Magazín Elita

OCHUTNEJTE PORTUGALSKO V JEDINEČNÉM WINE|TAPAS|MARKET OLIVEIRA

OCHUTNEJTE PORTUGALSKO V JEDINEČNÉM  WINE|TAPAS|MARKET OLIVEIRA

Toužíte navštívit autentické místo, kde se snoubí chutě delikátních vín s tradičními pokrmy a přátelskou rodinnou atmosférou? Navštivte WINE|TAPAS|MARKET Oliveira - jediný portugalský podnik svého druhu v Praze, který vám umožní navštívit toto vzdálené energické místo zas a znovu!

Vinařský ráj

Milovníci vín si u nás opravdu přijdou na své, a to nejen díky širokému výběru vín bílých a červených, ale také přítomnosti jedinečných kousků, jako je například víno zelené. Jemně perlivé vinho verde je vyráběno v severozápadní oblasti země a nenajdete ho nikde jinde na světě! Neméně proslulé je také tradiční portské - kvůli vysokému podílu zbytkového cukru označované jako dezertní víno - které se pěstuje podél řeky Douro. Přijďte a ochutnejte sklenku vysoce kvalitního vína pocházejícího z jedné z pěti vinařských oblastí, které nám krásné Portugalsko nabízí.

Tradiční delikatesy

Portugalci jsou velmi družní a milují jídlo, proto je také jejich oblíbený pokrm založen na objevování různých chutí, které sdílejí u jednoho stolu se svou rodinou či přáteli. Tapas jsou v podstatě jednohubky, které se v Oliveira připravují z ingrediencí dovezených až ze samotného Portugalska. Nenechte si ujít křupavé pečivo s kvalitními sýry, rybami či uzeninami a další pochoutky, ve kterých se snoubí tradice portugalské kuchyně s moderními trendy. Každý den můžete navíc k portugalské kávě zakousnout čerstvě upečené tradiční koláčky Pastel de Nata, jejichž historie sahá až do 18. století, kdy byly připravovány mnichy v lisabonském klášteře Santa Maria de Belém.

Portugalské ingredience až na váš stůl

Zkuste své rodině uvařit pravou portugalskou večeři ve vlastní kuchyni nebo si s partnerem otevřetě při sledování filmu výtečné portské. V e-shopu Oliveira nakoupíte nejen portugalské víno a likéry, ale také konzervované ryby, kvalitní oleje  nebo tradiční sýry a uzeniny. Své dodavatele vybíráme pečlivě, přičemž dáváme přednost kvalitním a menším výrobcům s osobním přístupem. Také díky tomu vám můžeme zaručit původ potravin, které u nás nakoupíte. Produkty se snažíme zpřístupnit každému, i našim mimopražským zákazníkům, a to za velmi příznivé ceny!

Neváhejte a navštivte nás v pražských Vinohradech, kde pravidelně pořádáme tapas večery, degustace vína se zajímavým povídáním, tematické workshopy nebo koncerty portugalské hudby.

Buďte vítáni!

Bem-vindo ao Oliveira!

 

OLIVEIRA WINE|TAPAS|MARKET

Čermákova 1231/4

120 00 Praha 2 – Vinohrady

 

Fotogalerie
6697 6698 6699 6700

Další články z rubriky

Znojmo sází na podporu turismu. Podnikatele zapojí kampaní #mastozadax

Znojmo sází na podporu turismu. Podnikatele zapojí kampaní #mastozadax

Ke snídani je rebarborový koláč skvělou volbou

Ke snídani je rebarborový koláč skvělou volbou

Poradíme vám, jak vybrat tu nejlepší slaninu

Poradíme vám, jak vybrat tu nejlepší slaninu

Francouzské Dealko víno Bruno Marret vás okouzlí!

Francouzské Dealko víno Bruno Marret vás okouzlí!

JSEM MADAM – dopřejte si exotickou chuť po celý rok

JSEM MADAM – dopřejte si exotickou chuť po celý rok

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM