Magazín Elita

PRVNÍ PROFESIONÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÝ BOYBAND NATÁČÍ V LONDÝNĚ!

PRVNÍ PROFESIONÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÝ BOYBAND NATÁČÍ V LONDÝNĚ!

První Česko-Slovenský profesionální boyband, který vznikl letos v září, kdy přední světoví /britští/ producenti potvrdili výběr kandidátů z těch největších talentů, se již brzy oficiálně představí médiím a veřejnosti! Matt Bláha (17), Marthy Duffek (16). Norbert Brand (18), Peter Juhás (18) a Mário Bendík (21).

Ještě jste o nich neslyšeli, a tedy marně se je snažíte zařadit jako skupinu a dohledat jejich tvorbu? To je v pořádku odprezentují se v nejbližších dnech a nejen svůj název, ale také singl a nový videoklip. Na něm vycházející pěvecké hvězdy, které skutečně UMÍ ZPÍVAT, už usilovně pracují a v současné době vzniká.

Díky úspěchu na talentových castinzích v Praze a Bratislavě se z obyčejných mladíků stali členové nové české-slovenské chlapecké skupiny s výraznou podporou nejen domácí české ale i prestižní zahraniční hudební produkce http://goo.gl/aPnyJD.

„Kluci už stihli absolvovat všechny důležité kroky tak, aby mohli brzy představit svůj první oficiální singl. A ten, jak se zdá, bude velmi zdařilý. Kdo jej slyšel v „surové“ verzi, měl pocit, že jde o neskutečně profesionální hotové dílo. Koneckonců média i diváci budou mít již brzy šanci se sami přesvědčit o tom, že nejen hezký vzhled, ale především velký talent, píle jsou základem proto, aby první oficiální boyband byl úspěšný" uvádí Agentura NEMOROS, český producent projektu Boyband.

Nejenom proměna image pod rukama těch největších profesionálů z řad stylistů z prestižního bratislavského studia DnJ Beauty & Style pod vedením supervizora Lukáše Bílka, ale také tréninky pod vedením jedné z nejvyhledávanějších slovenských hlasových pedagogiček, Kateřiny Kurucové z Allstars Music Academy museli Mário, Peter, Marthy, Matt a Norbert podstoupit. Následně pak i tolik důležité hlasové zkoušky v Praze pod taktovkou britské koprodukce,  Andyho Murrayho, který speciálně kvůli boybandu přiletěl až z Londýna.

Byl to fantastický den! Tahle skupina je ještě mnohem lepší, než jsem očekával! Kluci jsou velcí profesionálové, příjemní, talentovaní a zábavní. Máme před sebou opravdu velké věci, já jsem rád, že je mohu sdílet s vámi!,“ zhodnotil už po zkušebních nahrávkách s boybandem Andy a vzápětí chlapce pozval do nahrávacího studia v Londýně, ve kterém vznikal jejich první oficiální singl. Celou skupinu čekalo ještě několik dní na chorvatském pobřeží, kde k singlu natočili videoklip.   

Od té doby utekl nějaký čas a pětice talentů na sobě stále intenzivně pracovala a stále pracuje.

„Kluci již velmi brzo předvedou světu, že jsou skutečně velcí profesionálové, že mají talent, a že to není jen o hezkých tvářičkách, jak jsme z některých „rádoby podobných projektů“ zvyklí. Že to není další z řady skupinek, které se scházejí kdesi v garáži a podobně. Tihle mladíci na sobě tvrdě pracují, mají obrovské zázemí, ale především byli vybráni hlavně podle toho, co dovedou, nejen podle toho, jak vypadají,“ podotýká management skupiny.

I sami členové boybandu hodnotí uplynuté měsíce jako velmi přínosné. Zažili totiž něco, čemu se říká splněný sen!

