Magazín Elita

TESSUTO: Rodinné krejčovství s nádechem Haute couture

TESSUTO: Rodinné krejčovství s nádechem Haute couture

Pokud se jen trochu zajímáte o módní svět, určitě jste již slyšeli termín Haute couture. V překladu toto označení znamená ‚vysoká krejčovina‘, jak by se termín dal volně přeložit, je označením pro oděvy, které byly od začátku do konce vyrobeny ručními technikami, z vysoce kvalitních, často exkluzivních látek. Při jejich šití je dodržována maximální pozornost k detailu. Zkrátka se jedná o to nejlepší z módního světa a v očích milovníků módy se tak toto oblečení stává objektem prestiže.

Domovinou vysoké krejčoviny je samozřejmě Francie, přesněji řečeno Paříž. Tady je pojem podmíněn řadou kritérií, jež byla vytvořena již v polovině 20. století. Jedním z nich je, že design šatů musí být vytvořen na zakázku pro soukromé klienty. Haute couture však neoznačuje jen samotné oblečení, ale odkazuje i na módní návrháře, kteří vytvářejí jednotlivé modely. Nádech vysoké krejčoviny tak získává i řada ryze českých podniků, jako je například rodinné krejčovství TESSUTO. Pokud milujete řemeslo, originalitu a kvalitní materiály a potřebujete svůj šatník doplnit o nové modely, které padnou Vaší postavě, postavení i vkusu, nemusíte cestovat až do daleké Francie.

Eliška Trnka, zakladatelka krejčovství s rodinnou tradicí, dbá nejen na kvalitně odvedenou práci, ale i přátelský přístup ke svým klientům. TESSUTO kombinuje řemeslný um a know-how s vybraným vkusem a citem pro to, co se ke každému klientovi hodí nejlépe. Krejčovství navazuje na řemeslnost oboru z dávných dob, kdy si lidé velmi zakládali na svém vzhledu, ale i způsobu a stylu, jakým si šaty pořizovali. Osobní schůzky, při nichž si s Eliškou, ale i paní mistrovou Soňou nebo Claudií nastíníte představu svého nového outfitu, pro Vás budou zároveň i příjemným zážitkem. Tento osobní přístup jednoduše patří k vysoké krejčovině, která už dávno nenáleží jen vybrané elitě. Šití na míru kolikrát začíná na konfekčních cenách.  Nedělejte kompromis, nechte se hýčkat jedinečným střihem a oděvem, který Vám bude dělat radost.

TESSUTO funguje jako rodinné krejčovství, které obleče nejen Vás, Vaši rodinu a blízké, ale i Váš domov. Osobní styl se totiž odráží i v interiérech! Právě ručně šité doplňky do domácnosti ho mohou zútulnit a dodat mu punc luxusu. Krejčovství proměňuje vysoce kvalitní látky v závěsy, přehozy, polštáře, čalounění a řadu dalších doplňků, které z všedního vybavení vykouzlí neodolatelnou esenci domova.

Mějte rodinné krejčovství, které přesně ví, co Vaší rodině sluší!

www.tessuto.cz

Fotogalerie
13555 13556

Další články z rubriky

Klenotnictví a hodinářství BENY: preciznost v každém detailu

Klenotnictví a hodinářství BENY: preciznost v každém detailu

Proč si zamilovat bezsáčkové vysavače?

Proč si zamilovat bezsáčkové vysavače?

StriVectin Hydration Multiplier sérum pro dvojitou hydrataci

StriVectin Hydration Multiplier sérum pro dvojitou hydrataci

Budete mít štěně? Dobře se připravte!

Budete mít štěně? Dobře se připravte!

Chyťte střechu za očka

Chyťte střechu za očka

MOTOSALON 2024