Magazín Elita

Křtem kalendáře skončil Muž roku 2019

Křtem kalendáře skončil Muž roku 2019

A je to tady! 20. ročník soutěže Muž roku 2019 skončil slavnostním křtem kalendáře Muž roku 2020. Finalisté jej nafotili na soustředění v mořském letovisku v Tunisku. Fotoaparátu skvěle vládl Jiřím Hermanem ml. a přesvědčit se o tom může každý, kdo si kalendář pořídí. 

Na křtu nechyběl úřadující Muž roku Vojtěch Urban ani Honza Solfronek, který se vrátil ze světové soutěže Mister Supranational, kde postoupil do Top 10. Získal titul nejreprezentativnějšího Evropana a titul Mr.Fitness. „Ze 40 účastníků z celého světa jsem se dostal mezi první desítku. Když jsem viděl ostatní borce, je pro mne umístění obrovský úspěch. Vzal jsem si sebou na světovou soutěž kalendář Muž roku 2020 a všichni se divili, že něco takového naše soutěž má,“ vyprávěl Honza Solfronk ověnčený šerpami ze světové soutěže a zdůraznil, že získané zkušenosti jsou neocenitelné.  

Krásnou ozdobou v mezi mladými muži byla herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová, také finalistka České Miss 2019 a zpěvačka Karin Křížová. „Byla jsem na tuto akci pozvaná jako zpěvačka a byla jsem zároveň poctěná i tím, že jsem mohla křtít kalendář Muž roku 2020. Ve společnosti krásných, báječných mužů jsem se cítila krásně a sebevědomě. Hodně hezký zážitek,“ libovala si učitelka mateřské školky Karin, před kterou je velký cíl. „Čeká mě casting do pěvecké soutěže, takže se budu připravovat. Postoupit, to je můj cíl.“

Stylově oblečený přišel na křest kalendáře Muž roku zpěvák Peter Pecha. Ve svém vánočně laděném obleku byl v pražském kasinu Magic Planet Gold k nepřehlédnutí. „Kvádro jsem koupil v konfekci a stálo mě celých 1000 korun. Šikovné kostymérky u nás v divadle mi ho upravili na míru a jsem teď za fešáka. Ale modelem bych být nechtěl. Zkusil jsem si to několikrát a stačilo. Chodit po mole a nic neříkat, mi připadá divné,“ prozradil Peter a prohlížel si nový kalendář. „Je zvláštní se mě ptát, co na ty chlapy říkám. Nesrovnávám se s nimi, každý jsme jiný. Ale pro některé muže mohou být kluci inspirací, že jde se sebou něco dělat a nesedět doma s rostoucím břichem. Já jsem už také byl v kalendáři. Fotky z muzikálu Tarzan se dostali do diáře Ludvíka Jakuba. Ale jinak, nechat se fotit do kalendáře, po tom zrovna moc neprahnu.“

Muzikálový zpěvák Radim Flender by se rád do Muže roku přihlásil. „Já už ale věk nesplňuji, a ani možná váhu“ dodal s úsměvem Radim, který se nyní chystá na vystoupení do Řecka, kam odlétá na začátku ledna a jeho klip Stanice svět s Lucií Vondráčkovou boduje v rozhlasových hitparádách.

Ve společnosti módní návrhářky Aleny Wilson a houslistky Markéty Muzikářové se skvěle bavila rozhlasová a televizní moderátorka Jolana Voldánová. Prezident soutěže Muž roku David Novotný si přeje právě Voldánovou posadit do poroty při výběru finalistů nadcházejícího ročníku soutěže Muž roku. „Varovala jsem Davida Novotného, že bych byla přísná porotkyně, tak uvidím. Mně osobně se soutěž líbí. Není jenom o tom, jak dobře muži vypadají, ale baví mě, když jsou ještě navíc chytří a dokáží být gentlemani. Musím ale přiznat, že bych svého syna do soutěže zatím nepřihlásila. Parametry soutěžících mužů sice má, ale dle mého je ještě příliš mladý. Je mu teprve 21 let. Každý sbírá nějaké zkušenosti a on je ve fázi sbírání. Ale neptala jsem se ho na to, je to pouze můj názor,“ uvedla moderátorka.

Prezident soutěže Muž roku David Novotný je s ukončeným ročníkem spokojený. Vítězové mají před sebou světové soutěže a David Novotný může v klidu chystat další ročník. „Termíny castingů na finalisty soutěže Muž roku 2020 jsou už vyhlášené: 29. ledna (středa) od 15 do 19 hodin, 22. února (sobota) od 10 do 15 hodin a 21. března (sobota) od 10 do 15 hodin. Casting bude probíhat v prostorách agentury CAST ME, Janáčkovo nábřeží 3, Praha 5. Přihlášky najdou mladí muži na webových stránkách soutěže www.muzroku.cz. Jsme zvědaví na nové tváře.“

Mezi kmotry nechyběli: producent Gabriel Grillotti, majitelé kasina Magic Planet Gold Chodov Michal Lorenc a Mirek Vajdák, fitness trenér Pavel Šalitros, Lenka Špillarová či Radka Pavlovčinová.

Vánoční večírek kasina si nenechala ujít ani Monika Trávníčková s manželem Pavlem Trávníčkem, Sagvan Tofi, Ivana Jirešová, Jan Kopečný a řada dalších osobností!

Fotogalerie
11459 11460 11461

Další články z rubriky

Významný český plastický chirurg Jan Měšťák nebyl vzorný klučík!

Významný český plastický chirurg Jan Měšťák nebyl vzorný klučík!

Náročná příprava na soustředění Muže roku. Na finále v Náchodě jsou pánové opravdu připravení

Náročná příprava na soustředění Muže roku. Na finále v Náchodě jsou pánové opravdu připravení

Písně s OK Bandem mám logicky pod kůží, říká Marcela Březinová

Písně s OK Bandem mám logicky pod kůží, říká Marcela Březinová

Divadlo Mír natáčí nový celovečerní film s názvem Srnky

Divadlo Mír natáčí nový celovečerní film s názvem Srnky

Bouřkový úplněk nabídne vhodný čas pro rituál splněných přání

Bouřkový úplněk nabídne vhodný čas pro rituál splněných přání