Magazín Elita

SVATBA NA SLOVENSKU? PROČ NE.

SVATBA NA SLOVENSKU? PROČ NE.

Svatbu je třeba plánovat vždy s několika měsíčním předstihem, ať už se berete na radnici v rodném městě, nebo stovky kilometrů od něj. Na svatební cestu nemusíte jezdit jen do exotických a vzdálených zemí. Na Slovensku je také krásně. Jde o kraj nám velmi blízký. Jako plus můžeme brát i dobu, za kterou se na Slovensko dostanete, je poměrně krátká. Výhodou může být i jazyk. Slovenština je jazyk nám blízký a ti, kteří cizím jazykům příliš neholdují, ho uvítají.

Řekněte si „ano“ v Tatrách

I když většina lidí vnímá Vysoké Tatry jako skvělou turistickou destinaci na letní dovolenou nebo lyžování, skrývají v sobě mnohem větší potenciál. Tento kout Slovenska patří jednoznačně mezi nejromantičtější místa nejen pro naše sousedy, ale i pro nás. Křišťálově čistá voda, jemně pofukující vánek a krásný výhled na tatranskou přírodu jsou ideálním místem pro prožití chvil plných lásky. Za jedno z nejkouzelnějších míst na Slovensku se určitě považuje Štrbské pleso s výhledem na famózní Tatry. Mít pohádkovou svatbu není vůbec těžké, a hlavně si nemusíte dělat žádné starosti. V Grand Hotelu Kempinski High Tatras si můžete říct „ano“ přímo na břehu plesa, kde lze usadit až 120 svatebních hostů. Jestliže si chcete tento den vychutnat pouze v kruhu nejbližších, jsou sály Gerlach a Kriváň správnou personifikací stylu a krásy.

Dotkněte se hvězd

Nezapomenutelný pocit ve vás umocní novomanželský apartmán, ve kterém můžete strávit svatební noc i líbánky. Romantické prostory vás na první pohled okouzlí a až objevíte otevřenou věžičku na střeše hotelu, tak se vám nebude chtít odejít. Z vířivky, s šampaňským v ruce, si vychutnáte úžasný západ slunce a výhled na okolní přírodu. Neopakovatelnou atmosféru má novomanželský apartmán zejména v průběhu večera. S vaší celoživotní láskou budete mít pocit, jako byste se dotkli hvězd.

Zažijte Tatry jinak

Každý víkend v Tatrách je zážitkem, ujistěte se, aby se stal nezapomenutelným pro vás i vaši polovičku. Zrelaxovat můžete například i v jednom z nejlepších a nejkrásnějších ZION SPA LUXURY v Evropě. Prostory spa se nachází na stejné úrovni jako Štrbské pleso, takže si můžete vychutnat nádherný výhled na jezero a Vysoké Tatry přímo z bazénu nebo vířivky. Tatry se stanou tak vaší srdcovou záležitostí, kam se budete rádi vracet, abyste se opět cítili jako v pohádce.

Síť hotelů Kempinski

Jméno Kempinski hrdě nosí neustále rozrůstající se kolekce významných nemovitostí po celém světě. Nejstarší evropská hotelová skupina v Evropě oslavuje letošní 120. výročí svého založení. Během této doby si vybudovala pověst tím, že věří, že exkluzivita a individualismus jsou klíčovými faktory skutečného luxusu. Každý rok jsou tyto kvality oceňovány rostoucím počtem hostů, protože síť Kempinski přidává do svého portfolia nové hotely a střediska v Evropě, na Blízkém Východě, v Africe a Asii. Přestože tento růst odráží sílu a úspěch značky Kempinski, kolekce zůstává kvůli zachování exkluzivity v omezeném počtu.

Fotogalerie
7112

Další články z rubriky

Byznys cestovních kanceláří se mění, zařizují klientům dovolené i v domáckém prostředí s autentickou atmosférou

Byznys cestovních kanceláří se mění, zařizují klientům dovolené i v domáckém prostředí s autentickou atmosférou

Magu ovládlo filmový festival v Karlových Varech

Magu ovládlo filmový festival v Karlových Varech

Navštivte Koruny Vysočiny

Navštivte Koruny Vysočiny

Ranní káva na čerstvém vzduchu nejlépe probudí vaše smysly

Ranní káva na čerstvém vzduchu nejlépe probudí vaše smysly

Letní pikniky: Užijte si čas s přáteli a udržte potraviny čerstvé díky skleněným dózám

Letní pikniky: Užijte si čas s přáteli a udržte potraviny čerstvé díky skleněným dózám