Magazín Elita

Hoďte starosti o jídlo a nákupy za hlavu a užijte si porci léta navíc

Hoďte starosti o jídlo a nákupy za hlavu a užijte si porci léta navíc

Starostí a stresu jsme si v posledním roce užili až příliš. Je proto nejvyšší čas hodit vše za hlavu. Začněte si znovu užívat každodenních drobných radostí a načerpejte z nich pozitivní energii. Nechte také ostatní, aby o vás pečovali a svěřte všední záležitosti, jako třeba zajištění jídla pro celou rodinu, nákupy do jejich rukou. Vy tak získáte dostatek času, abyste si naplno užili nadcházející nejkrásnější období roku. Jak na to? Přinášíme vám osm tipů, jak si vychutnat porci léta navíc.

1. Výborné jídlo bez námahy

Pokud patříte k těm, koho baví trávit celý den v kuchyni a zkoušet nové a nové recepty i v tom nejparnějším počasí, máte náš obdiv. Patříte-li však do té druhé skupiny, která v létě rozpálenou plotnu a troubu nechce ani vidět, čtěte dál. Zdlouhavému vaření se můžete snadno vyhnout – stačí si jen vybrat oblíbenou restauraci a zbytek už nechat na tamním šéfkuchaři a následně na kurýrovi. Ten s vybraným pokrmem dorazí v průměru už do 30 minut. Platforma Dáme jídlo dávno není jen o pizze a hamburgerech. Do horkých letních dnů je ideální zdravý a lehký salát, poké bowls nebo sushi. To vše na Dáme jídlo najdete. Pak už stačí jen pár kliknutí a máte chutný pokrm snadno, rychle a bez námahy. 

2. Kuchyně z celého světa u vás doma

Nad letošní dovolenou v zahraničí stále visí otazníky. Dobrou zprávou však je, že tradiční pokrmy světových kuchyní si můžete vychutnat i doma. Japonské sushi, mexická quesadilla, indická tikka masala, vietnamské Phở Bo, řecké souvlaki, havajské poké i stará dobrá česká svíčková – v menu zapojených restaurací na Dáme jídlo nechybí žádný ze zmíněných pokrmů. V současné době platforma nabízí výběr z více než 5000 restaurací a jejich počet stále roste, stejně jako nabídka. Cestu kolem světa si tak můžete dopřát, i kdybyste letos zůstali doma. 

3. Nechte obstarávání nákupu na jiných

Do pekárny, k řezníkovi, pak ještě na trhy pro zeleninu, a nakonec do obchodu pro to ostatní. A než vyřídíte vše potřebné, je půl dne pryč. Naštěstí je mnohem jednodušší cesta, jak obstarat rodinný nákup i jak sehnat tu jedinou věc, na kterou jste zapomněli. Díky službě rozvozu nejen potravin, Dáme market a zapojeným obchodům jako Tesco Expres, Žabka, Sklizeno či řeznictví Foodbrand, je nákup hračka. Na jediném místě pořídíte potraviny i drogerii. Opět stačí pár kliknutí a kurýr vám váš nákup doveze už do 30 minut. Vy si mezitím třeba zameditujte nebo zacvičte jógu. 

4. Nečekaná návštěva nebo návrat z dovolené není žádný problém!

„Ahoj, jste doma? Skvělé, máme zrovna cestu kolem, tak jsme si říkali, že bychom se stavili. Do půl hodiny jsme u tebe!“ A co teď? Jak za půl hodiny vykouzlit adekvátní pohoštění, když jste s návštěvou nepočítali a lednice zeje prázdnotou? Máte dvě možnosti na platformě Dáme jídlo, a to buď si objednáte připravené jídlo, nebo si z některého z obchodů na této platformě objednáte nákup. Vyzkoušejte některý z podniků, který nabízí třeba tapas a také třeba víno. Hotové chuťovky vám kurýr doveze v průměru už do 30 minut, tedy akorát než dorazí návštěva. Rozličné delikatesy najdete také v nabídce obchodu Dáme market nebo Tesco Expres a široký výběr sýrů, salámů a klobás pak nabízí partnerský obchod Tyrolské speciality. Kurýr vybrané zboží opět doručí již do 30 minut. Vaše pověst dokonalého hostitele tak zůstane bez poskvrnky. 

