Magazín Elita

NOVÁ LETNÍ KOLEKCE HARLEY-DAVIDSON MOTORCLOTHES:

NOVÁ LETNÍ KOLEKCE HARLEY-DAVIDSON MOTORCLOTHES:

S příchodem horkých dní představuje Harley-Davidson svoji novou letní kolekci MotorClothes 2017. Kolekce je inspirována létem, jízdou, dobrodružstvím a volností a jezdcům poskytne na jakékoli cestě a při jakémkoli počasí 100% komfort, ochranu a zážitek z jízdy. Letní kolekce pracuje s revoluční technologií Warm Weather, která zajistí i v tom největším horku pohodlí, bez pocení a rizika přehřátí organismu, stejně jako všestrannou ochranu a styl. Jednotlivé kousky kolekce jsou propracovány do nejmenších detailů, evokují prašné cesty americké pouště a vychází z tématiky kočovného života, dobrodružství a vzrušení. Nechybí jí pochopitelně ani pestré barvy a jejich kombinace, ombré styl, vintage potisk a detaily v podobě běleného designu, šněrování, háčkování nebo cvočků a nášivek.

Harley-Davidson se svojí letní kolekci myslí především na jezdce a maximální zážitek z jízdy během vrcholu sezóny. Nová letní kolekce americké ikonické značky je tak vybavena inovativní technologií Warm Weather, která umožní jezdci i spolujezdci zůstat v suchu a pohodlí, bez nepříjemného pocení, neúměrného vedra a nepohodlí nebo dokonce přehřátí organismu. Jízda na motocyklu by měla ztělesňovat pohodu, svobodu a požitek ze zdolávání každého kilometru cesty, a přesně na tyto aspekty v Harley-Davidson mysleli.

V kolekci tak nalezneme stylové letní jízdní bundy z kůže i textilu, které jsou na zvolených místech perforovány, tak, aby pokožce umožnily dýchat a zajistily cirkulaci vzduchu. Samozřejmostí jsou i jízdní rukavice z kůže, textilu nebo kombinace těchto materiálů, u kterých rovněž není zapomenuto na odvětrání ani na ochranné funkční prvky v oblasti kloubů prstů a zápěstí. Vše je pochopitelně doplněno o logo či nápis značky, patenty a suché zipy, tak, aby byla rovněž stylová stránka dotažena do nejmenších detailů.

Dámské kousky kolekce charakterizuje především ombré design, háčkované prvky a potisk vyjadřující vášeň a touhu po svobodě. Nalezneme mezi nimi ale i jednoduché jednobarevné topy s výrazným potiskem orla a nápisy odkazující k jízdě, nechybí mezi nimi ani batikované šaty kombinující černou, temně růžovou a šedou barvu, doplněné vintage potiskem a zaujme i praktická a stylová džínová vesta, které dominuje výrazná zádová část, umocněná běleným designem ve stylu motivu americké vlajky.

Pánská kolekce je pro změnu plná barev, ještě zvýrazněna o kontrastní stehy nebo vyšívaný design. Objevují se v ní například trička pracující s šedou a černou barvou a motivem americké vlajky, ještě doplněny výrazným s logem Harley-Davidson na předním díle. Mezi pánskými kousky pochopitelně nemohou chybět ani košile s krátkým rukávem, v nestárnoucím kostkovaném stylu, kombinující černou, červenou, růžovou a bílou barvu, doplněné o decentní logo a nápis značky. Zaujme ale i jednoduché bílé tričko s nenápadným nápisem Harley-Davidson na předním díle a výrazným potiskem okřídleného loga sub-brandu Dark Custom v oblasti zad.

Letní kolekce se pochopitelně vyznačuje i kvalitou zvolených materiálů, které vynikají inovativními prvky a tkaninami, všestranností a hlavně odolností. Funkci Warm Weather zajišťují síťované materiály a perforace a jednotlivé kousky jsou vyrobeny, jak z lehkých materiálů, tak například i z více vrstev vybavených suchými zipy pro snadné odejmutí a přizpůsobení se vrůstající teplotě ovzduší. 

Harley-Davidson

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. 
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.cz

Fotogalerie
6734 6735 6736 6737

Další články z rubriky

Móda dává každé ženě neomezené možnosti vyjádřit sebe sama!

Móda dává každé ženě neomezené možnosti vyjádřit sebe sama!

Anna Marešová navrhla pro značku designových šperků MOOYYY kolekci inspirovanou šampaňským

Anna Marešová navrhla pro značku designových šperků MOOYYY kolekci inspirovanou šampaňským

Retlux přichází na trh s USB LED pásky pro podsvícení televize, což ocení každý!

Retlux přichází na trh s USB LED pásky pro podsvícení televize, což ocení každý!

Pěkná prsa se stále nosí

Pěkná prsa se stále nosí

Uchvacující výkon a mimořádná flexibilita – vysavač Triflex si vás získá inovativním přístupem

Uchvacující výkon a mimořádná flexibilita – vysavač Triflex si vás získá inovativním přístupem

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM