Magazín Elita

Ikonické značky, kterými můžete oslavit život Veuve Clicquot, Moët & Chandon, Hennessy a Ardbeg

Ikonické značky, kterými můžete oslavit život Veuve Clicquot, Moët & Chandon, Hennessy a Ardbeg

Ty nejkrásnější životní okamžiky se nám nesmazatelně vrývají do paměti a vzpomínka na jejich neopakovatelnou atmosféru nás dokáže potěšit i po letech. Proto stojí za to oslavovat život a jeho jedinečné momenty v té nejlepší společnosti. Pro tyto výjimečné chvíle, které si chcete vychutnat všemi smysly, přichází na předvánoční trh limitované edice dárkových balení ikonických značek Veuve Clicquot, Moët & Chandon, Hennessy a Ardbeg, díky kterým nevybledne žádná vzpomínka.

Veuve Clicquot Brut (75 cl)

Jste zvědaví, co všechno si život pro vás do roku 2020 připravil? Nenechte to náhodě a vstupte do něj s douškem šampaňského Veuve Clicquot, které již déle než 200 let zosobňuje lidem po celém světě joie de vivre (radost ze života).

Ikonické šampaňské s charakteristickou žlutou vinětou je na závěr roku k dispozici v limitované edici speciálního balení. Možná v jeho hravosti, která souzní s celkovým charakterem této značky, najdete pro rok 2020 tu pravou inspiraci.

Tato nabídka (1 láhev Veuve Clicquot 75 cl Brut se dvěma stylovými sklenkami na žluté nožce) bude dostupná ve vybraných obchodech do vyprodání zásob. Její doporučená maloobchodní cena je 1 400 Kč.

 

Hennessy Very Special (70 cl)

Konec roku je skvělou příležitostí připít si na nespočet překvapivých chutí, které nám život namíchal. Ideálně prvotřídním koňakem.

Historie koňaku Hennessy Very Special se píše od roku 1865, kdy jej poprvé stvořil Maurice Hennessy, prapravnuk zakladatele značky. Od té doby až do dnešních dní Hennessy Very Special okouzluje muže i ženy po celém světě a stal se jedničkou na světovém trhu s koňaky. Jeho chuť je plná života, ať už jej vychutnáváte samotný, s ledem nebo v pečlivě namíchaném koktejlu.

V balení, které tvoří tuto limitovanou nabídku, naleznete láhev Hennessy Very Special (70 cl) a stylový šejkr. Nic vám tedy nebrání popustit uzdu fantazii a vytvářet vlastní báječné koktejly. A pokud si nebudete na začátku jistí, využijte k inspiraci doporučení zkušených mistrů barmanů!

Tato limitovaná nabídka bude dostupná do vyprodání zásob ve vybraných supermarketech, hypermarketech, v Makru a u specializovaných prodejců. Její doporučená maloobchodní cena je 950 Kč.    

Moët & Chandon Impérial sváteční lahev (75 cl)

Šampaňské Moët & Chandon provází nejvýznamnější životní události a momenty štěstí od roku 1743. I proto je ideální volbou, jak povýšit sváteční okamžiky předznamenávající závěr roku a příchod roku nového. Letošní limitovaná edice se stejně jako toto výjimečné období zahalila do blýskavého hávu zimní pohádky, sněhových vloček, vánočních ozdob a třpytivých girland.

Každé dvě sekundy někde na světě vyletí korek šampaňského Moët & Chandon. Přidejte se k oslavám vychutnejte si Vánoce s nejoblíbenějším šampaňským světa.

Sváteční zlato stříbrná lahev je dostupná ve vybraných specializovaných prodejnách a obchodních řetězcích. Její doporučená maloobchodní cena je 1 230 Kč.

 

Ardbeg Ardbone (70 cl)

Opusťte svět uhlazených chutí a nechte vtáhnout do víru Ardbeg Ten Years Old, „Zlobivého dítěte“

mezi skotskými single malt whiskami z ostrova Islay. Jeho mateřská palírna Ardbeg si prošla bouřlivými časy, než ve 20. století zažila svou renesanci a v roce 2019 se dokonce stala palírnou roku. Její whisky se pravidelně umisťují na předních příčkách prestižních whisky soutěží.

I tentokrát se Ardbeg nenechal svázat konvencemi a přináší dárkové balení, které překvapí a potěší. Plechový přebal ve tvaru kostičky vzdává poctu neodmyslitelnému maskotovi palírny Ardbeg – Jack Russellovi jménem Shortie.

Doporučená maloobchodní cena balení je 1 440 Kč a koupit tuto whisky lze ve vybraných specializovaných prodejnách.

Vždy pijte zodpovědně!

Fotogalerie
11194 11195 11196

Další články z rubriky

Nevšedně rychlý chutný a vyvážený recept do shonu všedních dní: barevné pity z pánve

Nevšedně rychlý chutný a vyvážený recept do shonu všedních dní: barevné pity z pánve

Koprová omáčka v podání Pavla Býčka v Krug ambasádě The Eatery v Praze

Koprová omáčka v podání Pavla Býčka v Krug ambasádě The Eatery v Praze

Jen letos: kroužkovaný prémiový ležák 460

Jen letos: kroužkovaný prémiový ležák 460

Letní exotická hvězda na vašem stole: Baba ganoush podle receptu Kristíny Nemčkové

Letní exotická hvězda na vašem stole: Baba ganoush podle receptu Kristíny Nemčkové

Proč je Vysočina v létě je skvělý nápad

Proč je Vysočina v létě je skvělý nápad