Chystáte se naopak na návštěvu? Pak byste neměli přijít s prázdnou. Hostitele nejlépe uctíte čerstvými řezanými květinami, luxusními pralinkami nebo lahví dobrého vína. Anebo rovnou vším naráz. Naštěstí nemusíte obíhat tři různé obchody. Stačí jedna platforma, a to Dáme jídlo a sekce Obchody. Zde najdete vše potřebné na jednom místě.

 

A pokud se vracíte z dovolené, stačí cestou “naťukat” objednávku a poslat ji chvíli před cílem a kurýr je do 30 minut u vás doma ať už s hotovým jídlem, nebo nákupem klidně na celý týden.

5. Kurýr za vámi s objednávkou dorazí skoro kamkoliv

Chystáte se na romantický piknik s partnerem? Na grilování s přáteli? Nebo hodláte strávit celý den u vody? Pak nenechávejte výběr jídla náhodě. Abyste měli jistotu, že bude 100% čerstvé, objednejte si pokrmy ze své oblíbené restaurace nebo obchodu na Dáme jídlo a nechte si je dovézt. Příležitostí, kdy můžete využít služeb kurýrů platformy Dáme jídlo je celá řada. Dojedou za vámi do parku, na plovárnu, do campu a na řadu dalších míst, na něž jste ani nepomysleli. Jen je nutné domluvit přesné místo předání, kterým může být třeba vstupní brána do daného areálu, aby vás kurýr nemusel marně hledat. Okruh rozvozu se neustále rozšiřuje, a tak lze bez nadsázky říct, že kurýr za vámi dojede opravdu kamkoli. Dáme jídlo chce nadále také zkracovat dobu doručení. 

6. Rozzařte svou domácnost čerstvými květinami

Květiny jsou důležité. Máloco udělá radost jako krásná barevná kytice, která následně rozzáří a provoní celý dům. V Dáme jídlo to dobře vědí, a tak v jejich nabídce najdete například i květinářství Florino a OnlineKvětinyPraha, kde je možné objednat čerstvě nařezané květiny. A kurýr je doveze dřív než jim stačí zaschnout voda na stoncích.

7. Udělejte radost svým dětem

Rádi byste potěšili své děti, ale zároveň si dobře uvědomujete, jaká úskalí v sobě ukrývá návštěva hračkářství? Obzvlášť takového, jako je Hamley’s? A co kdybychom vám řekli, že nikam nemusíte? Nové hračky vyberete v klidu a pohodlí domova. Starat se nemusíte ani o jejich doručení. Kurýr vám je doveze až ke dveřím. 

8. Udělejte radost sami sobě

Platforma Dáme jídlo skýtá netušené možnosti nákupu. Kromě vlastní služby rozvozu potravin Dáme market se spojila s řadou dalších obchodů, díky kterým najdete vše potřebné na jednom místě. Od potravin přes drogerii a květiny až po hračky – a to i těch pro dospělé. Nově na stránkách Dáme jídlo najdete také erotické hračky z Erotic City. Okořeňte svou romantickou večeři s partnerem. Pokrmy z vaší oblíbené restaurace i to ostatní obstará kurýr; zbytek už je na vás. 

Fotogalerie
14389 14390

Další články z rubriky

Podlehněte kouzlu žďárského zámku a vyzkoušejte novou prohlídkovou trasu

Podlehněte kouzlu žďárského zámku a vyzkoušejte novou prohlídkovou trasu

Užít si moře a u toho si vydělat na brigádě. Chorvatsko se stává cílem letních brigád

Užít si moře a u toho si vydělat na brigádě. Chorvatsko se stává cílem letních brigád

Byznys cestovních kanceláří se mění, zařizují klientům dovolené i v domáckém prostředí s autentickou atmosférou

Byznys cestovních kanceláří se mění, zařizují klientům dovolené i v domáckém prostředí s autentickou atmosférou

Magu ovládlo filmový festival v Karlových Varech

Magu ovládlo filmový festival v Karlových Varech

Navštivte Koruny Vysočiny

Navštivte Koruny Vysočiny