Magazín Elita

KRÁSA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ UMĚNÍ

KRÁSA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ UMĚNÍ

Kalendářů na rok 2017 je už celá řada, avšak ten, na kterém se sešly před objektivem fotografa Daniela Zahrádky tři české krásky je ódou na krásu.  Přirozenou krásou a nekonfliktním vystupováním jsou proslulé modelky Andrea Verešová, Aneta Vignerová a Gabriela Bártová. Kalendář vznikal v romantických prostorách překrásného Škvoreckého zámečku, nedaleko Prahy. 

Kalendář vznikl pro kosmetickou značku Korff, která klade důraz na líčení, detaily a celkový výraz.  Pracuje s přirozenou krásou a ladí ji k úplné dokonalosti perfektním líčením, která pak působí jako svostný šperk. Striktně po modelkách požaduje odpovědný přístup, jejich pleť musí být odpočatá, zdravá a svěží. Andrea Verešová, která pro tuto společnost fotí již druhým rokem, ví moc dobře, jak o sebe před focením pečovat: „ Před focením se snažím organismus detoxikovat a dopřát mu co nejvíce živin. Piju proto velké množství ovocných a zeleninových smoothie a čisté bublinkové vody,“ prozradila Andrea.

„Při focení se neobejdu bez bot na podpatku a parfému, i když fotím tento kalendář zaměřený na líčení. Potřebuji se cítit žensky, takže boty a parfém musí být vždy se mnou,“ svěřila se s úsměvem Gábina Bártová, která ve focení kalendářů není nováčkem.

U kalendáře je velice důležitá celková tonalita a styling. O dokonalý make-up se postaral známý vizážista Pavel Kortan, který je zároveň ambasadorem značky. „ Značku používám pravidelně i v soukromí a produkty si nemohu vynachválit. V kabelce mi nikdy nechybí make-up, korektor, zdravíčka, řasenka a lesk na rty,“ sdělila nám Andrea Verešová, která se se značkou seznámila právě díky panu Kortanovi.

Aneta Vignerová je velice ráda, když má příležitost nafotit kalendář: „Kalendáře z focení si schovávám na památku a rozdávám je rodině a přátelům, aby na mě měli hezkou vzpomínku. Tvořit kalendář mne hrozně baví a vždycky se na to nesmírně těším. Je to práce na vysoké úrovni s partou skvělých profesionálů.“

Andrea Verešová je s prací také spokojená. „ Kalendář snoubí krásu, originalitu i funkčnost, proto když ho nafotím, s manželem jej doma rádi používáme. Za mou dlouholetou kariéru je to již několikátý, takže doma jich máme spousty,“ dodala modelka se smíchem.

Ředitelka české pobočky Marie Trupiano vybírá modelky vždy podle pocitu, intuice a zatím se jí to vždycky vyplatilo. „Já to prostě musím hlavně cítit, vždycky mi napoví první setkaní s modelkami. Navíc je velké štěstí, že modelky naše výrobky používají i v soukromí, takže jim věří,“ uvedla Marie.

„Jsem nadšený z výběru místa, je to úžasné místo a prostředí a báječně se o nás starají.  Kalendář se snažím vytvořit takový, aby v něm byly naše modelky co nejkrásnější. Jak se to vydařilo, posoudíte v lednu na křtu“ sdělil fotograf Daniel Zahrádka. Z českých osobností se značkou také spolupracuje například Lucie Bíla.

Kalendář se fotí pro společnost Istituto Ganassini, což je mj. výrobce kosmetiky Korff. Je určen především pro klienty klinických a kosmetických salonů.

Foto back stage: Instituto Ganassini

Fotogalerie
6069 6070 6071 6072 6073

Další články z rubriky

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil  novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu