Magazín Elita

A už se zase vybírají krasavci z celé české republiky

A už se zase vybírají krasavci z celé české republiky

Kola soutěže Muž roku 2020 se už roztočila, 21. ročník soutěže mužské krásy a sympatie je každým dnem blíže národnímu finále v Městském divadle Náchod. Prezident soutěže David Novotný pozval do castingové poroty, mimo jiných, modelku a Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou, moderátorku Lenku Špillarovou, úřadujícího Muže roku Vojtěcha Urbana a moderátorku Zuzanu Bubílkovou.

Zuzana Bubílková se zúčastnila soustředění a finále Muže roku už v loňském roce. Byla proto nyní zvědavá, jak probíhá vybírání vhodných kandidátů na titul. A jak je jejím zvykem, byla hodně aktivní. „Baví mne přítomné pány trochu provokovat a vidím, jak reagují. Někteří jsou v rozpacích, někdo to ustojí a nenechá se vyvést z míry. Překvapilo mne, jaké mají kluci představy o šoubyznysu. Já jsem začínala jako žurnalistka a v životě mě nenapadlo, že v šoubyznysu budu. A musím říci, že kluci nevědí, co je čeká. Sama vím, jaké to je, když vás lidé poznávají na ulici,“usmívala se dobře naladěná Zuzana Bubílková, která na casting dorazila přímo z nádraží, protože se spisovatelkou Marií Formáčkovou vystupovala až v Ostravě.

Modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková provází soutěž Muž roku od roku 2016, kdy sama v soutěži krásyvyhrála. Mužského castingu se zúčastnila již několikrát a může srovnávat. „Přijde mi, že každý ročník je jiný. Určitě přichází víc kluků, kteří nemají s podobným kláním žádné zkušenosti a zkouší štěstí. Ale když potom uspějí, je fajn se s nimi potkávat při práci v modelingu.“

Muž roku 2019 Vojtěch Urban vzpomínal, jak sám procházel sítem soutěžního castingu. Na místě porotce se cítil daleko lépe, než před rokem na místě budoucího finalisty. „Je zajímavé, s jakými představami kluci přicházejí. Přestože vím, jak člověk musí na sobě pracovat a co všechno obnášíuspět v soutěži, iluze klukům brát nebudu. Ať poznají sami, jaké to je. Ať uspějí nebo ne, zkušenost je to k nezaplacení,“uvedl Vojta Urban, který se momentálně připravuje na světovou soutěž. Co nevidět odletí do jihovýchodní Asie, kde bude hájit české barvy v soutěži Mister International.

Prezident soutěže David Novotný je ve svém živlu a přiznal, že už mu kolotoč kolem soutěže chyběl. „Po dvacet let jsem zvyklý, že rok začínám castingy na Muže roku a ani po dvacáté prvé jsem neudělal výjimku. Jsme zvědaví na nové tváře. Vybranou dvanáctku čeká pestrý půlrok a vítěze pak účast na světových soutěžích. Každý rok čeští krasavci ve velké konkurenci světových borců bodují a úspěšně reprezentují Muže roku a Českou republiku.“

Zájemci o účast v soutěži Muž roku mají možnost přijít na sobotní výběrová kola 22. února a 21. března od 10 do 14 hodin. Casting bude probíhat v prostorách agentury CAST ME, Janáčkovo nábř.3, Praha. Přihlášky najdou mladí muži na webových stránkách soutěže www.muzroku.cz .

 

Fotogalerie
11640 11641 11642

Další články z rubriky

Česká fantasy pohádka, která se přibližuje hollywoodským snímkům, vydává svůj soundtrack

Česká fantasy pohádka, která se přibližuje hollywoodským snímkům, vydává svůj soundtrack

Jaký že to souboj byl mezi Petrem Kutheilem s Petrem Kolářem?

Jaký že to souboj byl mezi Petrem Kutheilem s Petrem Kolářem?

Muž roku a Anděl mezi zdravotníky změní termín finále!

Muž roku a Anděl mezi zdravotníky změní termín finále!

Hanka Kynychová musela zrušit přehlídku nové kolekce, ale ještě stihla modely představit ve fitku

Hanka Kynychová musela zrušit přehlídku nové kolekce, ale ještě stihla modely představit ve fitku

TERIBEAR rozhýbal celou republiku,  10 milionů korun pomůže opuštěným dětem,  pomáhalo více než 23 tisíc lidí

TERIBEAR rozhýbal celou republiku, 10 milionů korun pomůže opuštěným dětem, pomáhalo více než 23 tisíc lidí

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM