Magazín Elita

Knoflík

Nové příjmy.  Přišívá-li si knoflíky sám snící, upevní svoji pozici a zisky budou dlouhodobé. Utrhne-li se snícímu knoflík, je podváděn v lásce.

Knír

U mužů vyjadřuje tupost či hloupost.  U ženy je sice neobvyklý a vyjadřuje nejistá přátelství.

Kniha

Tento symbol odečítáme pouze, pokud má kniha název, pak se dá vyložit jako symbol trvalých hodnot, cti a moudrosti.  Píšeme-li knihu, čeká nás období narušených vztahů  především na pracovišti - uvažujeme o odchodu.

Kněz

Vždy nás nabádá k poctivosti.  Často s také  uvádí, že je to znak dlouhověkosti.

Knedlíky

Válíme-li či vaříme knedlíky, jsou lži okolo nás, které se nás bezprostředně dotýkají. Jíme-li je, čeká nás relativně příjemné a vyrovnané období.

Kmotr

Musíme někoho požádat o pomoc. Ve snu  se stává kmotrem  děcka jen poctivý, odpovědný a čestný člověk.

Klystýr

Nepříjemnou cestou s e zbavíme utrpení a jiných příkoří.

Klobouk

Kritika směřující na naši hlavu.  Nasadíme-li si klobouk, můžeme něco úspěšně utajit, ale zcela jistě se nás bude viditelné podráždění.  Má-li ve snu na hlavě klobouk jiná osoba- projevujeme se arogantně , jsme domýšliví až drzí.  Klobouk, který nám z hlavy  sebere vítr, naše šance na úspěch je zmenšují. Doženeme-li ho a chytíme, půjdeme se někam bavit. Pořídíme-li si nový klobouk, chceme se někomu zalíbit, ale také může vyjadřovat naše zdravé uvažování a nepokřivené ego. Vkusně zdobený klobouk nebo s péry potvrzuje dobré postavení   a uznání.  Slaměný klobouk je často znakem nevěry našeho protějšku. Plavoucí  klobouk velice často upozorňuje na deprese a  sebevražedné sklony blízké osoby.

Klika

Stojíme na prahu nových událostí a záleží jen na nás, zda se vydáme dále. Také upozorňuje na nové vztahy a vazby.

Klíč

Znak  tajemství a v sexuální  rovině nenaplněná touha (vůči konkrétní osobě). .  Ztratíme-li klíč, nepřijdeme  něčemu na kloub. Najdeme-li ztracený klíč, nalezneme něco, co jsme již dlouho hledali. Nalezený klíč také upozorňuje na naše racionální uvažování, které se v poslední  době z nějakého  důvodu pokřivilo a vystavujeme se tedy nebezpečí, že se pustíme do něčeho, co nezvládneme. Nalezneme-li klíč, který nikam nepasuje, budou nám odkryta určitá tajemství  jiných osob. Paklíč upozorňuje  na případnou krádež, ale pokud ho někde nalezneme, můžeme svůj majetek uchránit či jinak zabránit loupeži či krádeži.

MALUMA V PRAZE

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM