Magazín Elita

MYSLIVCOVÁ MAKÁ I V LÉTĚ A DOKONCE VYHLÁSILA I SOUTĚŽ!

MYSLIVCOVÁ MAKÁ I V LÉTĚ A DOKONCE VYHLÁSILA I SOUTĚŽ!

Léto je pro většinu z nás časem menšího pracovního nasazení a hlavně dovolených. Po návratu z krátké dovolené na Maledivách Dominika Myslivcová je už opět v plném nasazení. Po veleúspěšné kampani na minerální vodu Ondrášovka po ní totiž tato značka opět zatoužila.Bylo by bláhové měnit něco, co funguje: “Jsem moc ráda, že mne zase oslovili. Myslím, že loni se kampaň povedla, takže laťka je vysoko. Nicméně výzvý mám ráda,“ usmívá se česká Barbie, pro kterou to po exotické dovolené znamená návrat do zajetých pracovních kolejí. „Jsem zvyklá pracovat, nevadí mi to. Sami budete moci brzy posoudit, jestli se změna z ružové na fialovou povedla,“ vzkazuje svým fanouškům.

Jisté je jedno. Pokud se neustále spekuluje o tom, kolik a jak moc bohatých milenců Myslivcová má, toto je odpověď. Její pracovní tempo by jí totiž záviděl jen málokdo. Na druhou stranu je za to dobře placená, o tom není sporu. Zkrátka jsou to dvě strany jedné mince. Možnost kupovat si drahé kabelky jsou vyvážené tím, že zatímco její vrstevnice se válí u vody, ona se peče ve čtyřiceti stupních před objektivem fotografa. Uvidíme, jestli se i tentokrát Ondrášovka trefila s fialovou do černého.

Buď jak buď, Myslivcová teď prožívá velmi dobré období. Vždyť její písnička Pink Luxury, která pochází z dílny hitmakera Michala Davida, se už od pátku drží mezi nejlepšími v prestižní hitparádě rádia Kiss. Aktuálně je na druhém místě, když až za ní jsou například mladá zpěvačka Nelly, na záda se prsaté blondýně dívají třeba i Gipsy.cz, Mirai a další. Pokud patříte mezi její fanoušky, můžete hlasovat zde: https://www.kiss.cz/kissparada/. Každý den jí můžete dát hned tři hlasy.

A pozor, to by nebyla barbie, aby hned nevyhlásila soutěž!
Chcete vyhrát iPhone? Máte šanci!
Dominika Myslivcová vyhlašuje soutěž o iPhone 7! Jak jinak, než s Ondrášovkou. Pravidla jsou úplně jednoduchá, podle české Barbie to zvládnou i blondýnky. Jak tedy na to?

Musíte být fanouškem @dominikamyslivcova a @ondrasovka_cz
Nahrávejte fotky či videa, jak v létě sportujete, na Instagram s hashtagem #barevneleto + tagujte @ondrasovka_cz nebo na Facebook Ondrášovka pod příspěvek s videem Dominiky.
Dominika v pátek 18. 8. v 18. hodin vybere příspěvek, který se jí bude nejvíce líbit a pošle ho do finálového kola. Z toho veřejnost vybere toho nejlepšího a ten získá iPhone 7. Výherce Myslivcová oznámí pod příspěvkem na svém Instagramu. Kompletní pravidla soutěže najdete na FB Ondrášovky.

Foto: Ondrášovka

Fotogalerie
6889 6890