Magazín Elita

SPORTMAX JE PROSÁKLÝ ADRENALINEM I SVOBODOU

SPORTMAX JE PROSÁKLÝ ADRENALINEM I SVOBODOU

Kolekce značky Sportmax jaro – léto 2019 poprvé čerpá inspiraci ze světa surfování. Od Biaritzu po Hawai, od italského pobřeží po magický svět písku a vody, přichází nová vlna. Unáší nás příběhy vzorů pokrytých prachem: ergonomické pruhy, v prostoru plovoucí potisky a barvy zapadajícího slunce. Sníme o dokonalé vlně a nepřestáváme skládat moderní kombinace: parka - košile, saka, mikiny zaoblených střihů, pletené a plisované žerzejové šaty.

Jak se na oceán pomalu snáší noc, oblékáme legíny z umělé kůže a mikiny. Zabalené do pohodlí pak pěkně v teple čekáme na východ měsíce. Na dlouhých šatech, které v tuto noční hodinu také rády oblékneme, kopírují blyštivé flitry tvar mořských vln.  

Elementy vody a vzduchu se vzájemně prolínají. Kolekce zdůrazňuje transparentnost prostřednictvím potisků na technickém nylonu. Díky efektu přesahů si také pohrává s úchvatnými geometrickými tvary a kombinacemi materiálů – vše s cílem vytvořit energický urbanistický look.

Smyslnou cestou se do kolekce vkrádají modely šité na míru: tělo obepínající šaty, vesty bez rukávů, kalhoty s širokými nohavicemi, šikmo střižené sukně a akční košile z popelínu. Parky jsou oboustranné s jednou stranou čistě jednobarevnou a druhou pruhovanou. Ve chvíli, kdy je obrátíte naruby, odhalí krásnou geometrickou hru.

Plavky a kraťasy se co do velikostí a střihů inspirují pánskou módou. Ručně vyšívané elastické linie pasů prozrazují inspiraci kalhotami střihu boyfriend, které dokonale kopírují boky. Jde o tajemství mladistvého vzhledu v každém věku.

Dynamiku do kolekce vnáší sako z technického sepraného materiálu, které je vpředu delší a vzadu zkrácené. U krku pak kopíruje surfařské neopreny pro zdůraznění ramen a dekoltu. Ze svrchních oděvů kolekce musíte mít klasiku značky – plášť do deště, který je v nabídce ve verzi ze směsi bavlny a nylonu lehký jako peříčko.

K dokonale pevnému postoji na prkně vám pomohou polstrované pantofle z kvalitní kůže nebo sandály zdobené důmyslnými pásky. Kolekce nezapomíná ani na mini kabelky, kabelky ve tvaru měšců a elegantní batůžky. Pod povrchem ulic města tvoří písek a voda esenci kolekce Sportmax jaro - léto 2019.

Informace a fotografie poskytla: Mgr. Lucie Karchňáková

 

Fotogalerie
8633 8635 8636 8637 8639 8640 8642

Další články z rubriky

StriVectin Hydration Multiplier sérum pro dvojitou hydrataci

StriVectin Hydration Multiplier sérum pro dvojitou hydrataci

Budete mít štěně? Dobře se připravte!

Budete mít štěně? Dobře se připravte!

Chyťte střechu za očka

Chyťte střechu za očka

Miele kráčí už 125 let po boku téměř všech hospodyněk

Miele kráčí už 125 let po boku téměř všech hospodyněk

Jaro a devadesátky klepou na dveře

Jaro a devadesátky klepou na dveře

MOTOSALON 2024