Magazín Elita

Jaro

Je to specifický symbol, který musíme odečítat jen po ztotožnění věku, protože má význam jako „pubescentní“ znak i jako  znak „druhé mízy“ a vyjadřuje dostatek – hodně  sil a u chlapců a mužů především potenci a touhu uplatnit ji.

Jantar

Dostaneme drobné dárky, ale větší dary.

Jalovec

Něco nám chybí či se nám něčeho nedostává, jednoduše řečeno, postrádáme šmrnc. Jalovcové bobule upozorňují, že se konečně ukončí naše trápení.

Jahody

Jsou předzvěstí sladkého očekávání, které se nemusí naplnit. Červené „pravé“ lesní nesou milostné dobrodružství, ovšem zahradní jsou jen dřina a pěkné lopotění, pokud je jíme je na obzoru vážný vytanči oslovení, jemuž bude následovat příjemný vývoj vztahu, ale také značí políbení od někoho od koho to nečekáme. Nezralé a usychající  symbolizují spory. Rozsypané upozorňují na nevěrného partnera  či podvody okolo nás. Ten, kdo prodává jahody, má finanční potíže.

Jak posílit první dojem aneb zařazujeme se do společenské skupiny

Vždy  musíme  působit elegantně, upraveně a především čistota oděvu a obuvi o  nás  prozrazují  nejvíce. Opomenout  bychom  nikdy neměli, jakou máme  postavu. Halenky a košile  mohou  být  různobarevné, ale  měla  by  být  dodržována  zásada harmonie s naší barevnou  typopologií a doplňky. Zajisté  se držíme zásady, že se oblékáme,  dle konkrétní pracovní či  společenské příležitosti a významu zúčastněných  osob.

Jablko

Jíst sladká jablka vyjadřuje pevné životní vztahy, které bývají zakončené svatbou. Jabloň v květu nebo před sklizní vyjadřuje, jak se nám daří v podnikání – úroda vyjadřuje velikost zisků. Červ v jablku jsou vždy špatné zprávy a rozchody.

Invalida

Vyjadřuje naši závislost na někom nebo něčem. Pozorujeme-li to, můžeme se stát obětí přepadení.

Inkoust

Nesmíme nic odkládat. Obdržíme-li ve snu písemnost psanou inkoustem a budeme-li si pamatovat o čem pojednávala, záležitosti v té oblasti budou během několika dnů pro nás velice důležité. Kalamář s inkoustem jsou plané sliby. Čerstvě dolitý kalamář - je možné přistoupit na kompromis. Rozlitý inkoust jsou špatné výsledky, špatná jednání.

Inflace

Prožijeme-li ji ve snu, značí naše ztráty, konkurz, krach či bankrot. Při skutečném soudním procesu značí prohru.

Indián

Zvláštní pocity, které máme, jsou z pronásledování.

Na vlně audioknih