Magazín Elita

SANDRA PARMOVÁ POPRVÉ NA MOLE V ROLI MODELKY

SANDRA PARMOVÁ POPRVÉ NA MOLE V ROLI MODELKY

Primácká moderátorka Sandra Parmová se poprvé prošla po mole v roli modelky a je až nepochopitelné, že to bylo poprvé. V Brně, kde tráví spoustu času kvůli svému partnerovi, šla svoji první módní přehlídku v životě. A ne sama! Na módní show MET se prošla společně s desetiletou dcerou svého přítele Pavla Nellou. „Lehce nervózní jsem samozřejmě byla, hlavně když jdete po boku hvězdného mola jako je třeba Andrea Verešová nebo Lucka Kovandová," prozradila moderátorka zpráv na Primě.
Užila si to ale moc. „Vůbec jsem netušila, jak skvělá atmosféra na přehlídkách je. Nevím, jestli to bylo jen tady, ale bylo to v zákulisí neuvěřitelně příjemné," upřesnila Sandra, jejíž partner pochopitelně nechyběl v publiku a svoji lásku i dceru nadšeně sledoval a tleskal jak o život.
A  jak se k předvádění dostala také desetiletá dcera partnera?  "Byla se mnou na fittingu před přehlídkou a paní majitelce se tak líbila, ze ji nabídla předvádět taky.  Musím říct, že malá je úžasná, vycházíme spolu dobře. Předvádění ji moc bavilo a skoro bych řekla, že se pro to narodila," dodala Parmová.
Vedle Sandry si roli modela zkusili netradičně také fotbalista Petr Švancara nebo moderátor Libor Bouček. "Jako model jsem myslím ještě lepší než moderátor. Připravoval jsem se jako většina světových modelů. Včera jsem byl na zvěřinových hodech," řekl se svým pověstným humorem Bouček.
Na mole se objevila také Boučkova přítelkyně Gábina Bendová, bývalá finalistka Miss, která už dala dávno modelingu vale a přehlídku šla po třech letech. „Ukecal mě Libor, jinak už opravdu nepředvádím. Lenka Ellerová, která přehlídku pořádá, je naše velká kamarádka. Netušila jsem, že jde o takovou velkou akci, ale nakonec jsem ráda. Byla to paráda. Byla to zábava, už modelingové ambice nemám," prozradila Gábina s tím, že ji dlouho zase na žádné přehlídce v roli modelky neuvidíme.
Hlavní hvězdou přehlídky byla Andrea Verešová, tvář značky MET, České Miss Andrea Bezděková, Gábina Franková nebo Lucie Kovandová. Právě poslední dvě to za prací po dlouhé době neměly daleko. „Praha přijela do Brna a já to mám domů pět minut. Takhle by to mohlo být častěji," usmála se Franková. Během večera zazpívala Dara Rollins. Novou kolekci MET a Cycle si přijely prohlédnout také přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková a blogerka Bára Kotalíková.

Zdroj foto: MET

Fotogalerie
6126 6127 6128

Další články z rubriky

Písecký víkend módy a designu představuje nabitý program i kampaň na Hithitu

Písecký víkend módy a designu představuje nabitý program i kampaň na Hithitu

Limitovaná edice PRIM ART – umělecké dílo na zápěstí

Limitovaná edice PRIM ART – umělecké dílo na zápěstí

Přidejte se k revoluci v praní. EcoHaus spustil kampaň na HitHitu

Přidejte se k revoluci v praní. EcoHaus spustil kampaň na HitHitu

Columbia představuje KONOS, novou kolekci speed hiking obuvi  s revoluční technologií konstrukce podrážky OMNI-MAX

Columbia představuje KONOS, novou kolekci speed hiking obuvi s revoluční technologií konstrukce podrážky OMNI-MAX

Pozvěte jaro do svého domu se značkou SCANquilt!

Pozvěte jaro do svého domu se značkou SCANquilt!

Na vlně audioknih