Magazín Elita

Dívkou roku 2020 byla zvolena patnáctiletá Valerie Kaňová z Havířova

Dívkou roku 2020 byla zvolena patnáctiletá Valerie Kaňová z Havířova

Finále soutěže Dívka roku 2020 je minulostí. V Divadle pod Palmovkou odstartovala skvělý večer skupina Pyroterra, která předvedla úžasnou světelnou show. Na pódium pak už nastoupilo deset krásných a talentovaných dívek a tančily jako o život. Choreografie Kristýny Sklenářové prozradila, že Dívka roku odvážně míří do budoucnosti.

V první soutěžní disciplínou byl rozhovor, který s dívkami vedli David Gránský, který se snažil být finalistkám oporou a Jakub Kotek, který si v některých otázkách asi neuvědomoval, že se ptá nervózních slečen, kterým je 14 či 15 let…

Tradičně se všichni těšili na volné disciplíny, které opět nezklamaly. Talent ukázala každá dívenka, i když u některých byla patrná tréma. Se zpěvačkou Terezou Maškovou finalistky předvedly modely značky POSHme a v pohybové disciplíně s Denisou Czervoniakovou a Valerií Hlinovské, vítězkami předešlých ročníků pro změnu značku Botovo.cz.

Milým překvapením večera byly Marta Jandová a Anna Julie Slováčková, které tak splnily přání dvou slečen, které se léčí s onkologickým onemocněním v brněnské nemocnici. Nela a Ellenka se dokonce na finále vypravily a byly nadšené. Svým vystoupením NF Krtek - Superstar 2020 podpořil nejen Martin Schreiner, ale i Michaela a Roman Tomešovi.

Titul Dívka roku Social media 2020 a Dívka roku Talent získala Isabella Rossini z Prahy. Dívkou roku Like chips 2020 se stala Martina Marešová z Pacova.

Na třetím místě se umístila Žaneta Výborná z Kopřivnice, druhou příčku obsadila Sabina Kubová z Brna. Dívkou roku 2020 se stala Valerie Kaňová z Havířová, která také získala titul Dívka roku Visionprint.cz a diváci v sále si ji vybrali za nejsympatičtější Dívku roku 2020. O které z dívek ještě uslyšíme, která půjde dál za svým snem? Bude to Isabella Rossini, Martina Marešová, Žaneta Výborná, Sabina Kubová, Valerie Kaňová nebo překvapí v budoucnosti jiná z finalistek? Na to si ještě chvíli počkáme, šanci rozhodně mají všechny dívky, pokud budou na sobě dále pracovat a zdokonalovat se. Vítězství v soutěži rozhodně nestačí.

Organizátoři vsadili i letos na nevšednost a zvolili korunky pro vítězky od firmy VR Glass Design, které jsou vyrobeny z recyklovaného skla. Korunka pro Dívku roku 2020 vznikla ze dvou typů skel Dark Grey a Float.

Spolek Dívka spolupracuje osmým rokem s dětskou onkologií v Brně, Nadačním fondem Krtek. Děkujeme Galerii Platýz, která uspořádala charitativní aukci pro NF Krtek a částka se vyšplhala na krásných 158.280 Kč, přičtením vstupného a finančních příspěvků od diváků, věnuje Spolek Dívka 216.907 Kč Nadačnímu fondu Krtek, dětské onkologii v Brně, konkrétně na projekt domácí péče.

O Dívce roku 2020 rozhodovali: Hana Gregorová, Aneta Christovová, Vanda Chaloupková, Robert Jašków, Martin Čermák, Václav Upír Krejčí, Vlastimil Harapes, Julián Záhorovský, Braňo Polák, Marek Peksa, a další…

Svatební Salon Delta oblékl finalistky do nádherných šatů, které ladily s celou tématickou scénou Dívky roku 2020.

Všichni účinkující vystoupili bez nároku na honorář ve prospěch NF Krtek. A za to jim patří velké poděkování. Oficiálním partnerem pro letošní ročník jsou Brambůrky.cz.

Foto: Roman Souček

Fotogalerie
12846 12847 12848 12849 12850 12851 12852

Další články z rubriky

Pity má nejen zázračné prsty, ale i vlastní kosmetickou řadu pro muže

Pity má nejen zázračné prsty, ale i vlastní kosmetickou řadu pro muže

Peter Pecha může být na Žofinku pyšný, je to malá akrobatka

Peter Pecha může být na Žofinku pyšný, je to malá akrobatka

Splnila sen sobě i zesnulému manželovi

Splnila sen sobě i zesnulému manželovi

Den dobrých skutků má svoji náchodskou tradici

Den dobrých skutků má svoji náchodskou tradici

Národní výstavu hospodářských zvířat zná svoji Miss sympatie

Národní výstavu hospodářských zvířat zná svoji Miss sympatie

BIO&ORGANIC