Magazín Elita

HANKA KYNYCHOVÁ VYDÁVÁ UŽ DEVATENÁCTÉ CVIČEBNÍ DVD A PŘIZVALA I ZNÁMÉ OSOBNOSTI

HANKA KYNYCHOVÁ VYDÁVÁ UŽ DEVATENÁCTÉ CVIČEBNÍ DVD A PŘIZVALA I ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Oblíbená a sympatická cvičitelka Hanka Kynychová si ke svým padesátým narozeninám nedělila nevšední dárek. Vydává totiž už devatenácté cvičební DVD ve svojí edici Hejbejse. DVD nese název Postava snů 2 a navazuje na poslední titul, který vydala před čtyřmi lety. Cvičení je určeno všem ženám, které chtějí vypadat a cítit se dobře. Je koncipováno tak, aby jej zvládla jak začátečnice, tak pokročilá cvičenka.

Tento patentovaný fitness program je cvičení opravdu promyšlené. Hanka cvičení testovala nejen na sobě, ale také na svých klientkách ve fitku. „Cvičení je jak na posílení fyzické kondice, tak na tvarování postavy snů. Každým cvičením, byť třeba jen deset dvacet minut, se posouváme blíže k naší vysněné postavě,“ míní Kynychová, která i na prahu padesátky vypadá skvěle.

Na DVD tentokrát Hanka necvičí sama, ale přizvala svoje kamarádky, osobnosti známé z televizní obrazovky či koncertních pódií, které navštěvují její fitko či podporují pravidelně její aktivity, které pořádá pro děti z dětských domovů v rámci Nadačního fondu Hanky Kynychové.

Heidi Janků se po padesátce rozhodla mít postavu snů, proto oslovila Hanku a začala cvičit. Oblíbila si jak lekce Postava snů, kterým vtipně přezdívá tělo snů. „Díky Hance jsem pochopila, že i žena po padesátce může mít postavu snů, ale musí tomu něco obětovat,“ svěřila Heidi, která vzápětí se smíchem dodala, že její nejoblíbenější částí cvičení je závěrečné protahování. Na natáčení zpěvačku doprovodil knírač Eda, který jí nyní dělá společnost. Díky němu také zanedbává cvičení u Hanky ve fitku na Pankráci. Chodí však na dlouhé procházky několikrát denně, které jí známá cvičitelka schválila. „I chůze, když je svižná a ujdete denně alespoň 10 000 kroků může mít velký vliv na vaši postavu snů,“ vysvětlila Kynychová pozitiva nejpřirozenějšího lidského pohybu.

Kristýna Janáčková je rovněž pravidelnou klientkou Hančina fitka. Jak sama říká, jako zpěvačka ví, že se musí o svoji postavu starat a ví, proč to dělá. Kamera přidává až pět kilogramů, proto se herečky musí udržovat v kondici ještě více, než kdokoliv jiný. Své o tom ví i Ivana Jirešová, která je v současné době velmi vytížená zkouškami muzikálu Shrek. Ve svém nabitém programu však našla chvíli, aby si s Hankou na DVD zacvičila. „Já jsem hlavně fanynka jógy, kterou kombinuji s během a posilovnou,“ popsala svůj tréninkový plán Ivana.

„Jsem moc ráda, že se holky rozhodly podpořit moji myšlenku, převlékly se do sportovního  a natočily se mnou bonusový program na DVD Postava snů 2. Chtěla jsem ukázat ženám, že i známé herečky a zpěvačky se musí potit při cvičení, aby vypadaly dobře a měly postavu snů,“ vysvětila Hanka Kynychová svůj záměr, proč do cvičení zapojila i známé osobnosti.

DVD Postava snů 2 bude vypuštěno do světa 14. dubna 2018, kdy jej Hanka pokřtí ve svém fitku a zároveň oslaví svoje velké životní jubileum. Nutno podotknout, že padesát by jí rozhodně nikdo nehádal!

 

Fotogalerie
7747 7748 7749 7750

Další články z rubriky

Petr Sepeši, ten kluk, co krev měl dravou...

Petr Sepeši, ten kluk, co krev měl dravou...

Jožka Šmukař má brněnské veletrhy rád

Jožka Šmukař má brněnské veletrhy rád

 

Motorkáři podpoří Nedoklubko!  Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge letos již po šesté

Motorkáři podpoří Nedoklubko! Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge letos již po šesté

Psí den s Prahou 13 si vybudoval své nezastupitelné postavení

Psí den s Prahou 13 si vybudoval své nezastupitelné postavení

Chceme, aby bylo jasné, že náš Žár stále trvá, říká Karel Šůcha

Chceme, aby bylo jasné, že náš Žár stále trvá, říká Karel Šůcha

Na vlně audioknih