Magazín Elita

V EUROPARKU SI MŮŽETE ODSKOČIT I NA BRUSLE

V EUROPARKU SI MŮŽETE ODSKOČIT I NA BRUSLE

A je tokonečně zase tady! Ledová plocha uvnitř obchodního centra Europark byla opět otevřena a opět si můžete užít spoustu legrace, zábavy, ale i si zasoutěžit. Pro letošní rok jsou hlavními maskoty dvě roztomilá prasátka Peppa a Tomík, která umí udat to správné tempo pro skvělou náladu.

Slavnostní otevření proběhlo 19. ledna. Nůžek k přestřižení slavnostní pásky se chopila Kristina Kloubková, jedna z našich nejlepších „zprávařek“, Romana Jákl Vítová, která již brzy asi překvapí něčím novým, co stále ještě tají. Nechyběla ani moderátorka Top Staru Andrea Košťálová a jediným mužem byl režisér a producent Petr Jákl, který momentálně tráví nejvíce času ve střižně nad filmem Jan Žižka.

Druhý vstup byl přímo našlápnutý soutěžemi, ale ještě než se začalo bojovat o ceny, byl představený nový charitativní projekt neziskové organizace Integrace 3P, který byl pracovně nazván Ledová pomoc, se kterým vás brzy blíže seznámíme a i s jeho novým názvem. Projekt se zabývá primárně statusem dlužníka, pod jehož vlivem se mění vzorce jeho chování. Intenzivně se věnuje prevenci, kterou je v tomto případě posilování finanční gramotnosti. Je to jeden z mála způsobů, jak neroztočit kola legálního obchodování s „lidským“ artiklem, na kterém dlužník rozhodně nikdy nevydělá…

Akce se zúčastnili také hokejisté z Litvínova, Lukáš Doudera a Jan Ščotka, kteří zastupovali spoluhráče Karla Kubáta, který hostuje v klubu KHL, Admiral Vladivostok. Podepsané puky, na kterých nechyběly vtipné kresbičky, věnovalo také několik známých osobností, například Michaela Dolinová, Anička Slováčková, Nelly Řehořová, Láďa Ondřej a Pepa Wágner. Ty nejvíce ceněné však byly od Františka Kaberleho a Dominika Haška, který Integraci 3P věnoval ještě mnoho dalších cen, které se rozdávaly na ledové ploše, největšímu zájmu se však těšily podepsané fotografie a kartičky, ale také nápoje Smarty a pexesa. Mimořádným dárkem byla ojedinělá pohyblivá figurka, která měla podobu právě samotného Dominika Haška a zajímavostí je, že jsou v republice pouhé tři exempláře. O tuto raritu se bude v blízkých dnech také soutěžit.

Nejlepší tečku za skvělým odpolednem udělala zpěvačka a herečka Olga Lounová, která do Štěrbohol přijela rovnou z letiště, kam dorazila z Holandska. Dala své nejlepší hity a nejen děti, dospělí, ale i prasátka Peppa s Tomíkem se na ledě i mimo něj roztančili.

Pro pravidelné bruslaře je opět připraven věrnostní program s lákavými cenami. Stačí se zaregistrovat při první návštěvě ledové plochy a sbírat body do věrnostní karty. Každá návštěva se počítá.

Věrnostní program o 3 hlavní ceny:
1. cena 15 000 Kč v peněžních poukazech NA NÁKUPY v Europarku a Velká super párty Lollipop.

2. cena 10 000 Kč v peněžních poukazech NA NÁKUPY v Europarku a Velká super párty Lollipop.

3. cena 5000 Kč v peněžních poukazech NA NÁKUPY v Europarku a Velká super párty Lollipop

Hlavní ceny se budou losovat 2. 3. 2019 v 16 hodin, ale zajímavý program na vás čeká také 2. 2.,  a 2. 3., vždy od 14 do 16 hodin.

Otevírací doba a půjčovna bruslí: denně od 9.00 do 21.00 hodin. Přestávky od 12.00 - 13.00 hodin, od 16.00 - 17.00 hodin. Vstup na led pouze s rukavicemi. Zapůjčení bruslí: 20 Kč/hod proti vratné záloze 1000 Kč za jeden pár. Školička bruslení zdarma každou středu 13.00 - 15.00 hodin.

Je vám líto, že nebruslíte? Tak nemusí, zábavné soutěže se budou odehrávat i mimo led, třeba výroba masek Peppy a Tomíka. Pozor, nebude chybět ani bezplatný fotokoutek s oběma maskoty.


Další články z rubriky

Sodexo Benefity: Propadlé stravenky pomohou zaplnit potravinové banky

Sodexo Benefity: Propadlé stravenky pomohou zaplnit potravinové banky

9. ročník prestižní barmanské soutěže Diageo Reserve World Class odstartoval

9. ročník prestižní barmanské soutěže Diageo Reserve World Class odstartoval

Oslavte svátek všech zamilovaných ve SPA & Wellness Aquapalace Praha

Oslavte svátek všech zamilovaných ve SPA & Wellness Aquapalace Praha

KOVAP se vrací na největší veletrh hraček v Norimberku

KOVAP se vrací na největší veletrh hraček v Norimberku

Mezinárodní kongres MYSL TĚLA s podtitulem Buněčná inteligence a paměť se uskuteční již v březnu!

Mezinárodní kongres MYSL TĚLA s podtitulem Buněčná inteligence a paměť se uskuteční již v březnu!

Mezinárodní kongres MYSL TĚLA