Magazín Elita

Zákazníci ve Vimperku si nyní mohou nakoupit ve dne i v noci

Zákazníci ve Vimperku si nyní mohou nakoupit ve dne i v noci

Jediná prodejna s nepřetržitým provozem ve Vimperku i na Prachaticku nabízí kromě potravin a drogerie i další sortiment. Součástí Flop Topu je oblíbený pultový prodej, na který společnost Flosman u své sítě obchodů dlouhodobě sází. K novinkám patří samoobslužná pokladna a možnost nakoupit mimo standardní otevírací dobu za pomoci mobilní aplikace. Vůbec poprvé tu Flop Top v rámci svých prodejen představuje koncept Top Bistro s nabídkou rychlého občerstvení a bohatého výběru hotových jídel.

Prodejna Flop Top, která se zákazníkům otevřela 5. prosince 2023, sídlí ve Vimperku v nově vybudované obchodní zóně na ulici K. Weise 668. Strategické umístění ve středu města a zároveň v těsné blízkosti hlavního tahu Praha – Příbram – Strakonice – Pasov je pro nakupující velkým benefitem. V komplexu se nachází také obchod Pepco a výdejní boxy zásilkových služeb. K dispozici je dostatek parkovacích míst pro všechny, kdo si sem chtějí zajet pro rychlý denní nákup i pro větší zásoby.

První obchod pro noční nákupy ve Vimperku

Provozovna Flop Top ve Vimperku má běžnou otevírací dobu od 6.30 do 18.00 každý všední den, o víkendech pak od 7.00 do 13.00. „V tomto rozmezí se mohou zákazníci obrátit na ochotný personál a využít oblíbený tradiční pultový prodej s téměř 100% zastoupením produktů české výroby. Na nákupy se ale do této prodejny s nepřetržitým provozem mohou vydat kdykoliv, a to i ve státní svátky, kdy jsou prodejny obvykle zavřené. Postačí jim k tomu mobilní aplikace DoKapsy od ČSOB s bankovní identitou,“ upřesňuje Petr Juliš, jednatel společnosti Flosman s.r.o. Na prodejně je kromě tradičních pokladen také nainstalována jedna samoobslužná.

Pro rychlou svačinku i teplý oběd a večeři

Vimperk je prvním městem, v němž český řetězec Flosman představuje nový koncept Top Bistro, kde se lidé mohou občerstvit a zakoupit si svačinu nebo s sebou domů oběd či večeři. Top Bistro je přímo součástí prodejny Flop Top. Kromě nealkoholických nápojů včetně kávy tu zákazníci pořídí skvělé zákusky, chlebíčky od lokálních dodavatelů i výborné čerstvé bagety. Nad rámec běžného menu v podobě párku v rohlíku, sekané v housce či zapečeného panini si pochutnají i na polévce a řadě hotových jídle dle denní nabídky. Jde například o grilované kuře, řízek, halušky či hovězí guláš sous-vide. Výdejní okénko směrem k parkovišti obslouží zákazníky, kteří se nechystají na nákup do prodejny. Je tak ideálním místem pro rychlou zastávku na cestách. Top Bistro má stejnou otevírací dobu jako samotná prodejna. Platí v něm věrnostní program Top výhody, takže tu zájemci mohou uplatnit příslušné slevové kupóny. 

Flop Top se po krátké pauze vrací v novém

Celá prodejna je bezbariérová a na ploše přes 380 m2 tu nakupující najdou až 5 000 položek od potravin přes drogistické zboží a pet food až po non-foodové sezónní artikly. Z lokálních dodavatelů jsou četně zastoupeny například pekárny, zmiňme Pekárnu Vacov, Pekařství Jan Hanžl nebo pekárnu a cukrárnu Klas
z Protivína. Top Bistro nabídne kromě jiného polévky od českobudějovického Uzenářství Vávra.

Flosman se do Vimperku vrací po krátké – zhruba dvouměsíční – přestávce. Více než sedm let tu provozoval obchod Flop Top v ulici Kaplířova. Relativně malý prostor však neumožňoval potřebné rozšíření sortimentu. Navíc bylo v místě obtížné parkování. V říjnu 2023 tedy byla provozovna uzavřena a nyní ji nahradila nová modernější.

Fotogalerie
18994

Další články z rubriky

Dva světové unikáty v jediné rezervaci. Z Milovic se stala výkladní skříň české ochrany přírody

Dva světové unikáty v jediné rezervaci. Z Milovic se stala výkladní skříň české ochrany přírody

Sodexo Benefity jsou nyní Pluxee

Sodexo Benefity jsou nyní Pluxee

Red Monster „hravě“ připraví vaše děti na přijímačky

Red Monster „hravě“ připraví vaše děti na přijímačky

Víte, jak splnit požadavky evropské směrnice na kybernetickou bezpečnost a maximalizovat ochranu vaší IT infrastruktury?

Víte, jak splnit požadavky evropské směrnice na kybernetickou bezpečnost a maximalizovat ochranu vaší IT infrastruktury?

Více než čtvrtina Čechů kouří každý den, třetina pravidelně

Více než čtvrtina Čechů kouří každý den, třetina pravidelně

MOTOSALON 2024