Magazín Elita

Jaroslava Stránská se v jediné hře vyřádí ve třech rolích

Jaroslava Stránská se v jediné hře vyřádí ve třech rolích

Herečka Jaroslava Stránská, kterou známe jako Lucii Krásenskou ze seriálu Policie Modrava a jistě si ji pamatujeme také jako Jitku z Discopříběhu, vzala nyní roli, nad kterou budete nechápajíc kroutit hlavou. Tedy vlastně trojroli a když prozradíme, že je z pera Václava Upíra Krejčího, tak se možná nedá ani nic jiného čekat.

Bláznivá komedie Krasavci na chmelu aneb chlapy/i jsou jen pro legraci se rozehrává v krachující hospodě, o kterou projeví zájem developeři, a to už samo o sobě tak trochu zavání, takže o překvapení rozhodně nebude nouze.

A jak se při zkouškách herečka sžila se svými rolemi? „Každá je úplně jiná, což je výborné, protože se tam vyřádím ve všech polohách a nejraději budu mít asi tu blbku. Blbky já hraju hrozně ráda,“ smála se Jaroslava. I když jde o bláznivou komedii, svým pomyslným prstem ukazuje na celou řadu nešvarů ve společnosti. „Líbí se mi, že poukáže na vztahy, na věci, které se v této době často objevují: povrchnost, mamon a nepřejícnost,“ prozradila v civilu skvěle vypadající Jaroslava Stránská, která jen o pár minut později byla díky scénáři naprosto k nepoznání.

Jaroslava Stránská hraje celý svůj život v zájezdových divadlech a republiku už projezdila křížem krážem. Jeden z nejbizarnějších zájezdů zažila v Močiare (pozn. redakce: okres Bánská Štiavnica), malé vesničce na Slovensku. „Přijeli jsme tam a v místním rozhlase jsme slyšeli: Očkovanie bykou a krau se koná ve 12 nula nula. Byla to taková hospoda, kde byla jen položená prkna a skrze ně bylo vidět do sklepa. Bylo to opravdu nejbizarnějších místo,“ smála se herečka, které se vybavovaly i další zajímavé detaily z Močiar.  Na to, co ji čeká se zájezdovým divadlem v čele s principálem Braněm Polákem se rozhodně těší, i když je i trochu napjatá, jak publikum přijme novou hru.

Fotogalerie
11736 11737 11738 11739

Další články z rubriky

Den v pyžamu, Češi vyjadřují podporu hospitalizovaným dětem

Den v pyžamu, Češi vyjadřují podporu hospitalizovaným dětem

Nikola Márová přilákala hvězdy na křest své knihy

Nikola Márová přilákala hvězdy na křest své knihy

Hvězda, která rozzáří i temnotu: Jennifer Lopez jako Ingrid Luna

Hvězda, která rozzáří i temnotu: Jennifer Lopez jako Ingrid Luna

Ilona Csáková si odskočí ke svým tygrům pokřtít nové album

Ilona Csáková si odskočí ke svým tygrům pokřtít nové album

Zpěvačka Heidi Janků už plánuje Silvestr. A rozhodně to nebude nuda!

Zpěvačka Heidi Janků už plánuje Silvestr. A rozhodně to nebude nuda!