Magazín Elita

Bloom & Blossom je prémiová kosmetika pro těhotné, maminky i děti

Bloom & Blossom je prémiová kosmetika pro těhotné, maminky i děti

Britská kosmetika Bloom & Blossom je pečující, velmi jemná a navíc přírodní. Je určena budoucím, maminkám, ženám i miminkům. Kromě celebrit, jež tuto značku doslova zbožňují, se za její kvalitu zaručuje i český projekt madeformoms.cz, což dokazuje její výjimečnost.

Bloom & Blossom: jak to celé vzniklo

Julia a Christina jsou švagrové, maminky a zároveň velké milovnice kosmetiky. Během těhotenství zjistily, že na trhu je sice mnoho značek zaměřených na budoucí matky, žádná z nich ale nesplňovala jejich přísné nároky na kvalitu a navíc obaly či flakony všech těchto produktů křičely do světa "jsem těhotná".

V jejich hlavách se zrodila výjimečná myšlenka - založit vlastní značku, jejíž produkty se budou pyšnit vynikajícími kosmetickými vlastnostmi, budou přírodní a zároveň stylově a elegantně zabalené. "Co jsme chtěli? Něco, co opravdu funguje a něco, co se nám už v obchodě nebude zdát ošklivé," prozrazuje Julia s tím, že ačkoli šlo o obrovskou výzvu, kvůli níž obě opustily své úspěšně rozjeté kariéry, nelekly se, skočily do ní rovnýma nohama a začaly tvořit značku Bloom & Blossom.

Před deseti lety si jejich značky všimly nejen velké obchodní řetězce zabývající se prodejem kosmetiky, ale také odborníci z oboru, editorky lifestylových časopisů, blogerky i známé osobnosti včetně britské vévodkyně Kate. Netrvalo dlouho a produkty začaly navíc sbírat svá první ocenění především za kvalitu poskytované péče. A tak se zrodil kult s názvem Bloom & Blossom.

Výjimečný projekt madeformoms.cz

Pravdou ovšem je, že nic z toho pohádkového příběhu by se nestalo, kdyby Julia s Christinou pečlivě nevybíraly každou ingredienci, kriticky netrvaly na vysoké kvalitě vyrobených produktů a zároveň by se nesnažily být designově jiné. Právě z těchto důvodů je do svého portfolia zařadil i český projekt madeformoms.cz. Projekt, který na český trh přináší jen vysoce kvalitní a zároveň stylové přípravky pro péči o těhotné, novopečené maminky a miminka, ale hlavně ženy, kterými nepřestáváme nikdy být.

Léto s Bloom & Blossom

Krom toho, že mnoho těhotných a maminek má v létě oprávněný strach, že dojde k nadměrnému vysušení jejich pokožky a tudíž se začnou objevovat vrásky i jiné projevy stárnutí, často se také objevují obavy z cestování s malými dětmi. S Bloom & Blossom ovšem můžete tyto starosti hodit za hlavu. V jejich portfoliu totiž najdete:

OMLAZUJÍCÍ SPREJ NA OBLIČEJ - mimo jiné obsahuje výtažky z aloe vera, pupečníku asijského a limetkový olej, podporuje tvorbu kolagenu, obnovuje strukturu pleti a její pružnost, vyrovnává tón pokožky a také výrazně redukuje vrásky i kruhy pod očima.

100 ml: 450 Kč

OSVĚŽUJÍCÍ SPREJ NA NOHY A CHODIDLA - díky spojení extraktů z kaštanu, mandarinky a aloe redukuje zadržování vody v končetinách a přináší unaveným, oteklým a těžkým nohám rychlou úlevu.

100 ml: 420 Kč

TRIO PRO DOBRÝ DĚTSKÝ SPÁNEK - směs levandule, heřmánku a ylang ylang byla cíleně vyvinuta pro klidný spánek. U miminek i větších dětí navozuje pocit klidu a podporuje usínání. Sprej se hodí zejména na cestách, kdy děti usínají v neznámém prostředí, ale většina maminek ho jistě ocení i doma. Trio: 720 Kč

TRIO VEČERNÍ RITUÁL - výjimečná kombinace kadidla, heřmánku, lipového květu, moringy a také ylang ylang přirozeně navozuje pocit jistoty a bezpečí. Zároveň zklidňuje mysl a zejména na cestách, kdy neusínáme ve své posteli, podporuje nerušený spánek.

Trio: 720 Kč

Produkty Bloom & Blossom seženete na webu www.madeformoms.cz, kde kromě potřeb pro miminka najdete i spoustu produktů, které doslova hýčkají všechny ženy.

Fotogalerie
12293 12294 12295 12296

Další články z rubriky

StriVectin Hydration Multiplier sérum pro dvojitou hydrataci

StriVectin Hydration Multiplier sérum pro dvojitou hydrataci

Budete mít štěně? Dobře se připravte!

Budete mít štěně? Dobře se připravte!

Chyťte střechu za očka

Chyťte střechu za očka

Miele kráčí už 125 let po boku téměř všech hospodyněk

Miele kráčí už 125 let po boku téměř všech hospodyněk

Jaro a devadesátky klepou na dveře

Jaro a devadesátky klepou na dveře

MOTOSALON 2024