Magazín Elita

Na tradici VIP hostů ve Františkových Lázních navazují současné české osobnosti

Na tradici VIP hostů ve Františkových Lázních navazují současné české osobnosti

Františkovy Lázně jsou město v Karlovarském kraji, 5 km severně od Chebu. Žije zde přibližně 5 200 obyvatel. Toliko krátká informace z internetu. Ve známých lázních se ale ještě každoročně „otočí“ na několik tisíc hostů, pacientů či rekreantů, kteří přijeli do Františkových Lázní za úlevou od zdravotních problémů, za odpočinkem či načerpání nových sil a už přes dvě stě let využívají originální sirnoželezitou slatinu, zřídelní plyn nebo minerální prameny. Není proto divu, že si Františkovy Lázně oblíbila řada historicky významných osobností. O tu současnou VIP klientelu se stará Zuzana Sadílková, která sama sebe označuje za „styčného důstojníka“ pro VIP klientelu ve Spa Resortu Pawlik – Aquaforum.

„Františkovy Lázně jsou okouzlující v každém ohledu a pro každého! Sice malé město, ale velké lázně. Kamkoliv jdete, jste v parku, všude kolem vás přírodní léčivé zdroje, což jsou hlavní atributy,  které lázně skýtají, i proto byly a jsou tolik oblíbené a to jak u klientů z řad „obyčejných“ smrtelníků, tak významných osobností, které sem v minulosti jezdili. Ať to byl František Ferdinand d’Este, švédský král Gustav V., Václav Havel nebo Lída Baarová a v této tradici ve Spa Resortu Pawlik-Aquaforum pokračujeme i dnes,“ rozpovídala se na úvod Zuzana Sadílková a hovor se stočil k současným osobnostem, které jedno z největších lázeňských zařízení u nás navštěvují.

„Každý pobyt známé osobnosti zpestří celkovou atmosféru hotelu. O to víc běžné hosty těší, že se s těmito hosty setkávají u jídla nebo na skupinovém cvičení v bazénu Aquafora. A vzhledem k tomu, že máme velmi ohleduplné hosty, nechávají tyto osobnosti užívat si pobyt.“ zdůraznila Zuzana Sadílková a prozradila, jakým způsobem významné klientele pobyt ve Františkových Lázních nabízí. „Sledujeme, která osobnost je oblíbená. Ptám se kolegů i hostů, koho by rádi u nás viděli na besedě nebo ho jen tak potkali na chodbách hotelu či v parku. Pak rozešlu pozvánky a kdo má zájem, přijede.“

V době vzniku rozhovoru Spa Resort Pawlik – Aquaforum navštívili moderátorka Zuzana Bubílková a nejkrásnější muž planety Dominik Chabr. Shodou okolností si tam léčbu po operaci kyčle užíval také herec Jan Přeučil a mezi hosty se mihl Jaromír Hanzlík. „Myslím, že Dominik Chabr je nejmladší osobnost, která tady byla a nutno říct, že potěšil nejedno ženské oko. Většinou ale přijíždí osobnosti, které zná velká část hostů a dovedou být zajímaví jak pro starší, tak pro mladší ročníky. Což je fajn, když s těmito osobnostmi děláme besedy.“ Jedna taková beseda proběhla v krásně zdobeném sále v Císařských lázních. Na jednom podiu se sešli Zuzana Bubílková, Dominik Chabr a zcela náhodně i Jan Přeučil. „Pan Přeučil do hotelu Pawlik jezdí často, tak nějak sem se svojí elegancí a chováním patří.  A o Zuzaně Bubílkové mluvil už loni, zmiňoval její smysl pro humor, který dokáže rozveselit spoustu lidí. Což se potvrdilo, je to akční žena, která dokáže pobavit. Po domluvě s organizátorem akce Muž roku, Davidem Novotným si navíc přizvala na pódium i Muže roku, Dominika Chabra.  A shodou náhod vytáhla z obecenstva na jeviště i Jana Přeučila, i když ani ten neušel jejímu sarkasmu a ironii.“ usmívala se Zuzana Sadílková.

