovat život.  Jen lapení chrousta může udělat přítrž problémům.

Chodba

Čím delší chodba, tím větší spory. Čím temnější, tím je situace nebezpečnější.

Chobot

Vyjadřuje pudy a sexuálnost. Není-li slon nebezpečný, čeká nás příznivé období, je-li však nebezpečný, naše milostné chvíle dostatečně neprožíváme, nedochází k sexuálnímu  uspokojení.

 

Chmel

Bez šištiček vyjadřuje ztráty malého významu.  Zpracovávání chmelu jsou velké ztráty, ke kterým nemuselo dojít kdyby se snící za bdělého stavu méně vychloubal.

Chléb (také houska)

Kupujeme-li pečivo, máme dobré přátele.Drobky vždy vyjadřují peníze: kolik drobků, tolik peněz. Chléb peče ten, koho čeká štěstí. Máme-li ve snu hlad a jíme tedy chléb, někdo z našeho okolí nám ukradne náš dobrý nápad a dosáhne tak úspěchu. Ztvrdlé pečivo je nezdar a  překážky, které budeme muset překonat.

Chemik

Odhaluje záhady a tajemství v životě.

Chata

I to málo, co získáváme, je skutečně  možné maximum. Stěhujeme-li s e do chyty slušného vybavení, hledáme prostředí, kde se budeme cítit lépe a v bezpečí. Stěhujeme-i se do chaty, kde je špína a nepořádek, čeká nás těžká a málo výdělečná práce. Chatrč s děravou  střechou, bude možnost změnit své bydliště do jakého žádáme (vycházíme z možností  reality).

Hypotéka

Vyjednávat  hypotéku může člověk, který má nejisté příjmy. Ten, kdo splácí hypotéku, má před sebou lepší vyhlídky. Nedorozumění se vyjasní.

Hypnotický stav

Snící  nemá v bdělém  stavu nad sebou dostatečnou kontrolu. Podstupovat hypnózu ve spánku vyjadřuje nestabilnost jedince, čímž dává šanci širokému okolí, aby jím bylo manipulováno.

Hyena

Vyjadřuje drancování a zoufalost, pouze pokud se jí ve snu podaří zabít, zachráníme se. Smečka hyen vyjadřuje neblahou politickou situaci, špatná rozhodnutí a prosazení nesmyslných zákonů.

MOTOSALON 2024