Magazín Elita

Annabelle Minerals Soft Cream je lehký hydratační krém nejen pod minerální make-up

Annabelle Minerals Soft Cream je lehký hydratační krém nejen pod minerální make-up

Také jste slyšeli o tom, že neexistuje žádný podkladový krém, který by se hodil pod minerální make-up? Přesvědčíme vás o opaku! Lehký hydratační Annabelle Minerals Soft Cream byl totiž stvořen přesně k těmto účelům.

Hydratační & dokonalý pod make-up

Annabelle Minerals Soft Cream je neuvěřitelně lehký hydratační krém, který na jedné straně pokožku vyživuje, zanechává ji svěží a snižuje riziko podráždění, na straně druhé se však velmi rychle vstřebává. To z něj činí ideální základ pro nanesení jakéhokoli make-upu, o tom minerálním, jež je velmi citlivý na příliš mastný základ, to platí dvojnásob.

Soft Cream neucpává póry, a je tak perfektní hydratační emulzí pro všechny typy pleti, včetně velmi mastné a smíšené. Každodenní používání krému navíc eliminuje pocit napnutí, zlepšuje pružnost pokožky a zanechává ji na dlouhou dobu dostatečně hydratovanou.

Díky svému lehkému složení se Soft Cream téměř okamžitě vstřebává a nezůstává po něm nepříjemný pocit lepivosti. Postarali jsme se o to, aby jakoukoli pokožku rychle připravil na aplikaci minerálního make-upu a zamezil tak jeho slévání nebo jiných nepříjemností, které se stávají s příliš hutnými krémy. Výsledkem je pak hydratovaná a jemná pokožka s přirozeným, avšak vysoce odolným make-upem.

Veganský & blahodárný

 • Annabelle Minerals Soft Cream je 100% veganský a z 95 % obsahuje pouze přírodní složky, jako jsou:
 • Bambucké máslo pro hydrataci, regeneraci a také pro ochranu proti nepříznivým vlivům zvenčí i projevům stárnutí.
 • Olej z hroznových semen, protože pleť vyhlazuje, zklidňuje, a především chrání před ztrátou její přirozené vlhkosti a předčasným stárnutím.
 • Ricinový olej pro jeho unikátní zklidňující, antioxidační a protizánětlivé účinky.
 • Olej z brutnáku lékařského pro zklidnění pokožky a také coby ochranu před jejím vysušením.
 • Olej ze švestkových jader pro jeho zcela unikátní hydratační účinky a proto, že zanechává pleť sametově hebkou.
 • Rostlinný glycerin pro jeho regenerační schopnosti a především proto, že dokáže pleť ochránit před poškozením, infekcemi a záněty.
 • Vitamín E, protože má zcela unikátní antioxidační vlastnosti a také pleť sjednocuje, snižuje viditelnost pigmentových skvrn a vrací pokožce pružnost.
 • Kyselina hyaluronová pro její velmi intenzivní hydratační schopnosti a také pro její všeobecně známou schopnost zpomalovat opotřebení pleti, a tudíž i projevy stárnutí.
 • Kyselina listová, protože dokáže dodat pleti živiny a také jí pomoci s regenerací či hojením.
 • Kyselina mléčná pro její vysoce hydratační účinky a také proto, že potlačuje množení bakterií, tudíž působí protizánětlivě a zklidňuje podráždění.

#LESSWASTE & EKOLOGICKÝ

V duchu #lesswaste jsme Annabelle Minerals Soft Cream zabalili do skleněné lahvičky s hliníkovým víčkem. Pokud k němu potřebujete pumpu, můžete si ji samostatně koupit v našem e-shopu a po jeho vypotřebování si ji nechat pro další použití.


Další články z rubriky

StriVectin Hydration Multiplier sérum pro dvojitou hydrataci

StriVectin Hydration Multiplier sérum pro dvojitou hydrataci

Budete mít štěně? Dobře se připravte!

Budete mít štěně? Dobře se připravte!

Chyťte střechu za očka

Chyťte střechu za očka

Miele kráčí už 125 let po boku téměř všech hospodyněk

Miele kráčí už 125 let po boku téměř všech hospodyněk

Jaro a devadesátky klepou na dveře

Jaro a devadesátky klepou na dveře

MOTOSALON 2024