Matt:

"Zažil jsem věci, o kterých se mi opravdu jen snilo - nahrávání singlu, natáčení videoklipu a cestování po Evropě! Jsem neuvěřitelně nadšený, že toto všechno mohu prožívat právě s týmem kolem boybandu a s mými "bratry"! Boyband se stal mojí druhou rodinou a znamená pro mě hodně a jsem si jist, že o nás uslyšíte brzy! "

Marthy:

Nikdy jsem nevěřil, že mi někdo může tak velmi přirůst k srdci. Ať už je to celý náš tým nebo kluci. Spolupráce s nimi více než naplnila moje očekávání. "

Norbert:

" Ani si neuvědomuji, jak ten čas běží, když jsem v kolektivu s úžasnými lidmi. Boyband mi dal strašně mnoho nových zkušeností, setkání a zážitků. Mohl jsem být na místech, o kterých jsem vždy snil. Dal mi šanci projevit se a hlavně možnost poznat skvělých lidí, a to je pro mě to nejcennější. Za vše moc děkuji. "

 Peter:

"Bylo to těžké, celý život mi říkali, že nemám dělat věci, které jsem chtěl dělat, ale já jsem se snažil najít si své místo ve světě. Začal jsem však věřit tomu, že to nedokážu. Teď ale věřím, že jsem to místo našel.

 Mário:

"Mé dojmy z prvních týdnů jsou nepopsatelné. Za takovou krátkou dobu jsem prožil velmi mnoho pěkných chvil. Říkám o natočení prvního singlu, hlavně o spolupráci s neuvěřitelným muzikantem, autorem a hlavně super člověkem Andym Murrayem - díky za tuto možnost! Dále o natočení videoklipu v Chorvatsku, kde jsem poznal další nádhernou zemi a pak Londýn, kde jsem prožil opět krásné momenty se super lidmi a týmem, díky! "

Rovněž Aleš Lehký a Vašek Jelínek, kteří tvořili část legendární chlapecké skupiny Lunetic a sami byli u českého castingu tohoto unikátního, mezinárodního projektu, považují kluky za velké talenty.

„Jsme moc rádi, že jsme mohli být u výběru těch nejlepších. Je dobře, že po nás je tady další, opravdu profesionální boyband, který umí zpívat a má nesporný talent. Klukům držíme pěsti a jsme samozřejmě ochotni jim kdykoli s čímkoli pomoc. Dobře víme, jak těžké to v našich začátcích bylo. Vděční jsme tehdy byli za každou, byť sebemenší radu,“ míní Aleš s Vaškem.

Novému Česko-Slovenskému boybandu, kde prim hraje talent a zpěv, a na jehož název si musejí fanoušci i média ještě chvíli počkat, se ale už nyní pomalu plní diář. Velmi brzo začnou totiž jeho první koncerty v Česku i na Slovensku. Čekají je další nahrávky pod odborným dohledem britské koprodukce a možná i spolupráce s některými významnými českými či slovenskými profesionálními zpěváky. Ale nepředbíhejme…a neprozrazujme více, než je zatím nutné. Vždyť už staré přísloví říká – kdo si počká, ten se dočká…

Aktuality o boybandu naleznete například na: www.facebook.com/projektboyband či www.nemoros.cz/Boyband

-red-

Fotogalerie
2611 3275

Další články z rubriky

Hanka Mašlíková varovala finalisty Muže roku před hejty na sociální síti. Sama s nimi má dost zkušeností

Hanka Mašlíková varovala finalisty Muže roku před hejty na sociální síti. Sama s nimi má dost zkušeností

Zpěvačku Petru Černockou poznávají i školáci. Saxana ji provází už přes 50 let

Zpěvačku Petru Černockou poznávají i školáci. Saxana ji provází už přes 50 let

Nový titul Haliny Pawlowské: A přeskočila jiskra

Nový titul Haliny Pawlowské: A přeskočila jiskra

Motorkáři podpořili Nedoklubko historicky nejvyšší částkou

Motorkáři podpořili Nedoklubko historicky nejvyšší částkou

Studentka z Borovna na Plzeňsku má netradičního adrenalinového koníčka: vytvořila partu „lovců“ zvýhodněných balíčků potravin Nesnězeno v PENNY

Studentka z Borovna na Plzeňsku má netradičního adrenalinového koníčka: vytvořila partu „lovců“ zvýhodněných balíčků potravin Nesnězeno v PENNY