Potkat jej či se jím stát vyjadřuje oslabení organizmu.
Často vyjadřuje naše touhy po úspěchu a uznání. Jsme-li špatní akrobaté, může se jednat o varovnou symboliku, ale nejčastěji se jedná o nevyrovnanost či špatné sebevědomí.
Nabízíme vám další dílek rozšířeného výkladu mariášových karet. Dnes přinášíme rozšířený výklad červené devítky a červené desítky. Dovolujeme si opětovně připomenout, abyste výklad nikdy nehodnotili jako dogma! Tímto přístupem snižujete šanci na úspěšné řešení některých situací, které se vás či vašeho okolí dotýkají.
Praha 7. října (PROTEXT) - Chr. Hansen právě představuje nejrozsáhlejší studii svého druhu, která se zabývá probiotiky k posílení imunity a v široké míře zdůvodňuje vědeckou dokumentaci svých probiotických kmenů. V samé podstatě je cílem prokázat, že konzumovaná probiotika pomohou lidem ochránit se před chřipkou a běžným nachlazením.
Praha 3. října (PROTEXT) - V rámci veletrhů Wellness balnea a Fitness expo letos poprvé proběhla soutěž MISS WELLNESS. A že se bylo na co dívat! Každá z krásných sportovně založených dívek se předvedla v pěti různých disciplínách a snažila se zaujmout porotce svým půvabem a pohybovými dovednostmi.
V Národním technickém muzeu byla zahájena originální interaktivní výstava, která přibližuje vývoj značky Parker a přináší průřez historií značky a nejprestižnější řady Parker Duofold, která letos slaví 90. Výročí. K vidění bude například pero vyrobené ze vzácného stříbra z vraku španělské flotily potopené roku 1715 nebo Space Pen, jehož součásti pocházejí z „vesmírného odpadu“ průzkumné rakety Atlas.
Již více než 2000 let je v tradičním čínském lékařství užíván jako všelék ženšen. A dodnes se věří, že jeho stimulační účinky obnovují vnitřní sílu Č ´i. Ve starověku byl ženšen považován za královskou rostlinu a užívali jej pouze vládci; jeho cena se rovnala ceně zlata o stejné váze. Snad žádná jiná rostlina nebyla opředena tolika mýty, jako právě tento tajemný kořen ve tvaru lidského těla. Přibližme si ženšen ve světle současných poznatků...
Výběr křestního jména je dnes většinou záležitostí osobního vkusu či módy, ale málokdo asi ví, že dobře vybrané jméno může mít pro budoucnost dítěte význam daleko hlubší a zásadnější. Touto tematikou se zabývá nomenologie, prastará vědní disciplína, kterou znali a využívali již staří Řekové a Římané a která až do středověku patřila k základnímu vědomí lidstva. Poté byla na dlouhý čas odsunuta mezi tzv. pavědy, ale v polovině 20. stol. ji vzkřísil francouzský badatel profesor Pierre Gaultier, který aplikoval prastaré principy nomenologie na poznatky současné genetiky, psychologie, antropologie, etnografie a dalších oborů.