Magazín Elita

Kardinál

Vše dobré, čekají nás velké věci, štěstí a nová spojení.

Karafiát

Nehodnotí se jako květina, ale barva jeho květu.  Červený květ prozrazuje žhavý temperament a sexuální pudy.  Bílý je laskavost a nezištnost. Žlutý upozorňuje na blížící se starosti, hádky a problémy. Modrý je velká otevřenost. Zelený dává sílu, vřelost a naději. Černý květ je vyjádřením smutku a uzavírání se do sebe.

Kára

„Táhneme si těžkou káru“ a odvození je tedy velice jednoduché – opodstatněné existenční starosti: v zaměstnání, nečekané platby a škody. Je-li kára plná kamení, dřeme se, ale bez výsledku. Táhneme-li a cítíme se vyčerpáni, je to předzvěst nemoci. Tlačíme-li káru před sebou, přeceňujeme své fyzické i psychické síly.

Kapusta

Jsme-li pěstitelé kapusty, budeme dobře zajištěni, ale pokud ji jíme, čekají nás potíže.

 

Kapsa

Čím větší kapsa, tím jsme více bezstarostní, ale neměli bychom býti. Také značí, že věci, které jsme si někam schovali, nemůžeme nalézt a jejich nenalezení nám přinese nepříjemnosti či finanční ztrátu, také špatnou investici. Podobný význam má také kapsář, který má vyšší apel na pozornost.

Kaple (i kaplan)

Vyjadřuje spokojenost a naději.

Kancelář

Je znakem vzestupu, pádu i naděje na zlepšení ve všech rovinách.

Kapesník

Vyjadřuji především slzy. Jsme-li nuceni ho použít, musíme se někým rozloučit. Nemůžeme-li ho najít, nastaví za nás někdo nedobrovolně kůži

Kaňka

Jednoduché vysvětlení – stane  s e něco, co se nemá stát.  Je to vyloženě chybný krok, chybné rozhodnutí.

Kanár

Vždy vyjadřuje milostné, pozitivně laděné zážitky, ale nesmí být ve snu zabit.

BIO&ORGANIC