Magazín Elita

Zachraňte po létě svou pleť a vlasy! Vsaďte na přírodní péči z bioplace.cz

Zachraňte po létě svou pleť a vlasy! Vsaďte na přírodní péči z bioplace.cz

Ach, ty prázdniny, ale léto už je pryč a většina z nás dala pěkně zabrat pleti i vlasům. Zapomínali jsme se odličovat, správně hydratovat pokožku i výživu vlasů. Své udělal i nápor sluníčka, chlorovaná a slaná voda. Vidět to můžete sami na vlastní oči v zrcadle – přestože jste se právě vrátili z pohádkové dovolené, pleť je jako bez života a stejně je to i s vaší hřívou, jejíž konečky jsou suché a roztřepené. Ještě však není pozdě na to vše zachránit! Inspirujte se několika tipy z Bioplace.cz, českého kosmetického e-shopu, kam chodí nakupovat sama příroda.

Zázraky se bohužel nedějí přes noc, a tak budete muset pro kýžený efekt dbát především o pravidelnost. Blíží se však podzim, období typické pro všemožné detoxikace, proč tedy nezkusit právě každodenní rutinu v péči o pleť a vlasy jako očistu vašeho vzhledu?

To, co teď nejspíš pořádně trápí vaše tělo, je dehydratace. Přestože už možná znovu dodržujete pitný režim, pleť i vlasy potřebují trochu víc. V Bioplace.cz jsme pro vás vybrali 3 top produkty, díky nimž se vám podaří dostat svůj vzhled opět pod kontrolu. Pomohou vám především přírodní ingredience s vysoce hydratačními schopnostmi, jako je kokosový, avokádový a mandlový olej, pšeničný protein a panthenol!  

CALTHA Růžový krém

50 ml / 250 Kč

Růžový krém bude nejlépe vyhovovat suché až velmi suché pleti. Obsahuje mandlový olej bohatý na proteiny, vitamin A a avokádový olej, jenž podporuje obnovu a regeneraci buněk a obsahuje vitamíny A, D, E (silný antioxidant). Oba dva oleje jsou obzvlášť vhodné pro suchou, citlivou a zanícenou pokožku. Další částí krému je bambucké máslo, které poskytuje úžasné hydratační účinky a dále pomáhá kůži obnovovat její přirozenou funkci.

HERBAMEDICUS SuperKokos s Aloe Vera

150 ml / 185 Kč

Jedinečný pleťový kokosový olej s aloe vera u vás jistě najde všestranné využití. Základem je vyvážený mix filipínských kokosových olejů. Kokosový olej má skvělé kosmetické vlastnosti: Hydratuje a regeneruje pokožku – pro suchou kůži, atopický ekzém, lupénku, akné, opary. Snadno s ním odstraníte make-up, rozpouští i voděodolná líčidla. Super kokos s aloe vera má omlazující a zklidňující účinky, působí na povadlou kůži a tmavé kruhy pod očima, pomáhá při hojení kůže a proti striím.

CALTHA Tekutý šampon Mandarinka

250 ml / 210 Kč

Osvěžující šampon pro snadné rozčesávání! Tekutý šampon s esenciálním olejem z mandarinky je vhodný pro normální vlasy. Obsahuje pouze přírodní ingredience (tenzidy z kokosu). Po umytí jsou vlasy jemné, jednoduše se rozčesávají a krásně se lesknou. Přítomný panthenol a pšeničný protein vlasy hydratuje a posiluje jejich pevnost a pružnost, působí proti jejich vypadávání. Šampon je vhodný i na poškozené, namáhané a barvené vlasy a roztřepené konečky.

Více informací naleznete na: www.bioplace.cz

Fotogalerie
10984 10985 10986

Další články z rubriky

125 Gala Edition: Miele slaví výročí s vestavnými spotřebiči v úchvatné matné černé barvě

125 Gala Edition: Miele slaví výročí s vestavnými spotřebiči v úchvatné matné černé barvě

Užijte si léto naplno!

Užijte si léto naplno!

Objevte novou dámskou stylovou kolekci COLUMBIA BOUNDLESS EXPLORER  pro všechny nespoutané průzkumnice

Objevte novou dámskou stylovou kolekci COLUMBIA BOUNDLESS EXPLORER pro všechny nespoutané průzkumnice

Jak si udržet čisté prádlo kdekoli během dovolené? S pracími papírky EcoHaus to půjde snadno!

Jak si udržet čisté prádlo kdekoli během dovolené? S pracími papírky EcoHaus to půjde snadno!

Miele vylepšuje sortiment péče o prádlo akčními modely

Miele vylepšuje sortiment péče o prádlo akčními modely