Magazín Elita

Kosmetickým hitem letošního podzimu jsou sheetové pleťové masky a hydratace

Kosmetickým hitem letošního podzimu jsou sheetové pleťové masky a hydratace

Zvýšené znečištění okolního prostředí i hektický život a častý stres si vybírají na pleti svoji daň, která se projevuje rychlejším stárnutím a podrážděním pleti, zanesením pórů, unavenou a mdlou pletí, které viditelně chybí vitamíny a hydratace. Ženy tak hledají produkty, které pleti přinesou co nejvíce benefitů najednou – hydrataci, výživu, anti-aging, detoxikaci, či zklidnění podrážděné a problematické pokožky nebo vyčištění pórů. To vše s okamžitým, viditelným a přetrvávající efektem.

Kosmetický průmysl tak zaznamenává celosvětový nárůst poptávky po efektivních produktech pro péči o pleť, a to zejména po pleťových maskách. Nákupní trendy také jasně dokládají, že dívky a ženy hledají a preferují přírodní produkty s ingrediencemi z výtažků z rostlin, plodů a přírodními složkami, před produkty na chemické bázi. Oblíbenými se tak stávají například aktivní uhlí, mořské soli, vitamíny a bio oleje nebo hyauluronové kyseliny a aminokyseliny.

Hitem letošního podzimu se tak stávají jednorázové plátenkové a hydrogelové masky, které by se měly stát i vašimi rutinními beauty pomocníky.  Jaké jsou jejich výhody a jaké benefity vaší pleti přinášejí?

Plátenkové masky ve formě ubrousku napuštěného pečující směsí blahodárných ingrediencí, které po přiložení na obličej prostupují hluboko pokožkou, vynikají velmi jednoduchou a čistou aplikací. Před jejich použitím se doporučuje důkladné očištění pleti. Ideální je použití po sprše či koupeli, když je jsou póry otevřené a umožňují tak lepší vstřebávání aktivních ingrediencí masky.   

Hydrogelové masky jsou napuštěny hydrogelovou směsí ingrediencí, která se po přiložení na obličej postupně uvolňuje. Díky své struktuře a konzistenci maska k obličeji dokonale přilne a umožní tak velmi účinnou interakci pokožky se směsí a její vstřebání i do spodních vrstev pleti. Podle složení tyto masky zajišťují skvělou hydrataci, detoxikaci či omlazení.

Plátenkové i hydrogelové masky můžete používat jednou týdně nebo jako intenzivní týdenní kůru. Můžete je měnit podle aktuálních potřeb vaší pleti. Doporučená aplikace na pleť je 15-20 minut.

Zde jsou tipy na masky, které letošní podzim musíte vyzkoušet.

Oblíbená značka masek 7th Heaven přináší novinky v podobě pláténkových masek 24H Hydration. Jednou novinkou je maska 7th Heaven 24H Hydration pro citlivou pleť. Směs aloe vera, oleje ze sladkých mandlí a arganového oleje je obohacena vitamínem E a poskytuje citlivé pleti okamžitou úlevu i dlouhodobou hloubkovou hydrataci bez podráždění. Biologicky odbouratelný bambusový ubrousek navíc neobsahuje žádné vůně. Maska je klinicky testována a je vhodná pro vegany. Tato maska může být skvělým intenzivním pomocníkem pro citlivou podrážděnou pleť, která dlouhodobě trpí pod rouškou.

Podzimní sezóna dokáže pleť pěkně zatížit, zejména ve městech. 24hodinová hydratační maska 7th Heaven Anti-Pollution pomáhá pleť chránit proti působení znečištěného prostředí a poskytuje pokožce ochrannou bariéru. Pleť doslova napumpuje vitamíny a dalšími antioxidanty. Zanechává ji viditelně zářivou, jemnou a zdravě vypadající

Řadu masek 24H Hydration pak doplňuje ještě maska doplněná o CBD a hydratační maska po opalování.

Mezi oblíbené stálice patří luxusní řada masek 7th Heaven.

Dvoudílná detoxikační hydrogelová maska 7th Heaven Renew You minimalizuje póry, hloubkově hydratuje a pomáhá potlačit známky stárnutí. Obsahuje aktivní uhlí, výtažky ze sedmi bobulových plodů a zeleného čaje. Doporučuje se týdenní použití, ale pro zlepšení výsledku lze použít denně jako intenzivní kúra.

Maska 7th Heaven Renew You proti stárnutí obsahuje bambusový ubrousek napuštěný vitamínem B5 a směsí z arganového oleje, bobulí z červených hroznů a aloe vera, které viditelně zjemní a hydratují pleť, napomáhají obnovit přirozenou rovnováhu pleti i snižovat výskyt jemných linek a vrásek.

Masky jsou k zakoupení na www.pre-wo.cz. Řada Renew You pak také v síti drogerií Rossmann a řetězci Globus.

 

Fotogalerie
13078 13079 13080 13081 13084

Další články z rubriky

Svěží prádlo na dovolené: Prací papírky Ecohaus s vůní citrónové zmrzliny

Svěží prádlo na dovolené: Prací papírky Ecohaus s vůní citrónové zmrzliny

Evropa se otepluje, horkům lze však efektivně čelit izolací domu, a ještě ušetřit na energiích

Evropa se otepluje, horkům lze však efektivně čelit izolací domu, a ještě ušetřit na energiích

Miele oslavuje 125 let kvality a inovací

Miele oslavuje 125 let kvality a inovací

Vedra jsou tady, my vám poradíme vychytávky a přežijete

Vedra jsou tady, my vám poradíme vychytávky a přežijete

Praní jako raketová věda? Pokud ovládáte řeč pracích symbolů, tak nikoliv!

Praní jako raketová věda? Pokud ovládáte řeč pracích symbolů, tak nikoliv!