Magazín Elita

Black Stuff není černá magie, ale jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě

Black Stuff není černá magie, ale jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě

Seznamte se s produkty Green World Solutions a jejich Black Stuff a brzy se budete cítit lehčeji, uvolněněji a budete mít více energie. Svoji imunitu, energii, krásu i váhu můžete mít ve svých rukách.

Doplňky stravy estonské značky Green World Solutions jsou úplně jiné, než na jaké jste byli doposud zvyklí. Sázejí na vysokou kvalitu a najdete v nich pouze prověřené kvalitní přírodní suroviny. Využívají kombinace moderní biotechnologie s moudrem našich babiček, díky čemuž tak pod rukama estonského výzkumného týmu vznikají ty nejkvalitnější přírodní doplňky stravy, dělané na míru člověku 21. století a jeho potřebám. A teď máte možnost je vyzkoušet i vy.

Black Stuff – směs pro mikrobiom – kapsle

Tyto černé kapsle si rychle zamilujete. Zjednodušeně fungují tak, že důležité minerály z vaší stravy rychle dopraví do buněk a orgánů, aby tam mohly maximálně plnit svoji funkci. Minerály totiž naším tělem často jen proklouznou a do orgánů a buněk, kde jsou potřebné, se jich dostane jen nepatrné množství.

A aby toho nebylo málo, naberou kapsle na cestě ven ještě škodlivé látky a tím pádem pomáhají organismu k rychlejší detoxikaci. Navíc obsahují antioxidanty, které pomáhají chránit před volnými radikály i oxidačním stresem, kyselinu huminovou, jenž pomáhá esenciálním minerálům, aby je tělo využilo co nejlépe , kyselinu fulvovou, která naopak eliminuje toxiny a polyfenoly, jež zase působí antioxidačně. Výsledek? Brzy se budete cítit lehčeji, uvolněněji, budete mít více energie a vše vám půjde s větší lehkostí.

https://www.systers.bio/black-stuff-smes-pro-mikrobiom/

Cena: 1550 Kč

Black Stuff – směs pro mikrobiom – prášek

Tento prášek vám snadno a přirozenou cestou zajistí správné fungování střevního mikrobiomu. Obsahuje přírodní výtažek z břízy a houby chagy a tělo rychle zásobí  velkým množstvím kyseliny huminové, fulvové a polyfenolů. Je doslova nabitý stopovými prvky a minerály v biologicky využitelné formě, které tělu rychle dodá. Příznivě ovlivňuje také imunitní a hormonální systém, zároveň pomáhá tělu se zbavit škodlivin, reguluje antioxidační stres a v neposlední řadě dodá organismu energii a potřebnou rovnováhu.

https://www.systers.bio/black-stuff-smes-pro-mikrobiom--prasek--30-g-/

Cena: 550 Kč

Black Stuff – Happy Tummy – bombony pro děti

Tohle nejsou žádné obyčejné bonbony, ale výživová pojistka pro vaše děti. Říkáte, že vaše dítě přece zdravě a vyváženě jí? Gratulujeme! Nalijme si ale čistého vína, všichni víme, že dostat v dnešní době do dětí nutričně vyváženou stravu bez přidaných chemikálií je téměř nadlidský výkon. S těmito bonbony to ale odteď nebude problém. Obsahují cenné mikroživiny, minerály i antioxidanty pro ochranu proti volným radikálům a jsou samozřejmě bez cukru. Garantujeme vám, že vaše dítě denně dostane hravou formou potřebnou dávku důležitých živin a vitaminů v té nejlepší kvalitě.

https://www.systers.bio/black-stuff-happy-tummy-bonbony-pro-deti--30-ks-/

Cena: 990 Kč

Systers je portál, který propojuje ženské zdraví, moudrost našich babiček, vědecké poznatky, nejnovější technologie a biohacking. Kromě unikátních produktů je tu také magazín plný zajímavých informací a seznam eventů, které komunita Systers pravidelně pořádá. ”Společně jdeme cestou sebepoznání a holistického přístupu ke zdraví," říká o portálu jeho zakladatelka Veronika Allister s tím, že možnosti každého z nás jsou bezbřehé.

https://www.systers.bio


Další články z rubriky

BODY&FUTURE Laboratories Probiotics

BODY&FUTURE Laboratories Probiotics

Lidé s Parkinsonovou chorobou pociťují rozdíly v účincích léků a chybí jim poradenství

Lidé s Parkinsonovou chorobou pociťují rozdíly v účincích léků a chybí jim poradenství

Aplikace MEDDI app od české společnosti MEDDI hub a.s. získala evropskou certifikaci osvědčující shodu s MDR

Aplikace MEDDI app od české společnosti MEDDI hub a.s. získala evropskou certifikaci osvědčující shodu s MDR

Na signály syndromu vyhoření na počátku často nebereme zřetel

Na signály syndromu vyhoření na počátku často nebereme zřetel

Společnost Ensana přidává do svého portfolia další destinaci

Společnost Ensana přidává do svého portfolia další destinaci

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT