Magazín Elita

KATEŘINA KONRÁDOVÁ: JAK SE NEZABÍT PRACÍ

KATEŘINA KONRÁDOVÁ: JAK SE NEZABÍT PRACÍ

Koho zajímá, jak si z nuly vytvořit gigantický pasivní příjem, ať si rozhodně přečte knihu JAK SE NEZABÍT PRACÍ.

Bubnování v kruhu, vyzkoušení si teambuildingových aktivit, vystoupení taneční skupiny STEELS, verše básníka Jana Ztepilého a famózní vystoupení kytarového virtuosa a operního tenora Zorana Gajiče, udělalo ze křtu knihy Mgr. Kateřiny Konrádové společenský večer na úrovni.

Mgr. Kateřina Konrádová napsala knihu JAK SE NEZABÍT PRACÍ pro všechny, kteří by rádi nalezli rovnováhu mezi prací a osobním volnem a zároveň by si chtěli splnit své sny, aniž by z nich museli slevovat. Je to zpověď bývalého workoholika, který si vyzkoušel všechny cesty, které k rovnováze v životě rozhodně nevedou a prošla si šestnáctiměsíčním těžkým syndromem vyhoření.

Mgr. Konrádová v posledních 3 letech patří mezi přední světové multilevlery, stala se manažerem roku 2013 pro Východní Evropu a pracuje pro společnost, která za rok 2015 byla oceněna jako společnost roku v přímém prodeji v Evropě. Autorka se v knížce zabývá otázkou, které pracovní činnosti a návyky vedou spíše k syndromu vyhoření než k finančnímu zajištění a proč. Otevírá otázku, zda je multilevel marketing tou správnou cestou k vytvoření pasivních příjmů. Rozebírá praktiky různých network marketingových společností, které vedou spíše ke zklamání z výrobků zakoupených v těchto sítích a z tohoto způsobu získávání financí. Upozorňuje na kritéria, jak si správnou MLM společnost vybírat.

Mluví i o kvalitě produktů, které se přímým prodejem distribuují na trh. Upozorňuje na mnohé nešvary, kterými se multilevleři nechlubí. V závěru mluví o běžných mýtech, které o multilevlu mezi lidmi kolují, a uvádí je na pravou míru. Kniha by mohla být povinnou četbou pro všechny, kteří se chtějí seriózně seznámit se systémy network marketingu a rozhodují se, zda v takovém systému investovat svůj čas a invenci k vytvoření příjmů. Pro spotřebitele produktů by mohla být dobrým vodítkem, jak se nenechat napálit při koupi.

Kniha byla pokřtěna 10. 10. 2015 v pardubickém Hotelu Zlatá Štika. Celou akci ukončilo losování dárků v tombole, jejíž výtěžek byl věnován autistickému chlapci Míšovi Krausovi na zakoupení produktů ke zlepšení jeho zdravotního stavu.

Kmotry knihy se stali: herečka a moderátorka Mahulena Bočanová, která celý křest moderovala, specialista v několika medicínských oborech MUDr. Gorškov, flamenco kytarista Zoran Gajič, romantický básník Jan Ztepilý a etno bubeníci Lukáš Vídeňský a Jiří Pejša.

http://www.katerinakonradova.cz/manazer.html

https://www.facebook.com/knihajaksenezabitpraci

Fotogalerie
4894 4895

Další články z rubriky

Událost sezóny! Mezinárodní festival Divadlo v Plzni přiveze slavný francouzský soubor Comédie-Française

Událost sezóny! Mezinárodní festival Divadlo v Plzni přiveze slavný francouzský soubor Comédie-Française

Olomoucká Prodaná nevěsta? Mistrně rozehrané hudební divadlo!

Olomoucká Prodaná nevěsta? Mistrně rozehrané hudební divadlo!

Co si tak v létě poslechnout audioknihu

Co si tak v létě poslechnout audioknihu

Open air koncerty Check it  Na Výstavišti

Open air koncerty Check it Na Výstavišti

U Švandů chystají hru o zranitelnosti dospívajících i novinku o dvojici Salivarová-Škvorecký

U Švandů chystají hru o zranitelnosti dospívajících i novinku o dvojici Salivarová-Škvorecký