Magazín Elita

UHRANUTÍ A UŘKNUTÍ MUSÍTE IHNED SEJMOUT!

UHRANUTÍ A UŘKNUTÍ MUSÍTE IHNED SEJMOUT!

Ani netušíte, jak snadné je uhranutí či uřknutí. Cloumá-li s námi vztek, závist či nenávist, můžeme i nevědomky vyslat do okolí zlé síly, když se nebudeme dostatečně kontrolovat. Jsou vážným nebezpečím, neboť se mohou velice snadno rozptýlit do okolí a ohrozit všechny přítomné. Uhrančivý pohled i uřknutí mohou v afektu nespravedlivě zasáhnout někoho, kdo si to vůbec nezaslouží.

Kdy a jak se máme bránit zlým silám

Nenávistný pohled, který jako by námi pronikal, je signálem k okamžité ochraně a mobilizaci našich obranných sil. Musíme včas odrazit negativní energii, aby nás nezasáhla. Cítíme-li se nesví a navíc máme pocit, nejistoty, je zasažena naše aura. Pohled musíme ze sebe bez jakéhokoli váhání sejmout, nejlépe intenzivní myšlenkou na očištění nebo rituální koupelí v mírně osolené vodě. Neučiníme-li tak, může negativní energie vyzařovat i z nás. Senzitivní jedinci navíc ještě mohou trpět silnou bolestí hlavy, průjmem či zvracením. Psychicky labilnější jedinci zanoření hloubi nepodložených obav jsou velice snadnou kořistí těch, kteří ubližují pro vlastní požitek a uspokojení. Nepřipomíná vám to tak trochu šikanu jakéhokoli druhu? Napadení tohoto typu se projevují tak, že se námpřestane dařit, máme málo sil, jsme slabí a mohou nás bez zjevné příčiny provázet mdloby a nemoci neznámého původu.

Jak dochází k přenosu

K přenosu dochází, když se zvýší hladina emocí, v jejím víru totiž dojde k snadnému uvolnění zlých sil. Nejčastěji se přenáší do uhrančivého pohledu, slov či nevyřčené myšlenky. Přeneseny mohou být i formou sepsaného dokumentu, ale i sms či e-mailem. Ohrožující je i zlobou přesycený telefonát. Všemi uvedenými způsoby se dá odčerpat energie a na auru se pak přilepí parazitující zloba. Při úmyslném vyslání mentální energie, sehrává hlavní roli  přesně koncentrované zaměření na konkrétní osobu, což samotný účinek zesiluje, který navíc i velmi rychle nastupuje. Nikdy tedy nepodceňte zlá slova ani pohled a rychle reagujte očistným mechanismem své duše i těla!


Další články z rubriky

Gorgony byly ohavné sestry, smrtelnou Medúsu překonal udatný Perseus

Gorgony byly ohavné sestry, smrtelnou Medúsu překonal udatný Perseus

Dnešní noc je ideální pro zasvěcování do milování i očistu duše

Dnešní noc je ideální pro zasvěcování do milování i očistu duše

Horoskop pro rok 2024

Horoskop pro rok 2024

Trpíte nespavostí, astmatem, panickými atakami? Změňte svůj dech!

Trpíte nespavostí, astmatem, panickými atakami? Změňte svůj dech!

Chcete být středem pozornosti na halloweenské párty?  Inspirujte se nejnovějšími trendy!

Chcete být středem pozornosti na halloweenské párty? Inspirujte se nejnovějšími trendy!