Magazín Elita

Zpěvačka LP vydává novou píseň THE ONE THAT YOU LOVE

Zpěvačka LP vydává novou píseň THE ONE THAT YOU LOVE

Světově proslulá americká zpěvačka a autorka LP vydává dnes nový singl “The One That You Love”. Společně s LP jej složili její dlouholetí spolupracovníci Mike Del Rio (spoluautor a producent) a Nate Campany (spoluautor), kteří se podíleli i na úspěšné skladbě “Lost On You”. Tento hit se dostal na první místa hitparád v 18 zemích a nedávno překonal miliardu přehrání. Novou píseň autoři napsali a nahráli v mexickém San José del Cabo. Singl kombinuje zpěvaččin úžasný hlas s výrazným rytmem, současným zvukem, romancí a silnou vnitřní atmosférou. Sama píseň jakoby si říkala o hlasité přehrání. Singl “The One That You Love” je nyní k dostání na všech hlavních digitálních platformách. Zde je píseň k poslechu a stažení. Zpěvačka LP je jednou z potvrzených hvězd festivalu Colours of Ostrava 2021.

Zpěvačka ke skladbě uvádí: “Na svém novém singlu ‘The One That You Love’ jsem propojila všechny žánry, které miluji. A jako vždy jsem nechala vše divoce a bez zábran zaznít. Melodii jsem složila tak rychle a snadno, jako kdyby již někde před tím existovala. Všechny mé oblíbené písně vznikly podobným způsobem jako tato.”

Singl doprovází nový videoklip, který režíroval Darren Craig (Rihanna, Kanye West, Shakira). Jeho základ tvoří záběry LP v sedle koně na ranči Big Sky Ranch v kalifornském Simi Valley. Videoklip vznikl během pandemie koronaviru, kdy rozsáhlé soukromé území okolo ranče dodalo klipu nejen nádherné filmové záběry krajiny, ale umožnilo natáčení s udržováním správných rozestupů mezi členy štábu a samotnou LP. Ti, kdo video pozorně sledují, možná zahlédnou ranč známý ze seriálu Westworld a i něco více. Podívejte se na videoklip zde.

K videoklipu LP dodává: “Při jeho natáčení jsme chtěli především vyvolat náladu a atmosféru samotné písně. Mířím pomalu k městu na koni, ale jen já vím, kam jdu. Ale chci, abyste tam směřovali se mnou.”

Již dříve v červenci LP oznámila svůj první globální livestreamový koncert. Vystoupení bude vysíláno živě ze studií The Beehive v Los Angeles v sobotu 1. srpna a bude půjde s největší pravděpodobností o její jediný koncert s plnou produkcí v roce 2020. LP s kapelou zde zahraje jak oblíbené hity, tak i nové skladby včetně “The One That You Love” a další. Koncert propojí fanoušky LP z co nejvíce zemí světa a mnoha časových pásem. Ti budou moci nejen koncert sledovat, ale i spolu chatovat. Koncert bude snímán mnoha kamerami, v HD kvalitě, s 80ti kanálovým zvukem a začne ve 22 hodin středoevropského času. Aby došlo k ještě většímu propojení fanoušků, držitelé vstupenek budou moci vytvořit zvukový soubor s potleskem pro LP. Jásání a potlesk z celého světa se pak spojí do jakési formy “globálního virtuálního davu”, který se bude ozývat v průběhu koncertu. Zájemci si mohou již nyní koupit normální vstupné a balíčky VIP All Access Pass na veeps.com.

Zpěvačka LP se proslavila po celém světě hitem Lost On Youv roce 2017. Titulní skladba dosáhla na diamantové ocenění v Mexiku a Francii, čtyřikrát platinové v Itálii, platinové v Řecku a Polsku, zlaté v Belgii a Švýcarsku.

V prosinci 2018 LP vydala album Heart to Mouth obsahující singly “Girls Go Wild” a “Recovery”. Píseň “Girls Go Wild” se stala nejhranějším italským rozhlasovým hitem roku 2019 a připomenula se opět na jaře 2020 díky nové verzi s mexickou zpěvačkou Ximenou Sariñanou.

29. května 2020 LP vydala své první živé album Live In Moscow. Bylo nahráno v Crocus City Hall v Moskvě v roce 2019 před vyprodaným davem více než 6 000 fanoušků. Album obsahuje 17 skladeb, které zahrnují materiál z několika desek včetně “Lost On You” a “Girls Go Wild” spolu s dvěma medleys s cover verzemi Kings of Leon a The Rolling Stones.

YouTube kanál LP nyní dosahuje více než 2,4 miliónu zhlédnutí denně a její písně jsou denně streamovány 2 milión krát na všech digitálních platformách.

Follow LP:

Website | Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Spotify | Apple Music

 

Zdroj: Jiří Sedlák, ArtsMarketing.CZ

Fotogalerie
12680

Další články z rubriky

Rovnost mužů a žen ve filmovém průmyslu existuje, domnívá se 60 % budoucí filmařské generace

Rovnost mužů a žen ve filmovém průmyslu existuje, domnívá se 60 % budoucí filmařské generace

Zápisník alkoholičky není žádná pohádka o výbušném koťátku

Zápisník alkoholičky není žádná pohádka o výbušném koťátku

Výstava „Helena -  60 let na scéně“ v Tančícím domě představuje unikátní show

Výstava „Helena - 60 let na scéně“ v Tančícím domě představuje unikátní show

Energičtí Circus Brothers se s aktuálním singlem „Víčko“ vydávají novým hudebním směrem

Energičtí Circus Brothers se s aktuálním singlem „Víčko“ vydávají novým hudebním směrem

Držitelem stipendia v Los Angeles od Allwyn a European Film Promotion pro rok 2024 se na MFFKV stal  William Sehested Høeg

Držitelem stipendia v Los Angeles od Allwyn a European Film Promotion pro rok 2024 se na MFFKV stal William Sehested Høeg