Magazín Elita

Bradavice

Vždy  ji musíme  chápat jako blamáž. Objevují-li s e bradavice u někoho blízkého, j vhodné s ním promluvit o jeho slabinách či o jeho minulosti, která  může být tajená. Objeví-li s e bradavice nám, jedná se o naše slabiny, která začíná být velice nápadná, ale také na naši slabost může někdo vážně poukázat.

Bota

Ženský sexuální znak, který vyjadřuje i  únavu z chození a vyřizování úředních návštěv. Obujeme-i si ve snu pohodlné boty, budou pochůzky úspěšné, budou-li boty vyšmajdané a roztrhané, musíme počítat s neúspěšným úředním jednáním. Těsné boty upozorňují na překážky a obstrukce při jednání. Najdeme-li botu či boty a budou v dobrém stavu, pravděpodobně se seznámíme s někým zajímavým. Nejdeme-li boty  staré, nepoužitelné, seznámíme se  někým, kdo nám bude imponovat, ale po krátkém čase zjistíme , že je někým jiný než se za koho vydával. Obchod s botami v dostupných cenách je pravděpodobně tou situací, kdy se nás pokouší někdo zavázat ve svůj prospěch.

Borůvky

Vidíme-li je, můžeme věřit v naději, ale pokud je jíme, radost rychle pomine nebo nám ji někdo zkazí.

Bordel

Ostrá diskuse mezi partnery, otevřeně na sebe vykřičí. Co si vzájemně o sobě myslí.

Bomba

Boj

Exploze

Je znakem pro vnitřní nervozitu napětí, neklid, který brzy opadne.

Blesk, bouře

Zcela nenadálé jasno ve věcech, především se velice rychle vyjasní majetkové poměry. Pozorujeme-li blesky, čekají nás potíže v rodině i v obchodních záležitostech. Blesk, který uhodí  do naší hlavy nebo do našeho domu, vyjadřuje někdy jen navozený sen, který jen přenáší to, co již máme potvrzeno, že přijde, ale neočekáváme-li  nic špatného, může značit skutečně úraz hlavy, také infarkt či mrtvici či živelnou pohromu, která se podepíše na našem majetku. Zasáhne-li nás blesk a nám se nic nestane, jen o vlásek unikneme nebezpečí či tragédii. Poškodí-li nám zdraví či nás zabije, čekají nás špatné zprávy a budou nás pronásledovat rány osudu. Blesk,  který následuje silné dunění hromu, je varovným znakem a oznamuje ztrátu. Blesk a hrom, který nevzbuzuje hrůzu, vyjadřuje shledání se s někým blízkým. Blýskání na časy je vždy dobrým znamením. Zažijeme-li velkou bouři, čekají nás náročné, ale úspěšné obchody. Jsme-li na volné, čekají nás náročné dny, především jde o vyjádření politické nestabilnosti v zemi – upozorňuje nás na špatnou sociální situaci státu, která se dotkne i snícího. . Budeme-li před bouří chráněni, vyhneme se nebezpečné situaci. Jsme-li chráněni a díváme se na spoušť, jde o prosté ohrožení existenčního charakteru. Stojíme-li pod duben i jiným stromem, můžeme se ještě vyhnout nebezpečí, pokud budeme rozvážní. Zaskočí-li nás ve snu bouře, vyjadřuje hrozící zlo. Bouře na temné obloze přináší významné nepokoje v zemi.

Blechy

Nepříjemné myšlenky, které nás zatěžují, ale zaženeme je. Vždy jde o nervové vyčerpání nebo podráždění. Chytit nebo zabít blechu, je finančním znamením, získáme peníze. Blechy na těle signalizují spory.

Berle, berla

Ve většině případech upozorňuje na vnitřní neklid nebo nejistotu, stejně tak může značit nezbytnou pomoc z okolí. Vidět berlu velice často upozorňuje na nemoci typu psychosomatických poruch, ale i na nemoci, které vznikají jako nemoci bez !psycho podtextu“. Jdeme-li o berlích , jsme upozorněni na špatný obchod, kdy se nám nepodaří zabránit ztrátě. Zlomit berle či je zničit je znakem pro návrat či upevnění zdraví. U starších žen nemusí nutně vyjadřovat nemoci, ale také pozdní sexuální reakci.

BIO&ORGANIC