Magazín Elita

ČESKÁ MISS 2018 ZAKONČILA SÉRII CASTINGŮ V PRAZE

ČESKÁ MISS 2018 ZAKONČILA SÉRII CASTINGŮ V PRAZE

Byla mrazivá sobota a v OC Europark nebylo snad dívky, která by nezatoužila zvítězit a vydat se na světové soutěže, jako je Miss Universe, Miss Earth a Miss Supranational či se stát tváří kampaně Juliette Armand a procestovat s touto kosmetickou firmou pořádný kus světa. Koncept soutěže se od základů změnil a Česká Miss již není o jednom jediném finálovém galavečeru, ale je celoroční, více online, partnerská a více charitativní. Snahou je také, aby byla zachycena nejen cesta soutěžících dívek, ale došlo i ke vtažení veřejnosti do děje a samotného života projektu Česká Miss.

V sobotu 17. března se v OC Europark konal pražský casting Česká Miss 2018, který byl posledním ze série castingů letošního ročníku. Semifinálové pokračování se odehraje v pražském hotelu Augustine, ze kterého postoupí už jen 10 finalistek, a ty bude čekat několik zábavných, ale i náročných dnů - workshopy, setkání s odborníky, focení a navázání spolupráce s modelingovou agenturou. Nebylo by dobré, kdyby některá z nich trpěla mořskou nemocí, protože soustředění bude probíhat i na jachtách v Chorvatsku.

Do Prahy se sjely nejen dívky z hlavního města a okolí, ale i z Plzně, Kladna, Přerova, Rokytnice v Orlických horách a řady dalších míst. Některé přišli s kamarádkami jiné s rodiči, některé doprovodili jejich partneři. Na některých byla vidět nervozita, jiné byli pouze trochu napjaté, protože tolik krásy okolo sebe asi každý den nevidí, některé podléhaly přílišné sebekritice.

Každá přítomná dívka snila o tom, že se stane Českou Miss v té jediné a nejprestižnější národní soutěži krásy. Hlavními podmínkami pro účast v castingu byly: věk 17 až 25 let, štíhlejší postava a české občanství.

V porotě usedly známé tváře z řad vítězek České Miss, influencerů, zajímavých osobností i sponzorů. Mezi těmi, kdo rozhodovali o dívkách postupujících do semifinále České Miss 2018, byl například zpěvák Pavel Callta, blogerka Dominika Myslivcová, Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss 2007 Lucie Hadašová a řada dalších. Porotě předsedala ředitelka soutěže Eva Čerešňáková, která sama prošla soutěží a v roce 2007 a stala se první Českou vicemiss. O zkušenostech z modelingu a soutěže krásy dokonce se podělila s širokou veřejností prostřednictvím vlastní bibliografií s názvem Miss, sny vs. realita. Ta odhaluje její životní příběh a pro druhé je motivací, protože je potvrzením toho, že lze posilovat vlastní odvahu a jít si v životě za svými sny, ať sníme o čemkoliv. Dívky přišel povzbudit zpěvák Martin Maxa, který mnohé svou účastí překvapil.  V lednu totiž podstoupil závažnou operaci páteře, ale naštěstí vše dobře dopadlo a radost udělal nejen soutěžícím, ale všem, kdo do OC Štěrboholy dorazili, třeba jako podpora nebo jen na nákupy.

Foto: OC Europark

Fotogalerie
7688 7689 7690 7691

Další články z rubriky

Den dětí v Holešovické Tržnici rozhýbe Bombarďák a speciální program nabídnou i Lovci znaků!

Den dětí v Holešovické Tržnici rozhýbe Bombarďák a speciální program nabídnou i Lovci znaků!

Víte, jak na bezpečné heslo? Máme pro vás  tipy od české kyberbezpečnostní firmy

Víte, jak na bezpečné heslo? Máme pro vás tipy od české kyberbezpečnostní firmy

Nákup z PENNY dovezou kurýři Woltu až domů služba je dostupná pro 1,7 milionu lidí

Nákup z PENNY dovezou kurýři Woltu až domů služba je dostupná pro 1,7 milionu lidí

Rodina jako základ, který však v posledních letech zažívá nejisté období

Rodina jako základ, který však v posledních letech zažívá nejisté období

Psí den, který pobaví a pomůže

Psí den, který pobaví a pomůže