Magazín Elita

Dívkou roku 2020 byla zvolena patnáctiletá Valerie Kaňová z Havířova

Dívkou roku 2020 byla zvolena patnáctiletá Valerie Kaňová z Havířova

Finále soutěže Dívka roku 2020 je minulostí. V Divadle pod Palmovkou odstartovala skvělý večer skupina Pyroterra, která předvedla úžasnou světelnou show. Na pódium pak už nastoupilo deset krásných a talentovaných dívek a tančily jako o život. Choreografie Kristýny Sklenářové prozradila, že Dívka roku odvážně míří do budoucnosti.

V první soutěžní disciplínou byl rozhovor, který s dívkami vedli David Gránský, který se snažil být finalistkám oporou a Jakub Kotek, který si v některých otázkách asi neuvědomoval, že se ptá nervózních slečen, kterým je 14 či 15 let…

Tradičně se všichni těšili na volné disciplíny, které opět nezklamaly. Talent ukázala každá dívenka, i když u některých byla patrná tréma. Se zpěvačkou Terezou Maškovou finalistky předvedly modely značky POSHme a v pohybové disciplíně s Denisou Czervoniakovou a Valerií Hlinovské, vítězkami předešlých ročníků pro změnu značku Botovo.cz.

Milým překvapením večera byly Marta Jandová a Anna Julie Slováčková, které tak splnily přání dvou slečen, které se léčí s onkologickým onemocněním v brněnské nemocnici. Nela a Ellenka se dokonce na finále vypravily a byly nadšené. Svým vystoupením NF Krtek - Superstar 2020 podpořil nejen Martin Schreiner, ale i Michaela a Roman Tomešovi.

Titul Dívka roku Social media 2020 a Dívka roku Talent získala Isabella Rossini z Prahy. Dívkou roku Like chips 2020 se stala Martina Marešová z Pacova.

Na třetím místě se umístila Žaneta Výborná z Kopřivnice, druhou příčku obsadila Sabina Kubová z Brna. Dívkou roku 2020 se stala Valerie Kaňová z Havířová, která také získala titul Dívka roku Visionprint.cz a diváci v sále si ji vybrali za nejsympatičtější Dívku roku 2020. O které z dívek ještě uslyšíme, která půjde dál za svým snem? Bude to Isabella Rossini, Martina Marešová, Žaneta Výborná, Sabina Kubová, Valerie Kaňová nebo překvapí v budoucnosti jiná z finalistek? Na to si ještě chvíli počkáme, šanci rozhodně mají všechny dívky, pokud budou na sobě dále pracovat a zdokonalovat se. Vítězství v soutěži rozhodně nestačí.

Organizátoři vsadili i letos na nevšednost a zvolili korunky pro vítězky od firmy VR Glass Design, které jsou vyrobeny z recyklovaného skla. Korunka pro Dívku roku 2020 vznikla ze dvou typů skel Dark Grey a Float.

Spolek Dívka spolupracuje osmým rokem s dětskou onkologií v Brně, Nadačním fondem Krtek. Děkujeme Galerii Platýz, která uspořádala charitativní aukci pro NF Krtek a částka se vyšplhala na krásných 158.280 Kč, přičtením vstupného a finančních příspěvků od diváků, věnuje Spolek Dívka 216.907 Kč Nadačnímu fondu Krtek, dětské onkologii v Brně, konkrétně na projekt domácí péče.

O Dívce roku 2020 rozhodovali: Hana Gregorová, Aneta Christovová, Vanda Chaloupková, Robert Jašków, Martin Čermák, Václav Upír Krejčí, Vlastimil Harapes, Julián Záhorovský, Braňo Polák, Marek Peksa, a další…

Svatební Salon Delta oblékl finalistky do nádherných šatů, které ladily s celou tématickou scénou Dívky roku 2020.

Všichni účinkující vystoupili bez nároku na honorář ve prospěch NF Krtek. A za to jim patří velké poděkování. Oficiálním partnerem pro letošní ročník jsou Brambůrky.cz.

Foto: Roman Souček

Fotogalerie
12846 12847 12848 12849 12850 12851 12852

Další články z rubriky

Láhve šampaňského Moët & Chandon s podpisy světových hvězd byly vydraženy  za 580 000 Kč

Láhve šampaňského Moët & Chandon s podpisy světových hvězd byly vydraženy za 580 000 Kč

Krása, elegance, šarm a gentlemanské chování Česko-Slovenský ples oslavil své desetiletí

Krása, elegance, šarm a gentlemanské chování Česko-Slovenský ples oslavil své desetiletí

Být nevěstou třeba jen pro jeden podvečer…

Být nevěstou třeba jen pro jeden podvečer…

Valentýn ve velkém stylu slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Muži roku

Valentýn ve velkém stylu slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Muži roku

Technika týmu Czech Samurais je už doma

Technika týmu Czech Samurais je už doma

MOTOSALON 2024