Kdo ze slavných Františkovy Lázně navštívil, je patrné z vlastnoručně podepsaných fotografií, které zdobí stěnu Gentleman´s clubu hotelu Pawlik. Nejsou tam jenom hosté z hereckého prostředí, ale i hudebníci, lékaři, cestovatelé, spisovatelé. „Spousta lidí si známé osobnosti pojí zejména s tím, když je vidí na stránkách časopisů nebo v televizi, ale mezi hosty se občas objeví i někdo, kdo není tak znám široké veřejnosti, a přitom je obrovsky zajímavý svými úspěchy třeba na poli vědeckém. Jsme rádi, že VIP hosté jezdí do Spa Resortu Pawlik-Aquaforum a některé i opakovaně. Známé osobnosti se s ostatními hosty potkávají v jídelně, při procedurách, v bazénu, zdraví se a vzájemně respektují svoje soukromí. Naši hosté vědí, že při besedě je možné si s VIP hosty popovídat, vyfotit se a pak už není potřeba je rušit při pobytu. Ale i tyto osobnosti dokáží někdy sami od sebe překvapit, například když hosty jen tak přijdou pozdravit, jako se to stalo hostům, které jsem vedla v rámci lekce Nordic walkingu.“

Prozradíte, kdo udělal hostům toto překvapení? „Krásnou závěrečnou tečku dal jedné z našich lekcí severské chůze Jaromír Hanzlík, který přišel do naší početné skupiny pozdravit na závěr, když už jsme se po několika kilometrech protahovali a protože většina ze skupiny byly ženy, velmi je to potěšilo a měly o zážitek navíc. Hodně těch lekcí si dovedeme zpříjemnit nějakým zážitkem na x kilometrových trasách, které se mnou lázeňští sportovci chodí, ale tento byl neplánovaný a o to hezčí, zvlášť pro ty hosty, kteří bydleli v některém z jiných hotelů a Jaromíra Hanzlíka tak běžně na chodbách nepotkávali.

VIP hosté budou mít i do budoucna ve Spa Resortu Pawlik-Aquaforum  dveře otevřené. „Je to tak, protože to není jen o tom, že zdejší hosté jsou rádi, když některou známou osobnost potkají na chodbě nebo v bazénu, ale zároveň chceme a myslím, že se nám to daří, aby i tito VIP hosté tady jednoduše vypnuli, odpočinuli si a načerpali energii.“ zakončila povídání Zuzana Sadílková a dodala, pro VIP osobnosti není důležité, v kterou roční dobu přijedou. Někdo si chce užít méně hostů mimo sezónu, někdo zase touží ve Františkových Lázních zažít léto. Všichni jsou ale rádi, že utečou z Prahy a od starostí všedního dne. Protože ve Františkových Lázních je o hodně méně lidí a o hodně víc parků a čistého vzduchu než v hlavním městě. 

Fotogalerie
17575 17576 17577 17578

Další články z rubriky

Máma mě do divadla moc nebrala, tedy ne dobrovolně, říká herečka Zuzana Geislerová

Máma mě do divadla moc nebrala, tedy ne dobrovolně, říká herečka Zuzana Geislerová

Herecký život, ten je vždycky plný překvapení, říká Ivan Franěk

Herecký život, ten je vždycky plný překvapení, říká Ivan Franěk

Tina byla jen jedna a já jsem já, říká Soňa Drábková

Tina byla jen jedna a já jsem já, říká Soňa Drábková

Přední česká harfistka Boušková a houslista Vengerov vystoupili na prestižním večeru v Monaku

Přední česká harfistka Boušková a houslista Vengerov vystoupili na prestižním večeru v Monaku

Příběh kluka z reklamky, jak se stal Kožedělníkem

Příběh kluka z reklamky, jak se stal Kožedělníkem

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT