Magazín Elita

Kotva

Dostane se nám potřebné opory a pomoci – cesta z nepříjemností.

Kotlář

Opravuje-li kotel, čekají nás spory, které se jen těžko budou vyjasňovat.

Kotel

Vroucí voda v kotli upozorňuje na nervové vypětí, které se blíží - velké rozčílení. Kotel na prádlo vyjadřuje pořádkumilovnost. Kotel na  vaření značí, že budeme připravovat hostinu.

Koště

Vyjadřuje moc – mocenský sexuální nástroj. Pracujeme-li s ním, vše překonáme. Ve všech ostatních snových vyjádřeních je upozorněním na špatný kolektiv, v jehož blízkosti se zdržujeme či udržujeme s ním kontakt. Může značit i špatné vztahy na pracovišti, spíše ve smyslu falešných kolegů.

Košile

Symbol tajemství a erotiky, vždy však s podtextem boje. Převlékání košile se dá nazvat střídáním stráží – někoho vystřídáme (milence či milenku). Svlékáme-li košili, čeká nás zklamání. Velké množství košil, uzavře snící brzy manželství či hodnotné přátelství. Hedvábná košile upozorňuje na finanční problémy. Špinavá košile vypovídá o nepořádnosti a také nedbalosti. Roztrhaná je předzvěstí sporů a hádek. Praní či čištění košile , půjdeme d společnosti, která poškodí naši pověst. Zdobit či žehlit košili (také vyšívat) vyjadřuje, že jsme oblíbení. Pobíháme-li jen tak, čeká nás štěstí v lásce. Barva košile zase napovídá, kam můžeme či nemáme investovat.

Koš

Je vyjádřením naší vlastní nejistoty, strachu a obav. Jsme ustrašení a bojím e s e pustit do boje za svá vlastní práva. Dárkový  koš či koš na květiny je oceněním a štěstím v životě.   

Kostelník

Je předzvěstí sňatku.

Kostel

Budeme se muset obětovat. Jdeme-li do kostela, nebude naše oběť tak vážná, nezasáhne nám příliš do života. Jdeme-li se pomodlit, nebude naše oběť rozsáhlá – vážná. Hořící kostel, zřícený či zdevastovaný, čekají nás (záhy) velice špatné dny v důsledku naší ledabylosti, zbytečného hazardování a nedůslednosti.

Kost

Čekají nás zlé časy - mnoho práce za malou či žádnou odměnu. Kosterní pozůstatky upozorňují na vážnost situace. Házíme-li kosti psům, někomu pomůžeme, kdo bude nevděčný a obviní nás z vlastního neúspěchu, že jsme mu pomohli málo, že byla naše pomoc nedostatečná.

Kosa

Vyjadřuje naše tajná přání, která se mohou vyplnit pouze pokud budou bez odkladu realizována.

MALUMA V PRAZE

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM