Magazín Elita

NĚKDO V KUCHYNI RELAXUJE, NĚKDO NEBEZPEČNĚ. JAK JE NA TOM TEREZA BRODSKÁ A CHANTAL POULLAIN?

NĚKDO V KUCHYNI RELAXUJE, NĚKDO NEBEZPEČNĚ. JAK JE NA TOM TEREZA BRODSKÁ A CHANTAL POULLAIN?

Klub MECCA je jako stavěný na velké sešlosti a nešní tedy divu, že právě zde se konala naprosto skvělá párty, kde se sešlo několik desítek celebrit. Co je přivedlo na jedno místo? Oslava 25. výročí Potten & Pannen – Staněk, kde byl představen nový koncept Popasta.

O to, aby na tento večer jen tak nikdo nezapomněl, se postaral choreograf Yemi A.D. se svým týmem. „Program tohoto narozeninového eventu začal vznikat v mém týmu přesně před třemi měsíci. Club Mecca jsme přetvořili na street food festival, kde se spojily ty nejlepší kuchyně ze sedmi koutů světa. V čele s kuchařskými esy a autentickou dekorací!", informoval Yemi. V našlapaném programu své místo měla česká indie-popová kapela Lake Malawi se zpěvákem Albertem Černým nebo americký celosvětově známý producent Chris Cox, který mixuje hudbu i pro Madonnu! Dalším zahraničním vystupujícím byl americký zpěvák PEYTON, ten již v minulosti v naší zemi zpíval a publikum si podmanil svou pozitivní energií.

Yemi A.D. se svěřil, na co je z celého večera nejvíce pyšný. „Absolutním vrcholem byla na míru ušitá choreografie, která vznikla pod aktovkou Dance Academy Prague. Vystoupení bylo za doprovodu Alberta Černého a unikátních zvuků nádobí Potten & Pannen. Jsem za toto vystoupení opravdu hrdý!"
Velkým pokušením byl pro hosty bohatý catering připravený známým kuchařem Filipem Sajlerem. Co považuje za největší lahůdku večera? „Z české kuchyně to bylo rozhodně kachní prso s žemlovým knedlíkem a cibulovým chutney. Hosté si velmi chválili krevety s arašídovou omáčkou a hovězí tatarák s kopřivovým pestem." Filip Sajler připravil opravdu luxusní pochoutky, vše ve stylu té nejvyšší kvality food street.

Tereza Brodská, která na večírky nechodí příliš často, se svěřila, že lákadlem k návštěvě této akce byl především Pavel Staněk a prozradila: „Pavel je můj kamarád. V celém jeho kolektivu jsou bezvadní a milí lidé.“  Je pravdou, že i když si Tereza ráda vychutná kvalitní pokrmy v restauraci, svou kuchyni má vybavenou perfektně, jelikož vaření je pro ni relaxací.

Chantal Poullain, která si užívá vaření jak české, tak zahraniční kuchyně, s úsměvem sdělila, „Když přijdu do obchodu Potten & Pannen, chci si koupit vše, co tam mají. To bych ovšem musela mít dvakrát tolik větší kuchyni, než mám. Je to pro mě nebezpečný prostor,“ vysvětlila jedna z nejzajímavějších hereček na české scéně.

Na slavnostním eventu jste mohli také potkat: Terezu Brabcovou, Terezu Brodskou, Kateřinu Brožovou,  , Jana Cinu, Jana Dolanského, Ludmilu Finkovou Genzerovou, Veroniku Freimanovou,  Elišku Haškovou, Hanu Holišovou, Markétu Hrubešovou, Ivanu Jirešovou, Kateřinu Klausovou, Kristinu Kloubkovou, Jirku Kocurovou Abrham,  Bereniku Kohoutovou, Vlastinu Kounickou Svátkovou, Davida Krause, Anetu Krejčíkovou, Ivu Kubelkovou, Vendulu Křížovou, Osmanyho Laffitu, Barboru Mottlovou, Pavla Nečase, Denisu Nesvačilovou, Kateřinu Neumannovou, Sandru Novákovou, Lumíra Olšovského, Lukáše Pavláska, Denisu Pfauserovou, Zdeňka Pohlreicha, Chantal Poullain, Radku Rosickou,  Pavlínu Senič, Emmu Smetanu, Adélu Srncovou, Petru Svobodu, Anetu Vignerovou, Pavlu Vitázkovou, Petru Eliáš Volákovou, Helenu Vondráčkovou,  Yemiho AD, Jitku Zelenkovou a řadu dalších.

Fotogalerie
7977 7978 7979 7980 7981 7982

Další články z rubriky

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil  novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu