Magazín Elita

A TEĎ BABORAĎ! KTERÁ OMLÁDLA VÍCE?

A TEĎ BABORAĎ! KTERÁ OMLÁDLA VÍCE?

Udobřit si přírodu má velký smysl, což může potvrdit i Jitka Čvančarová. Léta dojížděla do kosmetického salonu Babor Beauty Spa, který používá profesionální kosmetiku založenou na kombinaci bylin nejvyšší kvality s nejlepší možnou technologií a německou precizností, až do Teplic. S nadšením tedy přivítala, že nyní je její oblíbený salon konečně i v Praze - v Praha City Center v Petrské ulici.

Příroda Jitce její náklonnost vrací a stejně, jako se Jitka rozhodla přiblížit přírodě, přiblížila se nyní příroda k ní. „Pokládám za velmi důležité, aby žena byla upravená, a když kultivovaná, tak i pěstěná. Je nezbytné, třeba i jen jednou za čas, udělat něco pro sebe. Obklopit se profesionalitou a kvalitou. Proto jsem jezdila do Babor Beauty Spa i tolik kilometrů. Jsem nadšená, že to teď budu mít téměř za rohem. Obdivuji nejen jejich kvalitu a velmi přátelské prostředí, ale i jejich dobrosrdečnost. Babor je totiž jedním z dlouhodobých podporovatelů našich pacientů s nemocí motýlích křídel. Nezištně a neokázale podporuji Debru jak jen mohu, a to samo o sobě je vypovídající,“ řekla věčně usměvavá Jitka Čvančarová, která to teď bude mít do salonu blízko.

Společně s Jitkou se přišli nechat ošetřit a prožít příjemný a oddechový den i Zlata Adamovská, Michal Dvořák, Simona Dvořáková, Vanda Hybnerová, Lumír Olšovský, Anna Polívková, Marika Šoposká a Lenka Zahradnická. V tomto salonu se používá pouze přírodní německá kosmetika Babor, která neobsahuje přidané chemické látky a k pleti každého věku je velmi milostivá.

Každá z VIP návštěvnic si mohla vyzkoušet relaxační a omlazující procedury, kterých má Babor v nabídce hned několik. Lenka Zahradnická si připadala jako Alenka v říši divů, jelikož prý nikdy v kosmetickém ani podobném salonu nebyla. „Zatím jsem se o sebe starala vlastními silami. Musím přiznat, že mi hodně pomáhá sport, genetická výbava od maminky a také příroda. Ale uvědomuji si, že takhle to nepůjde věčně. Jsem vlastně dneska na průzkumu, nevím, co mě čeká, ale vše je jednou poprvé a těším se,“ řekla Lenka s jiskrami v očích těsně před tím, a představovala si, jak ji v bílém plášti oděná dáma začne provádět ošetření Babor Anti-aging, které okamžitě omlazuje pleť.

Zcela jinou proceduru absolvovala Anička Polívková. Nechal asi poradit, jaké je pro ni nejvhodnější líčení i s názornou ukázkou.

Zprvu nejistá byla Marika Šoposká, ale jakmile si s ní začala povídat odbornice na krásnou pleť, veškerá nejistota byla pryč. „ Já jsem v kosmetickém salonu úplně poprvé a hodně mě překvapilo, jak nádherný interiér tu je a vlastně celé vybavení. Když mi nabídli, že mi po konzultaci provedou mnou vybraný zákrok, pokud bude vhodný, napadlo mě jediné: tak teď BABORaď! V těch názvech se často nevyznám, a tak jsem si pro jistotu nechala poradit,“ přiznala svou nerozhodnost Marika, která si na doporučení nechá provést ošetření Doctor Babor, které má srovnatelné účinky s plastickým zákrokem, ovšem bez použití jehel a skalpelů.

VIP klienti si libovali především v ošetření obličeje, ale Babor nabízí širokou škálu procedur, které se starají také o tělo. Není se čemu divit, že byla Jitka Čvančarová ochotná dojíždět takovou dálku. V salonu panuje velmi příjemná a uklidňující atmosféra, která vzbuzuje silně profesionální dojem.

„S kosmetikou Babor se setkávám podruhé, věřím, že ne naposledy, protože prostředí, ve kterém jsem se dnes ocitla mě velmi zaujalo, je to tady velice krásné a vím, že se sem brzy vrátím.,“ rozhlížela se po salonu a  uznale  komentovala Zlata Adamovská  

Do hlavního města přivedla Babor majitelka zastoupení Jaroslava Nikoluk: „S takto kvalitní přírodní značkou a nadstandardními službami, které poskytujeme, rozhodně patříme i do Prahy. Zároveň to budeme mít blíž k Jitce Čvančarové, která je nejen naší dlouhodobou klientkou, ale také přítelkyní,“ řekla s úsměvem.

Více informací: www.babor-cz.eu

Foto: BABOR BEAUTY SPA


Fotogalerie
2724 2725 2726 2727

Další články z rubriky

5 tipů, jak získat zpět důvěru zákazníků. Rozhodující je otevřenost a poučení se z chyb

5 tipů, jak získat zpět důvěru zákazníků. Rozhodující je otevřenost a poučení se z chyb

Lázně Luhačovice navrátily Slunečním lázním původní lesk

Lázně Luhačovice navrátily Slunečním lázním původní lesk

Placenta je fascinující a komplexní orgán

Placenta je fascinující a komplexní orgán

Den kůže upozorňuje na důležitost prevence a správnou péči

Den kůže upozorňuje na důležitost prevence a správnou péči

Revoluce v rehabilitacích: Síla virtuální reality ve zdravotnictví

Revoluce v rehabilitacích: Síla virtuální reality ve zdravotnictví